0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 aydır ağır haplar kullanıyorum günlük 1300 mg içiyorum toplam lakin sabah haplarını içince asla yerimden kalkamıyorum uyumuyorum ama oturuyorum öyle sadece şarkı dinliyorum ne temizlik ne yemek ne de başka bir şey hiçbir şey yapamıyorum çamaşırlar yıkanıyor ama asamiyorum bu sefer koktu diye bir daha yıkıyorum baktım böyle olacak gibi değil iki gündür sabah haplarını öğleden sonra iciyorum ve tazı gibiyim eski ben oldum sanki doktoruma söylemedim daha böyle içtiğimi ama kendimi çok kötü hissetmeye başlamıştım 

4 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Doktor a danış bence 
tarafından
Gidince soylucem canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boyle iyiysen böyle devam et onlarda iyi olman icin veriyo zaten birakmamissin sonucta ama geceleri erken de uyuyamiyosun belliki
tarafından
Çünkü temizlik yapıyorum :D yani eski olduğum bene dönmüştüm diğer halim beni cok sinir ediyordu saatlerce oturuyordum
0 oy
(119 puan) tarafından
Ne tür şikayetlerinden dolayı kullanıyosun bu hapları
tarafından
Öfke patlamaları sinir kirizi geciriyodum vücut uyuşması başka insan sesi duyma falan
(119 puan) tarafından
Bende de aynıları var ve bunun yanı sıra bayılıyorum
tarafından
Bende bayiliyordum o yüzden ilaçlarım çok yüksek o ilaçlardan sonra sinirim falan geçti ama saf ***** gibi saatlerce oturuyorum
(119 puan) tarafından
Bende psikiyatriye gidicem umarım kısa sürede atlatırız
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Doktora danışın isterseniz ama ben de kullanıyorum gece uykusuzluk yapıyor sabah içiyorum aynı ilaç annemde deli gibi uyku yapar o gece içiyor. Ufak tefek töleranslar oluyor ilaçlarda. Bazı doktorlar diyor uyku yaparsa gece için diye 
tarafından
Tıp fakültesi profesörü gittiğim kişi ama ilaçlarıyla ilgili olumsuz bir şeyi asla kabul etmiyor
(13,202 puan) tarafından
Kullanmaktan kaçılmasın diye yapıyordur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anonim (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 221 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...