0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Ben bexsiro iki doz sanırken doktorumuz 4 doz dedi. Şifa olsn oğluma bexsiro vurdirup huzursuzluk ateş durumunda ne yaptınız hocamız dolven verdi yeterli mi 

image

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(7,687 puan) tarafından
1 yaşta olan farklı tür menenjit aşısı 3 doz bexsero vermiş bizde hiçbir yan etki olmamisti şükür 
(7,687 puan) tarafından
Öyle şey olur mu hiç gercekten hayata mâl olabilecek bir hastalık Öyle diyenlere ac biraz araştır de. Hele bu suriyeliler filan da gelince hangi hastaliklari getiriyorlwr belli değil tedbir bizden taktir Allahtan
tarafından
Haklısınız para yerine gelir ama bu risk karşılaşsak acaba harcamadigimiz para bizi kurtaracak mi eşime diyorum o cocuga yaptığın aşı yan etki yaparsa seni benden kim kurtaracak. Sevinerek yaptırdım zehir etti yine
(7,687 puan) tarafından
Hiç duyma bile soylensin dursun sen çocuğun için yaptırdın sonucta
tarafından
Aynen öyle vallahi sağolun canım Rabbıme emanetler yavrumuz Allah saklasın tüm bebekleri içinde de bizimkileri
Vallahi moralim bir parça düzeldi çok sağolun
(7,687 puan) tarafından
Amin canim :) ne demek
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 140 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minalya (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu

380,450 soru

11,390,924 cevap

34,899 kullanıcı

...