+1 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Niye tahammülsüzlük yapiyursunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

En İyi Cevap
Siyaset programı var bilmeyenlere birileri TV açıp göstersin 

Konuşarak herşeyin daha iyi anlaşılır hâle gelebilmesi için 

Saygı sevgi çerçevesi içinde HERKESİN görüşlerini söylemesi en doğal hakkıdır diye düşünüyorum
tarafından
Oyuzden gercekten yeri degil nacizhane fikrim bu
(12,264 puan) tarafından
Anlamışım bacılar şuan ben siyaset postu açmadım düşünce özgürlüğü ne değindim

Susma sustukça sıra sana gelecek☺️☺️ aklıma bu Geldi nedense
(15,610 puan) tarafından
Siyaset programı var yazmışsın başa ama bak şimdi kendinle çelişme :) her neyse siyasete no açılan postlar itina ile kapanacak :))
(12,264 puan) tarafından
Hayır şunu diyorum canım siyaseti düzgünce konuşup ve aynı şekilde konuşanlara da
Saygı duyun diyorum
Açıkçası ben maşallah in sayfasında bir hakaret küfür görmedim ama hemen uyarı verildi
(12,264 puan) tarafından
Evet var kız☺️ hangi kanalı açsam siyaset programı var gayret ye guxel konuşup anlaşıyor lar ☺️☺️ onu demek istemisem
Kendiyle çekişen kendi gibi olsun hahahaha ;))
-Reklam-
+2 oy
(4,698 puan) tarafından
Valla ya hep Bi öteleme var hemen uyarı veriyorlar kapanıyor postları 
(12,264 puan) tarafından
Yavvv sorma arkadaş ben anlamadım kız düzgün ve post açmış hakaret Yok küfür yok
Ne diye  uyarı verir insan anlamıyorum hazmedemeyenler var sanırım başka açıklaması olamaz
+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Ayyy gerçekten gına geldi şu siyasetten bayanlara siyaset yakışmıyo tamam herkes özgür ama herkesin görüşü farklı oluyo sonra tartışma cikiuo kalp kırmaya ne gerek var kiiii burası siyaset yeri deil .
(12,264 puan) tarafından
Valla bacım insanı insana kirdiranlar gebersin gitsin keşke şu virüs önce şu yaratıkları yakalayıp bırakmassydi
(1,238 puan) tarafından
Yanı evet yangınlar kendiliginden cikmiuo birileri yapıyor ama biz nerden bilelim kom neden yapiyo
(12,264 puan) tarafından
Valla ben kürdüm eğer onlar yapıyor sa allah kahretsin onları desteklemiyor um kesinlikle hele o nalet partileri ile hiç işim Yok Allah'a şükür ama var birşeyler de dur bakalım zamanla çıkacaktır
(1,238 puan) tarafından
Bende kurdum ve kınıyorum kim ki yapıyorsa vallahi artık yeter yani herşey d2 bir yere kadar kim napsa kürtler diyolar her olayı bize ceviriyorlar konyada insanlar öldü kan davasindan bizim kürtler vay efendim kürtler diye yaptılar toplum cahil ve bilincsiz
(12,264 puan) tarafından
Evet kardeşim bile diyir abla Kürtler diye tmm ablacım dedim mevzu Kürt Türk değil ki
Mevzu Türkiye ama bundan kimsenin haberi yok
+1 oy
tarafından
Tahammul seviyesi olmayan insanlarla muhattap olmuyorum sorunu cozuyorum kozalakcim
(12,264 puan) tarafından
Süpersin bebeğim ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Herzaman yavrum beni bilirsin ❤️❤️
(12,264 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Hah az öncede kaynanam kalmaya gelwcwk ddi benden müsaade istemedi gibi bi post acildi bende ddim tabi gelecek izin almasi gerekmez soylemesi yeterli diye hemn cikisti laf cakmaya basladi anlamiyorum  tahammul edemiyosan pkstunun altina ayni fikirde ol.ayanlar gelmesin yaz bizde yorum yapmayalim.dimi .valla hoc cbp vermedim isine gelince tesekkur ediyolar isine gwlmeyince cat cat bi laflarr
(12,264 puan) tarafından
Yani bende  senin gibi düşünüyorum canım
0 oy
(48,508 puan) tarafından
bugunlerde sen neden hep atarlisin ☺️
(12,264 puan) tarafından
Valla  bilemedim be yavrum var bende birşeyler de dur bakalım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kendi ülkemizde Türküm demek bile suç olmuş artık ona bile salça oluyorlar gereksizler.
(12,264 puan) tarafından
Kürt asıllı kurt anadan babadan doğma türküm
Hadi bakalım kim suçluyor sa beni hodri meydan
(7,665 puan) tarafından
asenanın annesi senin post kapanmış şok oldum. ne bi siyaset ne bi kişi ismi bile geçmiyodu sadece Türk yazıyo dıye kapatmışlar hayret bir şey
(10,046 puan) tarafından
Evet ya sadece Türküm diye geçiyor türküde şaka gibi gerçekten:) bi daha başka dilde bi şarkı paylaşsınlar verecem uyarıyı.
(7,665 puan) tarafından
ben hesabı kapatıp yeni açtım uyarı veremeyrumm :))) benim yerime de ver :D
(10,046 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dark veriririm canım:D
0 oy
tarafından

Burası siyaset yeri değil kimse ile tartışmaya gerek yok insanların zaten bir sürü derdi var birde burda gereksiz yere can sıkmanın anlamı yok 

Burda herkes biraz kafa dağıtmaya çalışıyor dertlerini paylaşmak veya yardim almak istiyor o yüzden kimseyle klavye kavgasına girmeye gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 183 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
26 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 650 göst.

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...