0 oy
605 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

İlk gebeliğinizde kaç kilo ile hamile kaldınız kaç kilo aldınız beslenmeniz nasıldı ve doğumdan sonra verebildiniz mi :(

Benim doğuma 8 haftam var nasipse ben zayıf hamile kaldım 53 ile kaldım ama 15 kg almışım moralim bozuk :(

51 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ilk hamileliğimde 20 kg aldım doğumdan sonra 10 kilom gitti. Şimdi de 7 aylık olduk 5 kilo aldım şimdilik
tarafından
İkinci de daha az alınıyormuş duyduğuma göre ama
(2,443 puan) tarafından
Işte henüz sadece 5 kilo aldım 2 ay daha idare edersem doğumdan sonra zaten veririm
tarafından
Valla gayet güzel bence en fazla 3-5 kilo alırsınız
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
53 kiloyla hamile kaldım hayatımda yemediğim kadar yedim ve 80 kilo ile iki ay önce doğum yaptım şuan 60 kiloyum canım ne istediyse yedim tadımlık falan değil bildiğin doyumluk hiç kafana takma valla yazık edersin bu günlerine yemin ederim doğumdan sonra koşturcam diye yemek yemeyi le unuttuğun için fazlasıyla vereceksin :)) 
tarafından
Ayyy harika bir yorum biraz motivasyona ihtiyacım var :D
(392 puan) tarafından
Vallahi sen beni dinle bak ben normalde sağlıklı beslenme taraftarı biriyim ki elimden geldiğince hep öyle besledim ama hamilelikte ne kadar zararlı şey varsa canım istiyordu ben dde kendimi neden kasıyım ki dedim ye iç gitsin dedim kendi kendime dediğim gibi de homili gırtlak yedim içtim kışın sonunda günlük iki  dondurma yerdim kola gazoz kahve deli gibi canım isterdi kilo kilo erik yerdim bir oturuşta  ama çok şükür sadece kilo aldım zarar vermedi bebeğime şimdi ikinci ayımız bitti 20 kilo vermişim her türlü verilir sen ye iç tadını çıkar bak vallahi :Dsonra dicen bu kız çok haklıymış hastalıklı gibi onu yeme bunu yeme onu yapma demekle dokuz ay geçmiyor kız :D
0 oy
tarafından
62 hamile kaldım 82 83 doğuma girdim doğumdan 1 ay sonra 72 kiloydum tartıldığmda oğlum 14 aylık 61 kiloya kadar indim şuan
tarafından
Çok iyi vermişsiniz rejim yaptınız mı yoksa kendisi gidiyor mu
tarafından
72ye kendiliğinden düştü sonrası bol su rejim ve 6 aylık olduktan sonra ufak ufak spor yaptım canım
tarafından
Çok güzel :)
tarafından
Darısı tüm isteyenlerin başına :)
0 oy
(793 puan) tarafından
47 le hamile kaldim  62 doguma gittim   18 aylik oldu bebegim rejime baslamistim  4 kilo verdim smdi yine hamile oldgumu  ögrendim smdi 50 kiloyum baklm kac kilo alcam bnda
tarafından
Çok almamissin bunda da almazsın bence
(793 puan) tarafından
15 kilo cnm azmi
tarafından
Ama şuan 50 kilosunuz :)
(793 puan) tarafından
Evet ve yine hamileyim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
58 ile hamile kaldim 65.5 ile dogurdum cnm..dogumdan sonra hepsi gitti zatn 7.5 kilo almstm uctu gitti:)
tarafından
Çok almamissin ki ya :)
0 oy
tarafından

