0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar nasıl dayandiniz.Ne yaptınız.Ben kaynanmlarla birlik oturuyoruz ve görümcem İstanbul'dan tatile geldi iyi biri ama ne işe yardım eder ne düzenlidir valizindekiler eve dağılmıştır sutyenini bile ortadan ben kaldırdım dusununun .Birde bebeğim var dün yoruldum yemek yerdeyken gorumceme bakar mısın ben 20 dk uyuyayım dedim.oda tamam dedi kocam arkadan mesaj atmış sofrayı kaldır bende gerekni yazdım sonra odaya uckuru için geldi bende yanasmadim bırakmadı uyuyayım.kalktim evin işlerini yaptım düşünün su gibi oldum. Onlar dışarıda çay içerken çayı götürdüm görümcem su ictemis duymadım .esimde bunu yazmış 

image

37 Cevaplar

0 oy
(3,743 puan) tarafından
Evladımin mutlu geleceği için ruh sağlığı için bu adamdan kurtulurdum ben olsam katlanmak yerine
tarafından
Bir bakıyorum çok iyi bir bakıyorum çok kotu
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Terbiyesiz kendi karakterine baksin
tarafından
Artık dayanamıyorum yapıyor sonra olmamış gibi davranıyor en son gitmiş bana yüzük almış evlilik yıldönümünde inanki hiç sevinmedim
0 oy
tarafından
Allah cezasını versin. Cok sey yazarımda neyse. 
tarafından
Artık içime ata ata bir hal oldum
tarafından
Bacım bu adama ders lazım eger ki düzelme durumu varsa. Yoksa ne durumdasın bilmem ama mutsuz bir annedense ara sıra görülen baba daha iyidir
0 oy
tarafından
Evladim için asla katlanmam katlanmadimda boşandım 
tarafından
Aileniz sahip çıktı mi
tarafından
Annem cikti ama cikmasaydida bosanirdim ben bu funyaya cocuk icin pislik adami cekmeye gelmedim
tarafından
Çok garibim valla
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Eşiniz yanınızda mı yoksa eşinize haber mi veriliyor bunu yapmadı şunu yapmadı diye. Erkeğin karışmayacağı şeylere dahil olmuş eşiniz. Su getirip getirmemek ne bileyim yani.

Olumlu olamayacağım. Maalesef çözümsüz bi durum. Sizin bişey demeyeceğinizi bildiği için topyekün üstünüze gelmeler var. Allah sabır versin ama aileniz yaşıyorsa konuyu onlara açın. Yalnız olmadığınızı hissetsinler.

