0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından

35 haftalık hamileyim 2 gündür karnım sanki ortadan ikiye ayrılmış gibi tüm karnıma yayılmış gibi hissediyorum karnım birden düştü aşağıda normalde mideme kadar uzanıyordu şişlik ama şimdi öyle değil sizce erken doğum olurmu annem de aşağıya düşmüş yakında suyun patlar diyor

Erken doğum olurmu 
Normal doğum yapmam yasak bu karın düşmesi VS tıpta yeri varmı bilmiyorum cuma doktor kontrolüm var o anlarmı yoksa suyun patlamasını beklerim sezeryan için
Ve karın düştükten ne kadar sonra doğum yaptınız 
Ay çok soru sordum ama korkuyorum şuan manavgattayım yangınlar beni baya streslrndirdi şu zamanda doğum yapmak ürkütüyor beni ve normal yasak olduğu için plesanta rahmi kapattığı için doğum başlaması bana veya bebeğime bişey yapar mı ki endişelerim var 

7 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Ve 2 gündür karın düşmeme birlikte adet sancısı gibi sancım var 
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Dogum başlamış olabilir mi? Bence doktora gidip sorun adet sancısı normal degil.
(313 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum cumaya kadar beklemem sıkıntı olur mu ki yoksa şimdi kapandıda yarın gitsem mi
(3,895 puan) tarafından
İnşallah o zamana kadar dogurmazsin cnm.Bence acilden devlete git acilman varsa belki erken diye durdururlar.
(313 puan) tarafından
Ya şöyle söyliyim normal doğum yapmam yasak özel doktora gidiyorum ve bu özelde bile kabul etmiyorlar Antalya merkez araştırmada yapacağım kanama riski vardı ondan şuan devlet hani doğum diye alırsa hemen ameliyatta sıkıntı yaşanırsa
(3,895 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm istiyorsan bekle.
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun strese girmemeye çalışın sağlık ocağına gidip ebenize gösterin benim gittiğim ebe yakında doğum olur demişti düştüğünü anlamıltı 35 haftalık 3-4 gün sonra doğuma gittim 
(313 puan) tarafından
Sağlık ocağında ultrason yok ama bakıyorlar mı öyle
tarafından
Kalbini dinliyor doblerle eliyle kontrol ediyor yerini falan
(313 puan) tarafından
Ha ozaman gideyim hiç gitmedim sağlık ocağına oyğzden bilmiyorum teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim sağlıcakla al kucağına inşallah
0 oy
tarafından
Benim karnim düştükten sonra 2hafta sonra doğum yaptım canim
(313 puan) tarafından
Ağrı sancı var ya şimdi sadece düşme olsa bişey demicem de iki gündür sertlik sancı hani afedersin adet olacağın zaman kanın geleceğini hissedersin öyle Bi ağrı olur ha geldi ha gelecek modu olur ya onun gibi
tarafından
Doktora git canım bence ihmale gelmez kasılmaların baslamista olabilir erken doğum riskin varsa ciğer geliştirici iğne yapıyorlar çünkü
0 oy
tarafından
Doktor a git canım. . İnsallah kötü bir şey yoktr
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Göğsünle karnın arasına elin sigiyorsa karnın düşmüş diyorlar bende sezaryen doğum yaptım suyu falan beklemedi doktor gün verdi gittim direk doğurdum
0 oy
(734 puan) tarafından
Doğuma yakın karın aşağı doğru iner.Kontrole gidince Dr söyler sana
(313 puan) tarafından
Ebeyş aradım şimdi doktor covid temaslısıymış napacam ben ya off
(734 puan) tarafından
Başka doktora git kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Duruduru (6,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,466 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...