0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar çok kötü durumdayım ölücem mide ağrısından doktora gittim 2 ay önce 2 kutu ilaç verdi gastrit dedi bunu 3 ay kullanıcaksın dedi 1 kutu içtim bıraktım 1 hafta iyiydim ama şimdi ölüyorum ağrıdan 1 haftadır ilacımı içiyorum ama boş çok kötüyüm doktor geçmezse gel endoskopi yaparım dedi ama korkuyorum var mı yaptıran? :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaptırdım korkulacak bişey yok bayiltiyorlar zaten hiç bişey anlamıyorsun 
(1,897 puan) tarafından
Özelde yaptırdın herhalde çünkü devlet uyanık yapıyor buyuzden yapamayan biruzuru kişi tanıyor um
tarafından
Evet özelde yaptırdim devleti bilmiyorum
(1,897 puan) tarafından
Develt kesinlikle uyusturmaz ilaç vermez direk boruyu mideye indiriyor
(774 puan) tarafından
Aşağıda bir arkadaşı bayıltmışlar canım
(679 puan) tarafından
Canim ben hep devlette yaptirdim devlettede isteyince bayiltiyolar
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
3 bucuk sene önce yaptırdım.. yani büyük konusmak istemem ama birdaha mı asla :((
(774 puan) tarafından
O kadar mı kötü canım ya bu ağrıda dayalınıcak gibi değil
(594 puan) tarafından
Benm de midem cok kötüydü cok kusardım ondan yapyırmıstım. İlaçları bile kullanamadım sürekli kusardım. Ayy hatırlamak istemiyorum. Yaa aslında kötü degil de işte korktum ben ya
(594 puan) tarafından
Bak birde bayıltıolarmıs ben onu hic duymadım. Gerci ben ondan da korkarım.. sen bana bakma iğneden korkan insanım ben :))
(774 puan) tarafından
Canım ben kusmuyorum ama ağrıdan ölüyorum
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ben anestezili yaptırdım. Hiçbir şey hisstmiyorsun zaten kısa sürüyor. Sadece o gün boğazım yandı sadece. Anesteziye engel herhangi bir sağlık problemin yoksa anestezili yaptır mutlaka
(774 puan) tarafından
Özelde mi yaptırdın canım devlet anestezili yapar mı?
(2,492 puan) tarafından
Devlette yaptırdım canım. Evet yapar iki üç hafta önce ablam yaptırdı. Anestezili yaptılar. Onunla birlikte orda olan bir kadın astım hastasıymış onu bayılmamışlar mesela
(774 puan) tarafından
Hımm anladım canım kişiden kişiye değişiyor demek ki
0 oy
tarafından
Kokusu endeskopiden daha fazla endekopinin korkulcak bisi olmadigin endeskopi olunca anliyosun korkma yaptir 
tarafından
Gecer gecer 3aylik ilacini aksatirsan beter olursun boyle kendi kendine birakma ilacini bidaha
tarafından
Yildizim bana küsmusmu gormedim onu diye ay ay aayyyy :)))
tarafından
Hahaha ben sana küser miyim hiç aşkım soeun değil ;)
tarafından
Tamm ozaman girmessem haber et bebem bende sana kusmem ❤️
tarafından
Tamma bebem olur böyle vakalar ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Özelde yaptırdım. Komple uyuttular beni. Uyutmalarını ben istedim. Onun için bir 400 lira almıştı bundan 5 sene önce 
(774 puan) tarafından
Şimdi baya pahalıdır canım
tarafından
Valla sağlığını düşün canım. Mide çok zor. Bende iki tane reflü vardı. Safra reflüsü birde yemek borusunda yara vardı. Gittim tedavi oldum ama hala yanma var. Acı yiyemiyorum. Mide koruyucusu kullanıyorum
(774 puan) tarafından
Ay çok zor canım geçmiş olsun sanada sağlık herşeyden önemli
tarafından
Sağol canım. Sana da çok geçmiş olsun
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Yaptırdım, cihazı boğazdan mideye yollarken afedersiniz kusacak gibi hissediyorsunuz biraz.. Ama gece on ikiden sonra bişey yiyip içmeden gelin diyorlar zaten, mide boş oluyor, o yüzden bişey çıkmıyor.. Dayanılamayacak kadar değil bence.. Yaptırdıktan sonra da biraz boğazım ağrımıştı o kadar 
(774 puan) tarafından
İnşallah benimde kolay geçer canım
(1,552 puan) tarafından
İnşallah.. Çok geçmiş olsun
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(51 puan) tarafından
Korkulacak bişey yok, narkozla bayiltiyorlar ayildiginda da hicbirsey hatirlamiyorsun, agrin da olmuyor.
(774 puan) tarafından
Benide bayılırlar inşallah ya
(51 puan) tarafından
Bayiltmadan olmaz zaten, diyelim ki lokal olacak onu da hissetmezsiniz. Hicbirsey vermeden olmaz korkmayın.
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür içimi rahatladı
(51 puan) tarafından
Sende sagol
0 oy
tarafından
korkulacak bisey yok canim ben bekarken yaptirmistim uyutuyorlar  zaten hissetmiyosun
(774 puan) tarafından
Oh tamam canım inşallah benimde kolay geçer
tarafından
endoskopiden sonra az bi mide ağrısı oluyor yanma gibi o da öyle aman aman bi agri değil yani hastanede müsade altında tuttukları için ilac veriyorlar geçiyor hemen
(774 puan) tarafından
Oda normal canım ya sonuçta oradan parça alıyorlar
tarafından
aynen öyle canim
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun cnm   ben 2 ayda bir giriyordum  benim midemde yara var   korkulacak bir şey yok    kendini kasma  yeterli  

(774 puan) tarafından
Tamam canım sağol teşekkür ederim
0 oy
(679 puan) tarafından
Bayiltararak yaptirirsan anlamiyorsun bila ama bayiltmadan kesinlikle izin verme 
(774 puan) tarafından
Yok canım vermiycem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde filizzz (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal-94 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsenim (24 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,943 cevap

34,506 kullanıcı

...