0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Oynuyorsa siz napıyosunuz mesela. Çok şükür kendi kendine oynar, evde odalarda gezer, ben sık sık yanına gidip onla oynarım, yemek yaptıgım zaman falan o odasında oynar ama sık sık yanına gider konuşurum laf atarım tek bırakmaya gönlüm el vermiyo vicdan yapıyorum. Bi yandan kendi kendine oynamayı biliyor olması çok güzel tabi. 

16 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Valla şu sıralar yemek yapsam yanımda bir memlekete geleyim dedim huy değiştirdi resmen babasına bile gitmiyor 
(25,224 puan) tarafından
Bende yemek yaparken falan geliyo mutfaga yanımda oynuyo ona ait bi çekmece yaptım onu boşaltıyo oynuyo orda odasında da takılıyo çok
(3,823 puan) tarafından
Evde bizim de öyle daha eve gidemedim yeni kayınbabamdan geldik orda çok bana düştü kimseye gitmez oldu anlamadım bende inşallah eve gidince düzelir
(13,100 puan) tarafından
Kendimi gördüm.benim kızım da ailemizin yanına geldik resmen huy değiştirdi benden ayrılmıyor hiç
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 yaşında hala annee gel oyun oynayalım der. Maalesef benimkiler daha bağımsızlığını ilan edemedi :D
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah selanayı çağır:D
0 oy
(10,557 puan) tarafından
Aslaaaaa nereye gitsem dibimde bitiyor geçen yemek yapıyorum.Neyse içeride oynuyor sanıyorum bi baktım arkamda oturmuş beni izliyor arkama donmemle korkmam bir oldu hiç seste çıkarmıyor 

Kızım oynar tv izler 3 yaşına  girecek 
(48,733 puan) tarafından
yerim onları ❤️❤️❤️
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Kızım 18 aylık

Bir kaç aydır odasında oynamaya başladı. Kamerasını açıyorum o oynarken izleyip bi yandan yemek yapıyorum mesela. Ya da tv izliyorum. Ama benimde gönlüm el vermiyor isim yoksa genelde bende hemen giderim yanına oyun oynarim  onunla 
0 oy
(48,733 puan) tarafından
odasi yok oturma odasinda oynuyo tv izliyo
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hayır tabiki kuyruk gibi pesimde surekli yakama yapışıyor :D

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oyuncakların yüzüne bakmıyor ben nereye. O peşimde 
0 oy
(276 puan) tarafından
Ben nerdeysem oyuncaklarini oraya tasir 
0 oy
tarafından
Benimkide oynuyor ama tek birakinca bende vicdan yapiyorum üzülüyorum. Yanıma cekmeye çalışıyorum tek kalmasın diye. Isim bitincede ödül olarakta dısari çıkarıyorum  :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benimkinin oyuncakla ilişkisi daha yok odası vardı artık yok kızan yanımızda kaldı güzelim odası hep aklımda. Tam bir tarzan mutfağın kapısı yok masayı çeviriyorum mutfağa geçersem masayı çevirmeyi öğrenmiş üstelik 11 ayı tam bir hafta sonra bitecek. 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kızın varlığı yokluğu bir desem yeridir yemek falan yaptığımda geçer diğer odaya sesi çıkmaz sık sık gider bakarım 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Daha yeni oda yaptim kendi yeri olsun oynasin diye once bi bos odavardi gider oynardi sevmedi mi napti hadi git oyna diyorum yok oynamiyor yataginda bile yatmiyor atiyor yastigi battaniysini yerde uyyor :D
0 oy
(2,722 puan) tarafından
N gezer keske oynasalar iki velette dibimi bekliyo nereye gtsem ordalar 
0 oy
tarafından

Kendi kendine oynar ama benimle oynamayida sever saklambaç flan oynarız mesela :silly:

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Benimki kendi kendine oynar hep. Sikılınca gelir yanima. Mutfakta bana yardim eder. Müzik açip dans ediyoruz birlikte. 
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Kendi kendine oynuyor ama ben istemiyorum ya çok üzülüyorum onu yalnız tek başına öylece oyuncaklarla konuşup oynadığını görünce kardeşi doğsa da oynaqsalar :'(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 155 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 335 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 194 göst.
0 oy
16 cevap 299 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu