0 oy
401 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

Belki bilen bilir eşimin annesi öldü babası da alkolik evlerimiz bir ama ortadan duvar örülü bu bı kadinla imam nikahlı evlendi kadın da hani normal değil başka yerde oturuyorlar 

Kaç kere çarşıda içip içip eşimi aradi evlendigimizden beri bu böyle oaram kalmadı gel beni al diye gecenin bi vakti bu yüzden çok kavga ettim eşimle içmeye para bulan gelecek şeyini de düşünsün diye gidip alma diye 

Neyse az önce gene geldi evine içmiş sarhoş 2 kaynım da isteniyor bunu evde hem evlendi diye hem de sarhoş olunca eve isiyor diye hemde eve yardım etmiyor diye 

Neyse ben dışarda oturuyordum gorumcemle 13 yaşında eşimin kuzeniyle filan bu geldi küçük oglumu 4 aylık onu sevmeye başladı ben de diğer oğluma içerden bişe almak için eve girdim 2 yaşında oğlum dışarı bı çıktım küçük oglumun ağzına sigara vermiş birşey diyemedim sarhoş çünkü korktum birşey yapar diye 

Diğer oğlum salatalık yiyor gel kardeşine de ver yesin diyo kac kere uyardım öyle deme baba biz yokken de verir ağzına birşeyler diye 

Neyse bu sigara iciyo oğlumun yaninda küçük olanın dumanı da büyük oğlumun yüzüne ufluyo 

Bu eve gelmeden eşimi aramış beni karımın yanına bırak gelince diye eşim de tamam demiş bende bırakma filan dedim gene de gitti bırakmaya 

Bıktım vallahi çekilecek cilem varmış vallahi usandım 

Bu adamın elinden 

Kusura bakmayın uzun oldu hakkınızı helal edin 

Birde bu görüntülü aradı evlendiği kadını küçük oğlumu gosteriyo kadın ay çok tatlı filan dedi getir sevim dedi bu da demez mi beraber yapak çocuk kendi çocuğunu sev diye benim yanımda diyo birde

7 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Esin erkek degilmis 
(655 puan) tarafından
Eşime de dedim babasının yaptığını gene de bişe demedi
(1,856 puan) tarafından
Boşa o zaman çünkü bu adam sana tecavüzde eder
(655 puan) tarafından
Yanına yaklasmiyorum kuzum o olduğu zaman dışarı bile cikmiyorum
(1,856 puan) tarafından
Benim çocuğuma biri sigara icirtecek af büyür ağzına ederim
(655 puan) tarafından
Sigara yanmiyordu sarhoş olmasa bende diyecek lafı biliyordum çok ta bağırdım çağırdım ama sarhoş olunca korktum
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Iyi bir dayak istiyo bence moruk
(655 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm laf söylesende laftan anlamaz sarhoş sonuçta sen bu ayyaştan cocuklarini uzak tut 1sn yanliz birakma ne olur ne olmaz
(655 puan) tarafından
Oğlum salatalık istedi yoksa bırakır mıydım keşke de birakmasaydim
0 oy
tarafından
adamin yaptiklarini okurken sinir krizi gecirdim. kendi evladin olmasina ragmen nasil sessiz kalabiliyorsun, yuzunu gostermem oyle insana yuzunu. oglu napiyosa yapsin goturuyo mu sirtinda mi tasiyo istedigini yapabilir, ama evlatlarina musade etme. ne olursa olsun.
(655 puan) tarafından
Hiç yanlız bırakmadım hiç te sevdirmiyorum zaten disardaydik. Biz oğlum içeri girmek istemedi yoksa o gelince içeri girecektim
(17 puan) tarafından
Aynen valla  gosterilmez oyle insanlara ben kaynima gostermiyorum mesela cocuklarimi agir kelimeler kullandi bana esime diyorum sen gorus ama benik cocuklarimla isi olamaz diyorum hele bi usteleyip yok goruscekler dese ya sonucta onlari biz dogurduk cocuklarimizin hakkinda kararlarida biz veririz
(655 puan) tarafından
Eşim öyle ustelemiyor kuzum benim de
Sadece ben eşimin de görüşmesini istemiyorum onunla sevmiyorum çünkü ne bileyim
(17 puan) tarafından
Onu engelliyemezsin sanane ondan sen colugundan cocugundan mesulsun itte olsa cakalda olsa babasi senin hic birseyin degil ama 4 atanin 4dude hak derler oyle bise yok onun icin bosver sen cocuklarini uzak tut benimde basimda ayyaslar  var aile boyu hemde ama boyle bi *** yiyemezler yani baskın taraf benim cunku
0 oy
tarafından
Arsiz edepsiz yaratik yaa benim sinirim bozuldu o sigara yi oyle yaparken iki cocugunuda alip gireydin ya eve sende 
(655 puan) tarafından
Kuzum büyük oğlumu 3.4 gündür dışarı çıkarmadım bu gün çıkınca da oğlum girmek istemedi çok sevindi dışarı çıktığında ağladı yoksa içeri girecektim
0 oy
(147 puan) tarafından
Eşi öldükten sonra mi içmeye başladı. Eğer öyleyse adam kaldıramamış olabilir. Bi tedavi olsa iyi olur yazık 
(655 puan) tarafından
Yok kuzum önceden beri böyleymiş k.validem gecenin bi vakti kapı kapı bu adamı ararmis kaç kere başka kadınlara gitmis k.validem öyle bulmuş kapı kapı gezip
(147 puan) tarafından
O zaman herşeyi hakediyor
0 oy
tarafından
Kaynanan ölmüş de kurtulmus 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu