0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar herkese iyi aksamlar benim sorum uzun olcak ama khsura  bakmayin şimdiden teşekkür ederim 

Benim kayv. Ve kayinpeder koyde duruyolar yazlari kisin geri geliyolar bi tanede en küçük kaynim var 16 yaşında  liseye gidiyo okul acilana kadar bana birakcaklarmis simdi köyde sıkılıyormuş  ama bana soran yok sizde kalabilir mi diye hos sorsalar yok desem de bi ton laf ederler oyle sinir bozucular ki benimde iki tane küçük kızım var benom kizlarimi her yaramazlik yaptığında birsürü sey söyleyip laf sokarlar senin cocuklarin arsiz hırsız bilmem ne diye detaya girsem bitmez o derece bende ku kaynimi istemiyorum gerçekten nefret ediyorum ne boğazı bitiyo nede başka dertleri yenge yemek  yenge icecek yenge bana bunu al  esime söyledim  gelsin farketmez diyo idare ederiz diyo ama ben bebek emziriyorum istemiyorum  söyledim  hic karşı çıkmıyo esim bende kendi kendime dedim benim cocuklarima bu kadsr laf sayiyolar madem bende kaynimi bizdde kaldığına pisman edeym diyorum ne biliyim  ya sıkıldım bunlardan napsam da gelmese ha yanlış anlamayın mesele yemek degil ayakbagi bildigin cocuk önüne ne koysam beğenmez herseyi disarsan ister ugrasamam gerçekten ergenus bildiginiz evde olup biten herşeyi kaynanama yetistircek çünkü biliyorum

9 Cevaplar

+1 oy
(6,201 puan) tarafından
Ay bundan Bi tanede bende vardı Bi ara Allah kurtardı seni de kurtarsın inşallah 
(1,243 puan) tarafından
Aminn yavrum  kafayi yicem ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sokma evine 
(1,243 puan) tarafından
Esim arkamda dursa sokmayacam canim esim de hayir diyemiyo ailesine
tarafından
Restini cek sokma huzurun bozulur
(1,243 puan) tarafından
Aynen kuzum :((
+1 oy
(9,074 puan) tarafından
16 yaşında koca oğlan. Evde kalsın kendisi nolacak.
(1,243 puan) tarafından
Aa o daha bebek kaynanamin gözünde ya ona biseu olursa ya evde bisey gelirse basina odu kopar o derexe kiz
+1 oy
(13,998 puan) tarafından
Gorumce falan olsa gelsin sana arkadaşlik eder diyecemde o yasta kaynin niye gelecekmiş senin evine ya. Asil sende sıkılır  , köyde istedigi gibi gezer. Annenlere gitme imkanin varsa sende onlara git boş eve gelsin. 
(1,243 puan) tarafından
Aynen kuzum kiz olsa eyvallah bana yardimci da olur ama bu bana yük baska bisey degil ailem de burda degil köyde malesef :(( koyde bilgisayar falan yik ya sıkılıyormuş  arkadaslarini özlemiş sözde  tek bilfigi bütün 24 saat pc basinda
+1 oy
(326 puan) tarafından
Canım tiksinmişsin çocukta belliki ****, kendi evlatların değer görmeyince haklısın bırak gelsin geldiğine pişman et sonra gitmek isticektir 
(1,243 puan) tarafından
Cok tiksindim hemde canım ergen cocuk nihayetinde bide kaynanamlar benim kızlarımı hor görünce iyice sinir oldum insallah bıkar gider gelmez daha eve
(326 puan) tarafından
Sen yap yapacağını bırak ne halleri varsa görsünler insanın sabırda bir yere kadar
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben olsam bende istemem herkesin kendine ait bi duzeni war millet kendini yikacak yer aliyor yuzden alma bakalim anlarlar o zaman
(1,243 puan) tarafından
Aynen kuzum sabah erkenden kalkiyo benim kizlar bu oglen 1  e 2 ye kadar kallkar kahvalti etnez bilmem ne kaynanam basindan atmak icin ya :(( yok desem de esim kabul etmiyo
(6,053 puan) tarafından
Canim o zaman sen esinle yakinlasmayacan kardesin war olmaz su sesi gider sac kurutma sesi gider die yıldıracan erkek dayanamaz ne yapacak mecbur gonderecek
(1,243 puan) tarafından
Bisi soylimmi en mantiklisi bu uzak durmak esimden  fazla uzun süre dayanamaz bence cok teşekkür ederimm walla
(6,053 puan) tarafından
E yani bacim.ne yapacan bide boyle dene senin rahatin bozuluyorsa onun kide bozulsn
0 oy
tarafından
ayy bnm 11 yasinda var hemde yanimda annesigil bag evigibi biyer var oraya gittiler 2 dir bana kaliyo bu sefer biraz ters davraniyorum napiyim bnm 2 cocugum var onlara zor yetiyorum esim zaten umursaaz hep gec gelir bi daha kalmaz herhalde sende az ters davran cocuklarindan kendinden onemli mi
(1,243 puan) tarafından
Ay Allah yardimcin olsun kuzum walla büyük dert dimi  hangi birine yetiselim ayni benim esimde oyle gec gelir hep off oyle yapcam umrum degil walla
tarafından
oyle yap cnm elini veren kolunu kaptiriyo yoksa cok yüz vermemek lazim
(1,243 puan) tarafından
Aynen canım  cok sagolasin
0 oy
(10,587 puan) tarafından
Cnm yaaaa esinle ciddi şekilde konuş 

Eğer gelirse kızlarına dikkat et gözünü üstlerinden ayırma 
(1,243 puan) tarafından
Konustum kuzum kabul etmiyo glsin diyo :((  evet gercektwn korkuyorum kizlarim icjnn :((
(10,587 puan) tarafından
Cnm hanı yemek yaparken falan oynasınlar diye asla yalnız bırakma ben kimseye güvenmiyorum artık
(1,243 puan) tarafından
Haklisin kuzum o benim cocuklarin yuzune bile bakmaz ama yine d3 bello olmaz tabi cok sagolasin
(10,587 puan) tarafından
Aynen kuzum.neler duyuyoruz
0 oy
(48,904 puan) tarafından
esine soyle gelmesin hatta kaynana söyle gerekirse kötü ol
(1,243 puan) tarafından
Bastan yaptim kotu oldum ama bunlar yüzsüz  yavrum yine bana atiyoolar çocuğu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 367 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Cocukannesi (864 puan) tarafından soruldu
0 oy