0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeklerde kaburga da yamukluk cikiklik artık adı ne ise o olduğu zaman bebek ağrı acı çeker mi benim.bebegim omzuma alınca bı tafafina daha çok yamukuyo daha çok şiş duruyo sırt üstü yattığı zamanda öyle gobeginin bir kısmı daha sis öyle olan var mı bebeği dikkatini ceken bu bu pusetker falan çok çukur ya onların etkisi olur mu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pusetler bebeyi yamultur ama bunun en kesin sonuc alma yeri doktor bebegim oraya git bence 
(1,018 puan) tarafından
Gidicem canm aldım randevu ama  burdada sormak istedim
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kaç aylık kı bebeğin
(1,018 puan) tarafından
1 aylık canm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Skolyoz oluyor canm bebeklerde benim kızım da öyleydi karnı bir tarafa ***** tu ben kç doktora götürdüm biri skolyoz dedi diğerleri normal dedi 1.5 yaşında bir daha götürcem 
(3,419 puan) tarafından
Onların tedavisi var canm erken geşişte dahada iyi oluyor valla burda nasıl anlatsam tarif etsem Google skolyoz yaz çıkıyor ama şüphe duyuyorsan da doktora götür ortopediye röntgen çekip bakıyorlar bazen ileri dereceli olunca korse veriyor
(1,018 puan) tarafından
Goturcem canm şimdi çocuk doktoruna aldım rendevu onun yönlendirmesiyle ikerlicem
(3,419 puan) tarafından
Götür bakalım inşAllah bişey yoktur canm ama çocuk doktoru bişey yok normal derse sen yine bebeğinde şüphe duyarsan ortopediye al sıra direk çünkü bende çocuk doktoruna götürdüm birşeyi yok denildi sonra ortopediye götürdüm skolyoz denildi
(1,018 puan) tarafından
Ya gerçekten mi canm ya çok saol bilgilendirdigin için başka merak ettiklerinde var doktora ondan sıra aldık hemen ortopediyede alcam tekrar çok teşekkür ederim canım benim
(3,419 puan) tarafından
InsAllah normaldir canm yaa
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık

Puset e bebek direk koyulmaz zaten biraz düz yapman gerek battaniye veya minder ile 
(1,018 puan) tarafından
Aynen canm kemerini engellemeyecek kadar yapıyorum duzlestiriyirum
0 oy
tarafından
Bebeginizi çogu zaman yüz üstü koyun. Yürütece koymayin. Bebeginiz kac aylik bilmiyorum tabi.pusete de koymayin. Dr a gözükün. İnseallah gecer cnm bnm
(1,018 puan) tarafından
Henuz 1 aylık canm  pusete koydum ama hep altını duzlestirerek koymuştum bidaha koymicam ya çok korkuyorum ikinirken falan bı tarafına ikiniyo omzuma alınca bı tarafına yamukuyo ama sonra duzektiyoda inşallah skinti yoktur çok teşekkür ederim canım benim
tarafından
İnseallah cnm. Rica ederim kuzum.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 73 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra01busra (949 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Poncikk (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,402 cevap

34,514 kullanıcı

...