Bir suyu ordan oraya taşıyorlar biz de ailenize sorunlarınızdan mutlaka bahsedin. 
tarafından
Ailem arkamda durmuyor
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama buna katlanamak zorunda degilsin yani ne bicim bi terbiyesizlik allah hidayet etsin
tarafından
Amin artık bunalıma girmek uzereyim
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bu iğrenç Türkçe için bırakırım ben olsam.
tarafından
Ben için mi
(1,950 puan) tarafından
Yok kiz kocan icin ya.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Evladim için böle ş.eref yoksunu varlıkla asla evli kalmam s.iktiri çalarim devlet yavrunu zaten sana veriyor oda e.şek gibi nafakanı ödemek zorunda valla gül gibi geçinir giderim evlat için o mu çekilir 
tarafından
Artık dayanamıyorum yapıyor sonra olmamış gibi davranıyor en son gitmiş bana yüzük almış evlilik yıldönümünde inanki hiç sevinmedim
0 oy
(683 puan) tarafından
Sende gidip bunu milletin içinde okuyup onu rezil edip çekip gitmedin de burda hala katlanmak mı diyorsun sen evli değilsin ki sen parasız hizmetçisin bence o evde
tarafından
Bende öyle düşünüyorum artik
0 oy
(432 puan) tarafından
 Canım bebeğin böyle bir baba ile büyücekse babasız büyüsün daha iyi bırak bu adamı aş de olmaz baba da olmaz ayyy çok iğrenç bir adam gerçekten 10 çocuğum olsa yine bu adamı boşarım ne biçim saygısız sevgisiz illet bir adam 
tarafından
Ve kötüsü ne biliyor musun Artık dayanamıyorum yapıyor sonra olmamış gibi davranıyor en son gitmiş bana yüzük almış evlilik yıldönümünde inanki hiç sevinmedim
(432 puan) tarafından
Bence tedavi olması lazım adam deli galiba
0 oy
tarafından
Katlanmak yerine bir ders ver derim otur açık açık açık konuş evdekiler duysun ama baktin yine düzelme yok hatta daha beter oluyor ailene aç bu bu konuyu görümcen küçük değil kalkıp suyunu kendisi alabilir 
tarafından
Annesi oğlunun arkasında ailemde kactigim için yanımda durmuyor
0 oy
(11,932 puan) tarafından
Bana bunu yazan adamı lime lime doğrarım ben bu bir evlilik değil. Benim ecdadıma sövecek ha adamın aklını alırım. Evlat evlat diyorsunuz sana saygısı olmayan adamın çocuğa ne faydası olur sığınmayın bunun arkasına, az mantıklı düşünün. Görümcen sakat mı su alamıyor mu mesela 
tarafından
Ailem yok arkamda oda gidersen evladımi sana bırakmam diyo
0 oy
(28,369 puan) tarafından

böyle Şeref yoksunu bir insana  katlanmam.

Evladım için terk ederim zaten

tarafından
Ailem yok arkamda oda gidersen evladımi sana bırakmam diyo
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Benim annem babam yok arkamda kimse yok ama kimse bana boyle bi sey diyemez ya gözüm doner o adami vururum ya da onun ecdadini.. . ben çok sinirli biriyim gözüm donerse ne yapacagim belli olmaz şükür böyle ezilme gibi bi durumum yok arada eşim cok yorgun ve bunalmişsa 'şunu yapmadin' bilmem ne diye bana bagirir bende o sira ona bagiriyorum 'Sanki sen cok mu mükemmelsin her şeyi benden bekleme bende insanım unutuyorum'  o 'bana bagirma' diyor bende 'sende bana bagirma sen bagirirsan bnde bagiririm!!' diyorum susuyor.Yani kendimi ezdirmiyorum ben onun kölesi değilim hür bir insanim kendi düşünceleri olan siradan biriyim.Ama eger boyle senin ki gibi öküz bencil bir kocam olsaydi en fazla 4-5 yil sabrederdim ki o kadar bile degil 2 yıla topuklardim.Kadın sığınmaya gider bir iş bulup çalışırdım bakardim başımın caresine cocuklarimi da böyle bir adamin elinde birakmazdim ama şükür boyle bir sorunum yok.
tarafından
0 oy
(774 puan) tarafından
Ay allahın belası seni kim ne yapsın be adam çok sinir oldum seviyesiz saygısız adam halen susuyormusun cidden bana da yapmaya çalıştılar ama hepsine resti çektim kimseye hizmet etmedim benim evimin işi bana yeter aynı evde ysşasamda sadece kendi işimi yapardım yemeğimi ayrı yapardım sen böyle alıltırmışsın canım 2 kere gitsen pisicik olurdu eşin bile kendi sınırların olmalı kimse o sınırı geçmemeli çocuğun seni böyle görmek istemez eminim boşan diyemem ama değişmelisin sesin çıksın biraz 
tarafından
Şimdi bekliyor benden adım ama atmicam param yok para verir misin yok dedim
(774 puan) tarafından
Atma canım sürünsün kimsenin seninle böyle konuşmaya hakkı yok eşinin bile kendini sev canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yarıdmcın olsun canım 
tarafından
Amin teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 590 göst.
10 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Emooş (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 504 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (920 puan) tarafından soruldu

396,465 soru

11,859,386 cevap

35,956 kullanıcı

...