0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar nasıl dayandiniz.Ne yaptınız.Ben kaynanmlarla birlik oturuyoruz ve görümcem İstanbul'dan tatile geldi iyi biri ama ne işe yardım eder ne düzenlidir valizindekiler eve dağılmıştır sutyenini bile ortadan ben kaldırdım dusununun .Birde bebeğim var dün yoruldum yemek yerdeyken gorumceme bakar mısın ben 20 dk uyuyayım dedim.oda tamam dedi kocam arkadan mesaj atmış sofrayı kaldır bende gerekni yazdım sonra odaya uckuru için geldi bende yanasmadim bırakmadı uyuyayım.kalktim evin işlerini yaptım düşünün su gibi oldum. Onlar dışarıda çay içerken çayı götürdüm görümcem su ictemis duymadım .esimde bunu yazmış 

image

37 Cevaplar

+2 oy
(5,949 puan) tarafından
Ewladim  için  Ben öyle kocayı  bırakırım  ben  anlamıyorum sizi  ya herseyi  çocuklarınızın  üstüne atıyorsunuz  dayak  yiyorsunuz  evladım  için  aldatiliyirsunuz evladım  için   evladın icin yapman  gereken  bu adamı  bırakmak  seni  karısı  gibi  görmeyen  adamdan  baba  gibi  davranmasını  bekliyorsunuz   sözüm  sadce  sana  değil canım  senin  gibi  kendini  ezdiren  kadinalra   

Beni yanlış  anlama  ama  buna  bir çözüm  bulman lazım 
tarafından
Arıyorum cozumu
-Reklam-
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
İki gün önce anneme bir laf etti diye çektim gittim.bu lafları demiş olsaydı herhal kan davasına donerdi
(9,247 puan) tarafından
Kız umrumdami ewlenmek kadar boşanmakta benim için doğal bisey
tarafından
Şimdi bekliyor benden adım ama atmicam param yok para verir misin yok dedim
(9,247 puan) tarafından
İnanirmisin bı anda soğuyup kinlenebiliyorjm o durumdayım.
(432 puan) tarafından
Sakın para filan verme sakın canım bırak sürünsün ne olur yapma o gün annene laf etti ya ben bile o kadar üzüldüm ki kimse anne hakkı ödeyemez dersi varsa insan giib söyler böyle kudurmuş gibi davranmaz yengesi versin o gün sana anahtar veriyordu ya eve gir diye
(9,247 puan) tarafından
Kız Fatma ben vermiyorum para. Ahahah b.ok yesin... İzni bitiyo yarın dur bakalım gecerken uğrayacak mi...
0 oy
(7,992 puan) tarafından
Senin eşin seni hizmetcimi almış acaba bide mesaj mi yazıyoo evin içinde hay Allah'ım
tarafından
Evet evin içinden yazıyor
0 oy
tarafından
Günaydın  sevda aybuke evin ayrılmalı
(4,101 puan) tarafından
evi ayırsa ne olcak kocası adam olmadktan sonra
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun cnm

tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bu mesajı al ailene göster itt herif etttigi küfüre bak abin yokmu göster kızım bunedir yaa sen ****** değilsin dilsiz olasın bunun karsisinda susasin  
tarafından
Gostersemde sahip çıkmanım yok
(1,465 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(215 puan) tarafından
Erkeklerin hepsi yaa!!Hep küfür hep argo konuşuyorlar.Soledigı kelimeye bak allah aşkına! !
tarafından
Şimdi bekliyor benden adım ama atmicam param yok para verir misin yok dedim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Neden ailene söylemiyorsun
tarafından
Sahip çıkmazlar
0 oy
tarafından
Benim eşim olacakta bana öyle diyecek gulunen ufurmez beni bende izin vermem ne olmuştu az uyusaydin bayramda görümcem geldi uzaktan sofra topluyor bende oturuyorum eşim geldi kalktım bakti ben yorulmusum bırak yapsın senin kocanij eviyse onunda babasının evi dedi bende bıraktım gittim odama uyudum kurban yuzulene pay edilene kadar çocuktan dinlenemesemde yinede dinlendim
tarafından
Bende tam tersi herşey ben yapacam
0 oy
tarafından
Midem kalktı bu ne igrenclik ya grzkalı yabani çokmu zormus kalkıp su almak 
tarafından
Gorumcemin yaptığı birşey yok beki istemiş ben duymadım yeminle niye getirmemisim
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Onu bunu bilmem bir kadının şansının olması için erkeğin onu sevmesi lazım en çok erkeğin değer vermesi lazım.. sen sevmesen bile o seni mutlu etmenin yolunu bulur ..
tarafından
Oda lafa gelince seviyor
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sen bu o.c ile nasil evlendin güzel kardesim
tarafından
Bilemedim valla böyle oldugunu
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım 
tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bu msji bana yazsa 1 dk durmam çocuğu bahane etme seni insan yurduna koymayan adamin yanında durma valla baksana msjta bi dgru cümle yok
tarafından
Birde simdi bekliyor benden adım ama atmicam param yok para verir misin yok dedim
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ayyy ne terbiyesiz bende eşim söylenir diyordum kurban olurum şimdi dha iyi anladım 
tarafından
Dünden belli ağlıyorum
0 oy
(1,370 puan) tarafından
O ne yaa ettigi kufurler gozune girsin   evladin için katlanmak zorunda degilsin canim al cocugunu git ailenin yanina huzurlu yasa calis kendinede cocugunada bak  emin ol cocugun buyuk olsaydi oda istemezdi biyle serefsz biriyle beraber olmani
tarafından
Ailem kabul etmiyor beni bebeğimde küçük korkuyorum ne yapacagimi
0 oy
(817 puan) tarafından
Aman yarabbim aman. Tüylerim diken diken oldu ne babamdan duydum ne kocamdan duydum böyle bit küfür hayatımda duymadım. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın kocanı ** herif. Çıcuğum için kimseye katlanmam kimseye çocuğum bu ortamda böyle bir adamla büyümesin diye her türlü zorluğa hayat mücadelesine katlanırım. Ama böyle bir adamla büyüyen bir çocuk düşün bu adama benzeyen bir çocuk düşün bu katlanılmaz birşey. Valla ben olsam o evden kaçarım kurtulurum resmen köle olmuşsun değer vermiyorlar sana kalksın suyunu alsın elimi yok. Bune böyle ya sinir krizi geçirdim sabah sabah 
tarafından
Artık dayanamıyorum yapıyor sonra olmamış gibi davranıyor en son gitmiş bana yüzük almış evlilik yıldönümünde inanki hiç sevinmedim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O insan bozuntusu çocuğunun babası seninse kocan siz bosaninca babalikta boşanmış olmuyor evladım için diye birşey yok bu sadece bahanedir.sen o insanların kölesi değil bir bireysin önce kendine guvenin ve saygın olsun kendine da gin oldugu sürece insnalarda sana saygı gösterir bu kadar ezdirmek insanlık dışı birşey bu nasıl bir mesajdir 
tarafından
Dünden belli ağlıyorum
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bır nevi hizmetçi gibi goruyo sanki seni katlanilmasi zor 
tarafından
Bana diyor kimseden yardım alma kimsenin bir şey yapmasını bekleme kalk yap gereken yapman gereken isi
0 oy
(494 puan) tarafından
Ben cocuk icin geri dondum ailemin yanindaydim bosniyorduk tam 2gun icerisinde oda cocugu icin bende cocugum icin suanda da sorunlarimiz oluyor ama ben birakiverdim artik onunu eskisi gibi takmiyorum mesela bi yere gider arardim surekli gel ne zmn gelecen sumu bumu diye simdi sadece yemek saatine yakin ararim gelecenmj yemege diye o kadar yada onmli bisy varsa ole disri cikcksam hber veririm yetrli bu kadar arada bi de oda bnde ihtiyacimizi gideriyoruz tmm cok fazla evde durmuyor muhabetimiz oldum olsi yok onmli seyler disinda o benm maddi ihtiyacimi gideriyor bende onun evdeki ihtiyaclarini yeterli cocuk icin herseye katlanacam taki sabrim ne zmn tukendi yapamiyorum dediggim zmna kadar
tarafından
Bende öyleyim artık hayatım da ilk defa bir özel günümü ben istediğim için değil kendi yaptı inan onada sevinmedim yalandan güldüm ki huzursuzluk olmazsin
(494 puan) tarafından
Bana gulecek gulumsetecek bisiyi yapmiyor bile

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 556 göst.
10 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Emooş (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 489 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu

381,771 soru

11,429,401 cevap

34,989 kullanıcı

...