0 oy
1,101 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimle ailem anlaşamıyor o gelsin istemezler esim de onlar gelsin istemez bu sorun sürekli bana yansıyor hep huzursuz mutsuz oluyorum barışsalar bi kaç ay sonra gene aynı iki tarafta anlaşamıyor yani eşim ve ailem . Biri es diğeri aile siz olsanız ne yapardınız iki tarafta suçlu olsa 

5 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Aylen altan almali ya kizlari onlarda 
(66 puan) tarafından
Eve gelsin istemezler iste herşeyine laf ederler
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Of kaç gündür bu yüzden çok sıkkın canım aynı senin anlattığın gibi biberir yaşıyorum eşimle aram açıldı 1 haftadır moralim 0 :-(
(2,972 puan) tarafından
Aynı cnm evde herşeye bahane buluyor eşim sonra bana aktarıyor annemgile herşeye bahane buluyorsa gelmesin dediler daha yeni barışmışlrdı yine küstüler ne yapacağımı şaşırdım artık
(66 puan) tarafından
İste ufak meseleler hep büyüyor sana da onu savunma diyorlar mı
(2,972 puan) tarafından
Evet en ufak şeyler büyüyor savunmama gerek kalmıyor eşim suçlu çünki
(66 puan) tarafından
Eşim de öyle suçlu oluyor bide beni savunmuyon diyor  biz boşama noktasına geldik
(2,972 puan) tarafından
Aynen bende kaç gündür boşanmayı düşünüyorum
0 oy
tarafından
Kendi aralarında halletsinler eşim ailemle kötü diye bende kötü olacak değilim ailemle görüşmeye devam ederim özelliklede bu olayları bana yansıtmayın bebim bir alakam yok derim 
(66 puan) tarafından
Annem boşan diyor işte
tarafından
Eşinin sana karşı bir yanlışı yoksa neden boşanasın ki boşanıp aile evine dönünce rahat mı edeceksin ki üç beş ay sonra hadi evlen diyecekler bu kadar evliliğine karıştırma aileni
(66 puan) tarafından
Annem bana laf söylemeye musade ettirmiyor.  Benim dedigimi dinle diyor
0 oy
tarafından
Madem öyle sadece sen ailene git gel o zaman ne ailen sana gelsin ne de eşin oraya gitsin 
tarafından
Kuzum annen de haksız bisasa ne yapacak ömür boyu sana evladın varsa evladına bakacak mi... Bakmaz inan bana bakarım.dese bile bakmaz ... Sen kendi eşine ailene bak hiç huzurun kaçırma .. benim eşim ve ailem dört senedir konuşmuyorlar ... Ne benim ailem evime gelir ne eşim oraya gider ben giderim iki haftada bir girur gelirim . Ama eşim bak her seferinde söyler hep sen gidiyirsun onlar gelsinler diye ama annem babam gelmezler ... Ben gidip görür evime gelirim ne yuvamı yıkarım ne çocuklarımı kimseye muhtaç ederim ...
(66 puan) tarafından
Annem de diyor sen gel o gelmesin istemiyorm hiç anlaşamıyorlar çünkü bende öyle yapacam mesela annem her hafta gel der isim var anlamaz illa gelecen yani hep onun dediği olsun ister
tarafından
Eşin izin veriyorsa haftada bir gün git ... Ama sürekli de olmaz annenle bunu konuş benimde evim var barkim var hadi sen evini bırak gel o zaman anne de ...
Hiç kendini ne annen yüzünden ne eşin yüzünden yıpratma.ben çok uğraştım ama olmayınca olmuyor bıraktım bende .. gerçekten bı yerden sonra anlıyor insan annen baban da olsa bı yere kadar  düşsen bı yere kadar tutuyorlar ...  Ama eşine de aileni kotulemezsine izin verme  .. madem siz birbirinizle anlasamiyorsuniz nne annem babam ne de sen onları girmeye gitme bundan sonra ben gider gelirim  de
(66 puan) tarafından
Zaten öyle dedim işte evin içindeyim eşim sürekli onları kötülyor beni bunalıma sokuyo
tarafından
Bırak hiç ugrasma söyler söyler durur . Çok dayanamadığı zaman anneni babanı kotulememi ister misin sen de ... Sen nasıl esimsen onlar da benim anne ve babam ne yapsrsan yap ne beni onlardan koparabikirsin ne de onları benden bana göre de senin ailen kötü de ... Bundan aonr ane onların yüzünü gör ne de onlardan bahset de
0 oy
tarafından
Mümkün oldukça bir araya getirmezdim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 707 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 757 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 359 göst.