0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Esim assu marka damacana su almisti üc dört gündür iciyrm yeni farkına vardım tadı cok tuhaf geliyordu bardaktan öyle sandm degistirdim yine aynı degisik bir tadı var insanın icesi gelmiyor esime de dedim hic farkında degil ona göre normal her sey cocuklara da iciryrm bir de ya sıkıntılımidir basina gelen var mi boyle ne yapmalym

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Güneşte durduysa olabilir
(1,064 puan) tarafından
Balkonda durdu evet o tadını degistir mi
tarafından
Tabikide güneş bozar suyu
(1,064 puan) tarafından
Günes vurmuyordu canm koyduguk yerde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Biz aritma almadan once ulupinar kullandik senelerce bide ondan deneyin kuzu
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Sıcaktan da değişiyor sanki tadı
0 oy
tarafından
Allah bilir kaç ay bidonda beklemiş o su. Su bile ölmüş.
(1,064 puan) tarafından
Banada bekledigi icin öyle geldi cünku alirken de son sulardı
tarafından
Suyun tadını anlamayan insanlar bana çok garip.geliyor ya :D eşin nasıl anlamıyor bı gariplik olduğunu. Her suyun tadı başkadır markadan markaya bile değişiyor insan anlıyor yani. Beklemiş suyun o gıcık tadı ayyyyy
(1,064 puan) tarafından
Inan bende anlamyrm ona gore her  damacana ayni hatta cesme suyu bile ayni suymus
0 oy
(1,897 puan) tarafından
İçme kuzum yeni bidon al beş on TL bişey güneş te durmus o zehirlenmeyin Allah muhafaza 

Bide o sulara para vermeyin bı arıtma taktir kuzum olmadı taksitle veya ucuz bitane az filtreli olanlardan felan
0 oy
tarafından
Sıcak yüzünden de değişir tadı cnm
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Canım benim eşimde almışti hazır su hiç içmeden onunla çorba kompostu fln yaptım sonra ilaç içmek için su doldurdum kndime. Suyu hiç icemedim. Su bozuk gibi afedersin bununla ilgili bende post açmıştım herhalde güneşte kalınca bozuluyo benim ki geldiğinde bozukms yani adam güneşte bekletti herhalde
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Sıcaktan değişir şişenin plastik tadi gecmis olabilir. assu eşimin köyünün hemen yanında bi fabrikada üretiliyor ve aşırı temiz, özenli bir fabrika kaynağı da çok güzel eşimin köyünde başka marka su içilmez öyle diyim mutlaka bir nedenden olmuştur 
(1,064 puan) tarafından
Iki tane almistik zaten birinde sorun yoktu bunda oyle bir sorunla karsilastm peki icilir mi bu sekilde
(7,639 puan) tarafından
Icilir ama icme bence ne kadar da olsa plastigin icinde duruyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 145 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 320 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatocan4545 (1,493 puan) tarafından soruldu

377,237 soru

11,289,411 cevap

34,699 kullanıcı

...