0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben 23 yaşındayım okuyamadım ama çok isterdim okumayı lise 1 terk ettim yıllar önce eşim önceden asla olumlu bakmıyor du ama geçen oturup konuştuk ikna ettim sanki ama sizce gecmi açıktan okursam  yapabilir miyim hangi meslekler var açıköğretim den okuyanlar bilgi leriniz varsa bu konuda benimle de paylasirmisiniz 

4 Cevaplar

0 oy
(7,561 puan) tarafından
Annemin arkadaşı bi kaç sene önce liseyi bitirdi. İstersen yapabilirsin
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
23 yaşındayım diyorsun ve geç mi diye soruyorsun bende 26 yaşındayım bitirmek üzereyim istersen tabi yapabilirsin okumanın yaşı yok hemen git kayıt ol ve online sınav olucak gir 
(788 puan) tarafından
Açık öğretim lisesi
Olan bütün gruplara katıl arama butonuna yaz
(594 puan) tarafından
Canm acil cevap verirmisin grubun bitanesine yazdım başka yerden mesaj geldi özel den sanirim size burdan yardımcı olurum isterseniz diyor bayan ama ben oysaki numaramı gizledim nasıl oluyor yanlış birşey yapmadım demi :((
(788 puan) tarafından
Yok yok sen büyük ihtimalle gizlemeden görmüştür canım eminsin dimi gizlediğine
(594 puan) tarafından
Evet canm ama sorun yok bence gizleyince de Instagram özelden yazabiliyor heralde bende baktım ona yazabiliyorum birde bayan
(788 puan) tarafından
Anladım canım bana hiç yazan olmadı bu zamana kadar da o yüzden bilmiyorum gizliyken yazılır mı yazılmaz mı ama yazılmadığını duymuştum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Neden geç olsun canım. Sen yeter ki iste.  31 yaşındayım ve 2. üniversiteyi okuyacağım, Allah izin verirse. 2 çocugum var birisi 2 yaşına girecek insaAllah. O kadar işime gücüme rağmen çalıştım sınava elimden geldiğince şükür Rabbim emegimin karşılığını verdi. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Premsesannesi (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,206 cevap

34,510 kullanıcı

...