0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından
Ayın 14ne gün verdi doktor kızkar ama kilosu biraz azmış ve minyon tipli dedi doktor şuan 37+1 kilosu 2885 haftaya kadar ne yesem biraz daha toparlanır oğlum 3500 doğmuştu bununda korkuyorum belki küvöze flan girer diye bişe olmaz dimi 

5 Cevaplar

+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Olmaz inşallah kuruyemiş yiyebilirsin Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(2,257 puan) tarafından
Kuruyemis karpuz ve muz tüket canim toparlar insllah, kendin mi istedin sezeryan 
(1,472 puan) tarafından
İlkimde sezaryen oldu ondan canım
(2,257 puan) tarafından
Anladm kuzum hayırlısı ile kucağına al inşallah
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah
+1 oy
tarafından
Girmez allahin izniyle canım ben doğumdan iki gün önce kontrole gittim 2980 dedi doktor doğum yaptım 3100  doğdu hic te bir şey de yemedim sancidan ") 36 haftalık doğdu bir iki saat gözetim altında tuttular kuveze falanda girmedi şükür solunumunda sıkıntı olmazsa kilo dert değil bol bol beslenir çabucak toparlar inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Amin inşallah öyle olur canım
tarafından
Olur inşallah canım ama sen yinede o zamana kadar günde iki riise maden suyu iç ceviz fındık badem ici ye çiğ olsun ama kadar peynir i ye birde su danino meyveli yoğurt varya ondan ye ") büyük kızımda yerdim midem yanıyor diye baya kiko aldırmıştı bebeğe ")
(1,472 puan) tarafından
Hepsinide severek yiyorum miktarını çoğaltim bari inşallah işe yarar sağlıklı olsun da kiloyu doğunca alır inşallah küvözden korkuyorum işte tek skıntım o Allahım yüzümüze baksın
0 oy
(534 puan) tarafından

Aynı bemde 37+1 im canim banada ayın 13 dedi doktor en son 2900 du :)

(1,472 puan) tarafından
Yorumlarda flan yazmışlar biz en iyisi yüklenelim kuruyemişe iyi gelir inşallah :)
(534 puan) tarafından
Bende muz süt kaşar yiyorum kuruyemisle aram pek yok da bugün biraz yedim onuda geçen ben de sormuştum banada bunları tavsiye ettiler :)
(1,472 puan) tarafından
Hepsini yiyorum aslında ama yetersiz demekki son 1 hafta zaten yemek yenmiyor sıcakta ben hep bunları yiyim daha iyi :D
(534 puan) tarafından
Aynen canım ya sıcaklarda yemek gitmiyor zaten insallah saglikli sıhhatli alırız kucağımıza :)
(1,472 puan) tarafından
Aminn inşallah canım :)
0 oy
(130 puan) tarafından
Günde iki soda iç ve yumurta haşla ye 
(1,472 puan) tarafından
Oyy adana sıcağında haşlanmış yumurta inan çekilmiyor :( denerim ama burnumu tutarak :D
(130 puan) tarafından
Ahahaha bende adanadayim kız oğlusum azcık tombik dogsun diye mecbur kahvaltıda yiyorum. Kilomuz iyi gidiyor şükür
(1,472 puan) tarafından
Bende oğlumda iyi yedim eksik etmezdim çünkü hamileliği kışın geçirdim çok rahattı bunda tek yediğim karpuz 7 24 buz gbi karpuz yiyorum :D
(130 puan) tarafından
Valla karpuz çok güzel oluyor suyu içinde çok iyi ama kilo içinde yumurta iyiymiş zorlada olsa yiyorum ilk 3 ay hiç yiyemedim aşırı migdem bulandı eşim köy yumurtası buldu onda migdem bulanmadı bird3 kaşar iyiymiş muz iyiymiş kilo icin
(1,472 puan) tarafından
Evet kaşarla muzu bende duydum bugün başladım bakalım inşallah fayda eder

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 339 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde caglat (7,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu