0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (566 puan) tarafından
Yılda bir kere gitsenz ne kadar kalıyorsunuz bu sene hiç bir yere çıkamadım 1 ay olacak biraz daha kalmak istiyorum o kadar bunaldım ki eşimde çok kalıyorsun diyor ama kalacam biraz daha

36 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
1 yıla yakındır gitmemiştim 26 haziran da gittim 29 temmuz da döndüm ;) 
(566 puan) tarafından
İyi yaptın canım :))
-Reklam-
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Eşinde kendi ailesine gidip o kadar kalabiliyor mu merak ettim 
(566 puan) tarafından
20 günlük tatili oluyor birde kışın 1 hafta öyle
(1,120 puan) tarafından
Tek gitmiyor ama sizle birlikte bence onuda evde düşünün evde sizi özlemiş olabilir
(566 puan) tarafından
Özlemesin oda beni düşünsün bunalıma girdim bu yıl o kadar usandım ki isterse hiç konuşmasın ama anlamıyor beni
(1,120 puan) tarafından
Erkeklere akıl sır ermiyor ne yazık ki gidince canını sıkacaksa hiç huzurunu bozma ailen gelsin kışa doğru sana
(566 puan) tarafından
Gidince ben konuşmam o kesin sıkamazda zaten ama anlamıyor halden takmıyorum bende artık
0 oy
tarafından
Uzak olduğumuz için bi yaz tatilinde gidebiliyoruz onda da 1 ay benim ailemde, 1 ay eşimin ailesinde kalıyoruz. Gönül ister bizim tarafta daha çok kalayım ama öyle olmuyor :) 
(566 puan) tarafından
He ya sorma
tarafından
Zor valla ama napcan mecbuuur:)
0 oy
tarafından
1 haftalığına memlekete gidiyoruz bayramdan bayrama o da..aynı ilçede ama kaynanamlar köyde kalıyor 3-4 gün orda kalıp ilçeye annemlere geçiyoruz birkaç güne yola çıkıyoruz..özellikle gidip en fazla yine 1 hafta yada 10 gün ancak kalırım..bilirim ki kendi evin gibisi olmuyor
(566 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(17 puan) tarafından
 5 ayda 3 kez gittim birisinde 1 gece yattım sadece diğer ikisinde öğlen gittim ikindi geri geldim maalesef. 
(566 puan) tarafından
Hmmm tüh biraz kalsan sanki ne olacak
(17 puan) tarafından
Çok istiyorum tabi gidip 1 hafta hadi olmadı 3 gün  kalmayı ailesi de yakında oturuyor aç kalmaz aklımda kalmaz ama gönlü olmuyor sensiz uyuyamam diye. İşinden dolayı beraber de gidip kalamıyoruz.
0 oy
(146 puan) tarafından
Ben de 1 yıldır görmedim ailemi.  Ailemin yanına 24 Haziran' da geldim. İnş eylül gibi döneceğim.  
(566 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Yeni döndüm yaklaşk 2 ay kaldım ama kasımda yine gidicem hayırlısıyla kardeşm askerden gelicek o zaman 1 aya yakın kalırım yine
(566 puan) tarafından
On ne güzel canım
(17 puan) tarafından
Ne kadar güzel. Eşin izin veriyor. 1 ay kalmak baba hayal. 1 hafta bile kalmama izin vermez
(6,364 puan) tarafından
Yakın mısınız ki izin vermiyo
(17 puan) tarafından
Değiliz 2 saat  var arada
0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 bucuk ay kaldım ilk defa sıkıntıdan patladım mecbur kaldım taşınmalarına yardım etmek için evim gibisi yok daha kalmam böyle 1 ay kaldıysan yeter bencede eşin haklı
(566 puan) tarafından
Valla ben sıkılmam kendi evimde tek başıma dört duvar arasında bunalıma girym ya
(1,120 puan) tarafından
Kendine uğraşacak bir şey bul vakitin bolluğundan sıkılıyorsun
0 oy
tarafından
Ben her hafta annemdeyim ev yakın o yüzden heralde 1 yıl gitmesem 3 ay falan kal der eşim 
(566 puan) tarafından
Evi taşıdık öyle duruyor sanırım ondan gel diyor ama gitmem benim inadımı biliyor ondan şimdi den diyor
0 oy
(3,729 puan) tarafından
40 gün kaldım 
(566 puan) tarafından
Oh iyi
(3,729 puan) tarafından
Sağolsun eşim kendi dedi kal diye zaten senede bir kere gidebiliyoruz ondada doyalim birbirimize
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ailem Mersinde oturuyor yazın oraya gitmek yürek ister çoook sıcak bende kışın gıdıyorum 15 tatillerde 15 gun kalıyorum ama geçen yıl pandemi okullara vurunca 3 ay kaldım valla çok ta güzel geçti döndüm 1 ay sonra kardeşimin düğünü için bıda gıttım 15 gun durdum geldım keşke hiç gelmesem
(566 puan) tarafından
Maalesef öyle olmuyor canım ama sen iyi kaldın yine de
0 oy
(74 puan) tarafından
Ben cok severim ailemi. Ama esimsiz kalamam hic bi yerde. Bi kac saat oturur gel al derim esime. En fazla 1gece kalirim ablamda gelince
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Annemler yigenimin istemesi vardi istanbula geldiler bende onlarla 29 haziranda geldim 15 eylule kadar burdayim nikah var yine beraber doncez :)

(566 puan) tarafından
Ohh ne güzel canım
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Esim kalmami iatemiyor o kadar kalamiyorum ayda 1 kez sabah gidib aksam gelirim  kotu hasta olmusdum yakinlarda 1 hafta kaldim ama esim  gece saat 1 gelip aldi ayri kalamam 
(566 puan) tarafından
:)) anladım canım
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Aramızda 100 km var bazen hafta içi günlük gider döneriz

Onun haricinde her ay bı, 10 gün yatılı kalırım 
(566 puan) tarafından
Çok iyi canım keşke yakın olsam arada gidip gelrdim daha iyi
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Çok uzun bir zaman. Ailenizin imkanı varsa onlar gelsin. Eşlerinizi bu kadar uzun bırakıp gitmeyin ailenizin yanına. 
(566 puan) tarafından
Kardeşim hasta o yüzden gelemiyorlar
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Kislari bi hafta,yazlari  10 gun ya da 2 hafta falan
(566 puan) tarafından
Oda iyi canım
0 oy
(425 puan) tarafından
Ən son 4yil önce girmişdim 40gun kala bildim anca evimi özlüyorum  yurt dışı olduğu için covitde cikdi  gidemiyum
0 oy
tarafından
Ben 1ay kalıyorum yilda 1 
0 oy
tarafından
Eşim yanlız göndermez i yüzden en fazla 1 hafta kalirim şuan öyle bir problem yok yürüme mesafesi 5 dakika ama babam en geç  Seneye gidecek burdan
(566 puan) tarafından
İyiymiş aslında keşke gitmese

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 389 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 378 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 366 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seherl (566 puan) tarafından soruldu