0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (107 puan) tarafından
Arnavutköy avrupa hospitalde genel cerrahide lokal anestezi ile olacak. daha once orada yaptiran var mi? bebegim bezini degistirirken bile sıkılıyor kacmaya calisiyor nasil duracak bilmiyorum cok stresliyim. beni goremezse korkar mi islem ne kadar surer kafamda bi suru soru.. sizin nasil geçti icimi rahatlacak tecrübelere ihtiyacim var:(

2 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Sizi içeri alıyorlar benim bildiğim. Orda yaptırmadık ama, kolay geçti şükür 3 gün ağrı sancı sonra bitiyo canım sıkma bu kadar kendini. Bende senin gibi yaptım, annemle eşim zorladı, yaptırdık ama iyi ki olmuş. Aradan çıktı yani. 
(107 puan) tarafından
inşallah alirlar ya suan zaten yapisik ikizler gibi yasiyoruz surekli kucagimda gordugu yerde üzerime tirmamiyor yabancilarin arasinda anlamaya calisirken bi yandan cani yanacak ah vallahi icim elvermiyor insallah oldu bitti olur
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Içeri girebilirsen gir bence.... zor biliyorum.ama sen ne.kadar sakin olursan okadar iyi...

Sonrasında ilk çişinde ağlıyor ama o pişiriyorda geçiyor yani merak etme :)) hem bebekler bizim düşündüğünüzden daha güçlüler sen canını sıkma  :))
(107 puan) tarafından
sabahtan bi esime patladim simdi sakinim:) bakalim tam techizatli gidicem alirlar inşallah cogu seyin farkında çünkü
(1,664 puan) tarafından
Ohh erkek olucak annesi ... sabredin hemen bitecek bi haftaya da iyileşecek geçip gidecek sonra okadarvrahat olacaksin ki... Maşallah erkeğimize ;))
(107 puan) tarafından
cok sagolun suan islemde dua ediyorum:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,884 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Furkimmmmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.

377,723 soru

11,305,218 cevap

34,731 kullanıcı

...