0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kızlar YouTube'de görmüştüm 1 soğanı 4 e boluyorsunuz biraz su sararana kadar haşlıyoruz sonra ayırıyoruz su iliyinca saçımıza sürüyoruz yorumları okudum olumlu yorumlar var siz kullandınız mı kullandiysaniz etkisini gördünüz mü kaç gunde 1 kullandınız saçınızda ne kadar beklettiniz ve sonuçları kaç ay içinde aldınız kızlar kusura bakmayın çok konuştum saçlarım baya ince ve kısa cevap yazarsanız sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dur sana resim Atcam bekle bulayım. Beni artıla da postunu kaybetmeyim
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Sarımsak olsa neyse de soğanı duymadım saç içiin
(102 puan) tarafından
YouTube de aç izle canım
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende duydum herşeyi denedim de bi onu denemedim dabur amla ile restorex kullanmıyorum ile yarıyo az da olsa 
(102 puan) tarafından
Anladım bende herşeyi denedim hiç fayda yok maleseg
0 oy
tarafından
Ben kullandım hiç bir faydasını görmedim internette tarif vardı şuan hatırlamıyorum onu uyguladım ben haşlama turp vardı onu yaptım yumurta zeytin yağı karşımı yaptım banamısın demedi elsevin siyah mor şampuanı ve maden suyu etkili oldu bende hiç bir işlem uygulamadım uzayana kadar maaşa düzleştirici boya kestirmedim bile sürekli ördüm 3 defa çok kısa kestirdim kendi kendine uzadı hiç bir serumda etki etmedi 
(102 puan) tarafından
Anladım canim üzüldüm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Vay be soğanı bir tek salata ve yemeklerde kullanırım 

Soğan sac uzatıyor 

Hamile birakiyor:♧♧♧
(102 puan) tarafından
Evet mucize sogan
0 oy
tarafından

image

anca böyle birleştirebildm uygulama yok :D 8 aylık sonuç. Princ ve soğan suyu ile 
(102 puan) tarafından
Haftada kaç kere kullandin hasladin diimi soğanları hem saçların normal de hızlı mi uzuyordu
tarafından
Benm saçlarım ortalama hızla uzayan bir saç tipi. Soğanı da haftada 2 princi de hafata bir yaptım. Gece yatarken hep ördüm. Bu şekilde uzadı. Birde mutlaka saçım kısa bile olsa 2 buçuk ayda bir uçlardan kesip hava aldirdim
(102 puan) tarafından
Soğanı sabaha kadar bıraksam olur mu peki canım sabah yikasam
tarafından
Bilmiyorm hiç sabaha kadar bırakmadım ki valla. En fazla 2 saat falan durmuştur. bsi diyemem o yuzden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
0 oy
15 cevap 673 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Seray saylan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...