48 ile hamile kaldim 69 ile doğum yaptım 40im çıktığında geri 48e düştüm :D

tarafından
En sevdiğim :j
0 oy
(187 puan) tarafından
En 24 haftalıkken tartıldım 79la kaldim 83dum şimdi 30 haftaligim almışımdır gene 
tarafından
Dur durak bilemiyoruz ya :)
(187 puan) tarafından
Aynen walla 2 kilo.felan almisimdir
tarafından
Olsun napalim sağlık olsun ya :)
0 oy
(91 puan) tarafından
74 le hamile kaldım 80 kiloyum şuanda normalde evlendiğimde 53 kiloydum evlenmeden önce calıştığım için kilo almıyordum dengeliyordum ama genede 1.50 boyum olduğundan tombul görünüyordum :D her neyse evlendim calışmadım oandmei falanda girdi sürekli ye iç yat meselesi oldu 87 kiloya kadar cıktım sonra sppra başladım 64 düştüm sonracığıma gene sporu bırakdım 74 oldum ve hamile  kaldım şuan 80 kiloyum 8 ay oldu 5 haftam kaldı doğuma 
tarafından
Neyse ki doğuma az kalmış yine istediğiniz kiloya düşersiniz bence bizim zaten en büyük sıkıntımız boy meselesi
(91 puan) tarafından
Evet boy sıkıntı ama takmıyorum artık çok şükür elim ayağım tutuyor nir hastalığım yok varsın boyumda kısa olsun altında kücük  ama değerli :D boyu uzun olanlarıda görüyoruz sağlımız olaun yeter
0 oy
(3,075 puan) tarafından
Benim doğuma 6 hafta var inşaAllah 33 haftaligim 14 kilo aldım. Boyum 1.63 64 kiloydum 74oldum. Ama çoğunlukla karnımdan aldım 
tarafından
Benim göğüsler basenler bacaklar baya genişledi ve çatladı
0 oy
tarafından
75 ile hamile kaldim 85 ile dogima girdim dogum yaptiktan hemen snra 75 e geri düştüm ama kilo aliyom vwre
tarafından
En azından geri veriyorsunuz :)
0 oy
tarafından
58 kilo hamile kaldım 87 90 kilo arasi doguma girdim 16 ay oldu suan 57kiloyum
tarafından
Baya almışsınız benim gibi yaa ama geride vermişsiniz önemli olan bu bence
0 oy
(3,739 puan) tarafından
67 ile hamile kaldım 30 kilo aldım :(
tarafından
Şuan hamilemisiniz
(3,739 puan) tarafından
Yok canım doğum yaptım
0 oy
tarafından
62 ile hamile kaldım 72 ile doğıma girdim 68 işe doğumdan çıktım şuan 16 aylık oğlım 58 kiloum
tarafından
Maşallah :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Valla ben hamile değilim iki doğum yaptım hamileyken almiyom sonrası aliyom ve şu bı 15 kilo vermem lazım kilo iğrenç bişey yaa insanin her yeri agriyo kilo aldikca yaa
tarafından
Evet kilo meselesi benim için de baya takıntı
0 oy
(108 puan) tarafından
52.5 la hamile kaldım 69 la doğuma girdim 1 sene oldu 55 im o da resmen göbek kaldı maalesef:'(
tarafından
O kadar olur herhalde bölgesel zayıflama ile gider belki sezeryanla mi oldu
(108 puan) tarafından
Yok canım normal
tarafından
Çok güzel :)
0 oy
(1,556 puan) tarafından
ilk gebeliğim bende zayiftim 52 ile kaldım şuan 21 haftaliğiz 56yım doktorum normal ve doğru kilo alimim olduğunu söyledi bakalm :)
tarafından
Maşallah diyelim :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
56 ile hamile kaldım 71 ile doğuma gittim 14 kilo almıştım ilk doğumda 5 kilosu gitti sonrada kalanı 1 ay içinde verdim 53 e kadar düştüm sonra işe döndüm oğlum 8.5 aylıkken masa başı işim yemeğimiz orada pişiyor kek börek falan da yapıyor aşçı ablamız ye otur derken kilo aldım 57 58 kiloyum şuan 
tarafından
Olsun yine verirsiniz :)
(2,593 puan) tarafından
daha da çok yemeye başladım inşallah veririm :))
0 oy
(1,000 puan) tarafından
58 le hamile kaldım 63 le doğum yaptım.. doğumda hepsi gitti ama emzirme döneminde geri aldım şuan 11aylik ve 60 a geri düştüm
tarafından
Lohusalık döneminde gerçekten alınıyor mu
0 oy
(119 puan) tarafından
45 kilo ile hamile kaldım 58 kilo ile doğuma girdim ve sezeryan doğum çok kısa bi sürede 49 kiloya düştüm 
tarafından
Maşallah en sevdiğim
(119 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum:( biraz kilom olsa iyiydi çok iştahsızım ben yiyemediğim için veriyorum kilo yesem fazlasını alırım
tarafından
Benim iştah var ya alıyorum maalesef
0 oy
tarafından
Aradaki farkı hesaplamiyorum kafam bozuluyor :D  87 ile hamile kaldım 105 ile doğuma girdim oğlum 6 aylıktı hamile olduğumu öğrendim 98 ile hamile kaldım 110 ile doğuma girdim. Şuan 107 kg yum verecem inşallah 80 olsam yeterli benim için 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 361 göst.
0 oy
35 cevap 367 göst.
0 oy
18 cevap 218 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneeee (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 801 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

379,395 soru

11,356,555 cevap

34,832 kullanıcı

...