0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dogumum yaklasti 39 haftaligim ama hem cok agrilarim oluyor hemen dogsun istiyorum hemdr kendimi hic hazir hissetmiyorum icim sıkılıyor daraliyorum bunca zamandir takipli oldugum doktorum izne cikti on iki gun yok ve ben kendimi terkedilmis cok guvensiz hissediyorum hep aglamakliyim nasil cikicam bu duygu durumlarindan birinin bana yardim etmesine cok ihtiyacim var

9 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Insirah Suresini oku 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç sıkınti yapma benim doktorumda eşi yuzunden farkli sehre tasindi bende 3 farkli doktora gittim son hafta eşimle her dakka doktor ariyoduk ama yok hepsi bayram tatilinde 22 temmuzda dogurdum en son devletteki nobetci doktor dogurttu hicde onemi yok sen iyi ol yeter şimdi bebegim 13 gunluk dizimde uyumakda zorluk cekiyoruz bu aksam :sağlıcakla al kucağina 
tarafından
Herkes doktor onemsiz diyor ama ben dogumla ilgili hicbisey bilmedigimden de stres oluyirum nasil nefes alip vericem nasil ikinicam suyum gelmezse onlar mi patlatacak onlarin yapmasi agrili olur mu vs
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Yavrunu kucağına alacağın günü düşün canın, 9 ay bekleyip onun kokusunu içine çekeceğin günü düşün. Icini ferah tut, Rabbim kolaylığını verir inşallah. Hamilesin ya daha çok hassassın şu an tabii, dua oku, elini karnına koy bebeğin seni hissediyor canım üzülme hiç.
tarafından
Bilmiyorum cok kotu hissediyorum icim daraliyor ya dogum hakkinda da hiçbişey bilmiyorum nasil nefes alip vericem nasil ikinicam vs bunlarda beni strese sokuyor
(10,047 puan) tarafından
Internette bulabilirsin balım nefes egzersizleri çalışabilirsin, unutma herkes kendi doğumunun kahramanıdır. Gebe okuluna gitmiştim ben orda sakin kalmamı, bağırınca enerjimi boşa harcamış olup doğru ikinamayacagimi demişlerdi. Hic yırtığım olmadı şükür ilk doğumum olmasına rağmen, nefes egzersizleri çalış canım dediğin gibi. Başaracaksın öyle düşün
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bunlari duymak bile iyi gekdi
(10,047 puan) tarafından
Ne demek canım, Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Doğurdum diye postunu bekliyorum:)❤
tarafından
Insallah csnim ❤
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Doktorun önemi yok canm inanki zaren ful ebeler seninle ilgileniyor sadece doğurcagın zaman geliyor doktor
tarafından
Insallah ebeler de doktor da iyi olur da biraz sakinlesirim
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin sana  korkma Ya  ebe nin dedikleri yaparsan çok  kolay olur 
tarafından
Gittin mi hiç hastaneye suyun azalmış olmsn.hareket leri çok mu
tarafından
Gittim bir sanci cikti dogal sureci bekleyelim deyip gönderdi dun aksam anlamiyorum agridan çatlıyorum sanci çıkmıyor
tarafından
Açılma yoktu galiba
tarafından
Gerçekten mi cnm ya suyun gelirse nolckk
tarafından
Rabbim yardımcin olsun dikkat et
0 oy
(7,816 puan) tarafından
38+5 im çok ağrılarım var benimde bian önce doğsun istiyorum ve bende hazır değilim napicam bilmiyorum duygularım karışık 
tarafından
Ben surekli agladim aglicam moddayim icim sıkılıyor
(7,816 puan) tarafından
İkimizde aynı dertten muzdarip iz vala, birbirimize destek olamayız :( herhalde .
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylaştırsın cnn sitres yapma allah yardım ediyor 
0 oy
(601 puan) tarafından
En çok korktuğum şey Allah'tan başıma gelmedi 3 saat sonra doğumum var
0 oy
(749 puan) tarafından
Ay valla keşke bnde doğum anına isinlasam. Ferah tut canım illaki cikiciak korkma.  Geçer ilknhamilelikmi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 556 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umudunannesi (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 408 göst.
20 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.