0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Kızlar Yasmin diye bı doğum kontrol hapı kullanmay başladım bu ay tedavi amaçlı. 

Aşırı kanama ve geç adet olma için.

Haptan mi bilemedim bu ay resmen tüylerim uzamadi:) normlade tüyleri aşırı çabuk uzayan biriyimdir. haptan mi bilem var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Bı arkadaşım uzun yıllardır kullanıyordu geçenlerde bırakmış tüylenme oldu dedi yani biraktiginda tüylenme başlamış belki de dediğin gibi tüylerde azalmaya sebep oluyordu:)
(154 puan) tarafından
O zaman muhtemelen hapla alakalidir eğer adette düzensizlik yapmıyorsa iyi bişey
(1,358 puan) tarafından
Adet düzenine etkisini bu ay Görucem bakalim. İnşallah bı düzene sokar
(154 puan) tarafından
İnşallah düzelir adet düzensizliği çok sıkıntı yaa insanı strese sokuyo beklemedigin anda oluyor her evden cikmada hazırlıklı çıkmak gerekiyo
(1,358 puan) tarafından
Onları geçtim ödem ağrı sinir insanım dengesini bozuyo ya
(154 puan) tarafından
Allah biran önce şifa versin inşallah düzene girer♥️
-Reklam-
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Hormonal bozukluk,tüylenme gibi bir çok sebepten de veriliyor. Kullanan birkaç kişi cildim güzelleşti bile demişti
(1,358 puan) tarafından
Cildime etkisini görmedim canım ama tüylenme azaldı kesinlikle . Bide ödemimi attı sanki
(2,492 puan) tarafından
Biraz uzun vadede kullanırsan belki cildine etkisini de görürsün canım. Evet sadece tüylenme problemi için gidip kullananlar bile var
0 oy
tarafından
Valla benim bi arkadaşım bekarken tüylenmesi çok vardı hormonları bozuktu doktor dogum kontrol hapı  vermişti düzene girsin diye
(1,358 puan) tarafından
Demekki benim hormonlarda baya bozukmus ki kullanınca tüylenme azaldı
0 oy
(652 puan) tarafından
Bendeki değişimleri söyleyim Adeti düzenliyor cildi güzelleştiriyor tüğleri azaltıyor 
0 oy
tarafından

Onu başkasından da duymuştum öyle bir etkisi var

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 72 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,432 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.

374,569 soru

11,202,340 cevap

34,499 kullanıcı

...