0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar fiikirlerinizi almak istiyorum yengemin yani abimin 3 çocuğu var biri 4 biri 2 ve diğeride 2 aylık her çocukda annem hep yanlarındaydı yada hep çocuğun biri annemde kalıyodu yani yeğenim 3. Çocuk oldukdan sonrada annem yanlarında kaldı evleri yakın ve şimdi sürekli olarak ya küçüğü yada büyüğü bırakıyolar  3 veya 4 gün kalıyo sonra diğerini öyle öyle devam ediyo annemde artık rahatsız bu konudan ama nasıl dile getireceğini şaşırıyo ve 4. Çocuğuda yaparız gibi söylemlerde bulunmuşlar durumları yok babam kira yardımı yapıyo abim şuan çalışmıyo annem babamdan dolayı sıkıntıda babam eve gelmiyo başka biriyle dost hayatı yaşıyo psikolojik anlamda sıkıntıda ama çocuklarıda üstüne yıktıkları için şuan iyice bunalmış durumda ama kırmak üzmekde istemiyo karşı taraf sadece kendini düşünerek hareket ediyo nasıl bi yol izlenmeli 

8 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Direk ogluna diyecek ki oglum kendime zor bakiyorum nasil yapiyor iseniz oyle bakin çocuğa ne bu böyle
(46 puan) tarafından
Dayanamıyom hastayım diyo koşturamıyom arkalarından diyo torunlarını istemiyon mu diye abim trip atıyomuş ya annem oraya gidince çocuğun birini peşine takıyolar yada kendileri bırakıyolar annem bırakmadan da asla almıyolar çocukları
(12,777 puan) tarafından
Kirilir ise kırılsın bu ne boyle hem calisma hem paso çocuk yap anaya ver baksin o abi neyse de nasil ana o çocuğunu 4 5 gun görmeden durabiliyor
(46 puan) tarafından
Evet benim tuhafımada giden o zaten ve değiş tokuş yapıyolar 3. Çocuk doğdu doğalı 3üne birden baktığını görmedim hep biri annemdeydi
(12,777 puan) tarafından
3 ne birden bakmayi beceremeyip 4 yapması fa ayri sacmalik dogurdu ise baksin  yazık o kadina
(46 puan) tarafından
Ay ne bileyim bizdemi tuhaflık var insanlardamı 21 yaşında 3 çocuk yaptı ben 23 yaşındayım ilke hamileyim gözüm korkuyo bunun bakımı eğitimi ben kimseye güvenipte nasıl çocuk getireyim çocuğu anne baba yetiştirir orda burda nereye kadar büyür anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ohh karı koca da çalışmıyor çocuklar babannede. Annem kestirip atacak canım. Baksan 1 tane de ben yaparım diye. Kafam kaldırmıyor yaşım ilerledi desin yada. Abinde yengende belli ki direk sözden anlayacak tipten
(46 puan) tarafından
Annemde sıkıntı var aslında durumunu gördükçe ben üzülüyorum babamın durumunu daha çok kafaya takıyo bu sefer ama bişey diyemiyo bende anlamadım
0 oy
(18 puan) tarafından
Kırmak üzmek değil mesele direk yzuune söyleyin bu kadar iyi niyetli olmayın bence iyi niyetten maraz doğar 
(46 puan) tarafından
Tabikide öyle ama bakan annem ve annemin dile getirmesi gerek diğer abimde kızıyo getirme çocukları diyo abimle beraber yaşıyo annem bende madem diyemiyon bahane uydur diyom ağlıyo
0 oy
tarafından
Zevklerinin derdine düşmüşler yazik cocuklara ve annenlere annen açık  açık  söylesin bunlar nasıl.anne baba annene guvenerek mi cocuk.yapiyor ayağını  yorganına  göre uzat diyin
(46 puan) tarafından
Biraz öyle maalesef kullandırdıkça kullanmaya çalışıyo insanoğlu yengem abin 4.yüde istiyo dedi banada ben abim çocukmu bakıyo seviyo ki istiyo dedim inanmıyorum açıkcası onun istediğine dedim
tarafından
Turkuaz damla wee baby suluk almadiysan almaa kiz benim bebek hemen basini yirtti bike bosyere para verme
tarafından
Vallaha annen sert tepki  koymalı
Yok.almadim almayı  düşünüyordum  vazgeçtim  o zaman oglum cunku kendininkini firlatiyor bisey  olmuyor
tarafından
Hangi marka canm
tarafından
Wee oda 40 tlyw aliyorum
0 oy
tarafından
Benim kaynanada eltininkilere bakıyor ve ustune4u düşünüyorlar kaynanada rahatsız durumdan benim bir tane bana diyor sen yap onlara yeter  diye
(46 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde eltimin oğluna bakıyo 1 hafta arayla ağlıyo oda diyom anneme bakta şükret sen saatli bakıyon annem sürekli hadi eltim çalışıyo onlar kalmaya asla bırakmazlar iş çıkışı hemen alıyolar çocuğu
0 oy
tarafından
Bakan kendisi olmadığı için dört değil beş çocuk bile yaparlar , zaten kadınin kafası dolu bizzat abinle eşi düşünmesi gerekir bu durumu açık açık söylerim annenin yerinde olsam
0 oy
tarafından
Ayni bizimkiler gereksizin bir kere bile cocuklarini toplayip baktigini gormedim  biri veya ikisi mutlaka kaynanamda olurdu simdi tasindilar o kadar gorusemiyolar bir de cocuklar buyudu artik anliyolar
0 oy
(141 puan) tarafından

image

kizim 3 yasinda 2. hqmileligim 13+6 cinsiyrimi ogrenmedm daha
(141 puan) tarafından
ayy pqrdon yanlis post

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 169 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.