+2 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (771 puan) tarafından
Denizli de kediye tecavüz etmişler ölmüş hayvancagiz kurtaramamışlar kanım dönüyo artık ya daha neler duyucaz ulan hayvanlara bile halleniyolar artık Allah belanızı versin ya ****** o ****** ya böyle bisey olamaz ne bu kadınların çocukların hayvanların doğanın çektiği.. yemin ederim biktim artık kaldıramıyorum bunları görmeyi ya tavuk keser gibi insan kesiyolar cayır cayır ağaçları hayvanları yakıyorlar yok ya yaşanacak bi tarafı kalmadı dünyanın sonumuz geldi sanırım.. 

3 Cevaplar

+1 oy
(3,445 puan) tarafından
Bence insanoğlunun içinde hep bu pislik vardı..

Lut kavminden tut bu zamana kadar.sadece teknolojk aletler sebebiyle daha çok şahit oluyoruz.

Ve bu teknoloji yzuunden daha çok artırıyor bu mevzula.

Tiktok a giriyor açık saçık şevk uyandıran azdıran şeyler görüyor önüne gelen ilk şeye tecavüz ediyor şişeye tecavüz eden i duydum düşün.

Aslında bunun öncesi de ailede alınan eğitim.

Aile o kadar kapalı kasada yetiştirip, bu tarz konuları sandık altına attığı için çocuk genç olunca ilk gördüğü şeye atlıyor.

Rabbim çocuklarımızı doğur yoldan ayırmasın
(771 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
(3,550 puan) tarafından
En iyisi insanların soyu tükensin de dünyanın sonuna kadar hayvanlar rahat etsin
(771 puan) tarafından
Vallaha ya iyice sapkinlasti artık millet zıvanadan ciktilar
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bende gördüm o haberi için sızladı 
(771 puan) tarafından
Aynen benimde yazık günah ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 951 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Matmazell (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 446 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Karaogluirmak (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (700 puan) tarafından soruldu

384,809 soru

11,510,647 cevap

35,171 kullanıcı

...