0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar kızım hastalandi yanii burnu tıkalı zor nefes alip veriyor suan yatiyor ama çok huysuz surekli ağlamaklı ve ses geliyir burnundan tıkalı sesi sizce şuan ne yapabilirim oglen gittim saglik ocagi aferin verdi baska bisey yapmana gerek yok dedi

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım burnuna sürekli şırınga ile serum sık rahat nefes alsın uyusun dinlensin 
(345 puan) tarafından
Canim serum sıktım yatmadan önce ama zar zor cektirdi hatta bi tarafını cekemedim bile o derece belki o yuzden de boyle
tarafından
Canım çekme iki kere sıkmayı dene onun burnun tıkalı çektiğin için sürekli kuruyor yine çekmen gerekiyor
tarafından
Bebek vikisi var canım  ondan ayaklarının altına azıcık sür öyle yatır
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Evde mentollü damla gibi birşey varsa peçeteye  damlatıp  yanına koyun. Rahatlatiyor  
(345 puan) tarafından
Yok ki canim komsuma sorayim vikis mi ne iyi gelir yaziyordu internetten vikis olur mu kizim 21 aylık
(4,698 puan) tarafından
Cold mix damla var canım eczaneden alın
0 oy
(427 puan) tarafından
Canm basi hafif yukari olacak sekilde yatir tam sirt ustu yatirinca tikaniyor yine biraz egimli yap yukari dgru olsun basi o zaman acilir rahat nefes alir en azindan bu hastalik hali gecene kadar yap canm daha rahat uyur en azindan
(345 puan) tarafından
Canim yerinde durmuyor ki surekli dönüyor mizmizlaniyor emzigi atti tutamiyor zaten off ilk defa hastalandi böyle tıkandı ya acaba acile gotursem mi gerçi durumu o kadar kötü degilll
(427 puan) tarafından
Uyku haliyle bisey yapamaz sen yerini ayarla basini egimli yukari kalkacak sekilde ayarla canm burnunun acildgni anlarsa oylrce yatar emin ol
0 oy
tarafından
Baş ucuna soğan koy kesip biraz kokar ama işe yarıyor beb öyle yapıyordum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Eğer durursa burnuna sarımsak tıka. 10 dakika kalması gerekiyor bütün sümüğü indiriyo aşağı vallahi durmazsa 5 dk da yeter internette video var bi bak 
(345 puan) tarafından
Ay zarari olmaz mi canim ya kızım 21 aylık
(1,787 puan) tarafından
Sarımsak niye zararlı olsun canım aksine ilaçlardan çok daha faydalı sadece çok küçük olmasın ki içine kaçmasın. Ucunda dursa bile çok iyi denedigim için öneriyorum
(1,787 puan) tarafından
Sarımsağın faydaları saymakla bitmez ama bende bunu yeni öğrendim keşke önceden kesfetseydim dedim
(345 puan) tarafından
Tamam canim yarin mutlaka deneyecem suan uyumaya çalışıyor
(1,787 puan) tarafından
Tamam internette videolari izle görmen daha iyi olur
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Burun spreyi olmadan uyuyamaz bizde oyleydik çok.sukur iyilestik sizde doktora goturun beklemeyin nefes alamamak çok.kotu ya 
0 oy
(274 puan) tarafından
Vikus sür canım ayağının altına birde burnunun ucuna hafifçe sür iyi olur inşallah 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim oğlumda hasta oldu salgın var ilaçlar geçirmedi gece apar topar gittik doktor hava verdi iğne yaptı çok şükür iyi geldi 3 iğne yazdı antibiyotik ve solunum yolları açıcı 3 gün iğnesini yaptırdık burnunu için sprey verdi onu sıktım temizledim devamlı burnunu 3. İğneyi yaptırdık çok şükür oğlum iyileşti doktordan antibiyotiği iğne olarak isteyin 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yarın mutlaka iyi bi doktora götür bizde böyleydik hemen götürdüm doktor iyi ki erken gelmişsin çok tıkalı ciğerlerine inse sıkıntı dedi ve iğne verdi kıZım şurup içince kusuyor çünkü başka çare yok mecbur tedavi olacak dedi bugün 4.gün burun tıkanıklığımız gitti ve çok şükür bugün biraz uyuduk 3 gecedir gece arabada gezerek uyutuyorduk çok zordu valla 
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Burnunu ac canım öyle şey mi olur
0 oy
tarafından
Yarım soğanın üstüne karanfil bayır bir kaç tane iyi geliyor baş ucuna koy
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Serum fizyolojik ve aspiratör tek çaresi. Baş ucuna soğanı ikiye bölüp karanfil saplayıp koyabilirsin oda iyi gelir 
0 oy
tarafından
Her anne yasamistir eminim yada yaşıyacaktır yapicak hiç bir şey yok malesef dua et bol bol inşallah kısa sürede atlatır Rabbim yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum 
tarafından
Ben kızım hasta olunca sürekli Ya Şafi Ya Şafi yardım et diye dua ederim canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 153 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Akgunkubra (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 875 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 451 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu