0 oy
1,244 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Oncekı postumu okuyanlar bılır. Esımı evden kovdum. Butun resımlerı yırttım attım ustune. Almıs bı taneyı bırlestırmıstı onuda yırttım attım. Kızla konustum o esım ılk mesaj atmıs goruselım fln demıs kız kabul etmemıs. Hıc bırlıkte oldunuz mu dedım. Ilk basta 1 defa oldu dedı. Artık bıttı benm ıcın. O ne kadar kabul etmesede ben bıtırdım.  Evimden cıkmıycam o kapıda kalsın kızına bakmak zorunda. Daha aileler fln kımse bılmıyo ama onın aılesıne soylemeyı dusunuyorum. Konuyu bilmeyen esku postumu okusun

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kadın gücü diye buna derim helal olsun o evden sakın çıkma 
(45 puan) tarafından
Cıkmam zaten ******** lık yapan o. Onun duzenı bozulacak bmm degıl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin canım ne diyelim ki Rabbim hakkını bırakmaz inşallah ikisininde yanında...
0 oy
(4,759 puan) tarafından
İyi yaptın canım öyle birinden ne eş ne baba olur rezil et onu zaten rezil 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Burada ki diğer kadınlarda ders çıkarabilir  bu olaydan. Gerçekten bir kez yapan bir daha yapıyo. Özellikle erkekler bu aldatma olayına bir kere girdi mi devamı geliyo :(
(45 puan) tarafından
Elın altındakı kadınlae daha tatlı gelıyo demek kı. Saldım acık acık yapsın umrumda degıl artık
0 oy
(1,161 puan) tarafından
serefsiz  adam. hatani defalarla  yapiyorlar iste.  bazi hatalar  affedilmemeli o boku yiyen bir  de  yiyor  cunki serefsiz  adam.  kizindandami utanmaz  bir adam. ya. gul gibi eskm kizinla  mutlu yasamak varken ne diye disardaki kadinlara bakar adam
(45 puan) tarafından
Elın altındakı kadınlae daha tatlı gelıyo demek kı. Saldım acık acık yapsın umrumda degıl artık
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Helal olsun sana valla en güzelini yapmışsın akillanmazlar çünkü 

Seni ve kızını kaybetmeyi kesinlikle göze almış o adam yoksa 1 kere bile yapmazdı 
0 oy
tarafından
Eşin başka biriyle birlikte mi olmus ? 
(45 puan) tarafından
Evet canm.  Dul bı kadınla.
tarafından
Allah onun belasını versin inşallah. ******** adi köpek . E peki şimdi sen ne yapicaksin
(45 puan) tarafından
Evden kovdum. Eve almıycam. Eger cok gırmek ısterse bn cıkacam evden ama artık gıttı.
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Şu mahlukata eşim deme artık.. pislik
(45 puan) tarafından
Cok cok haklısın
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Bir kere aldatan bir gün yine aldatır nitekim öylede olmuş affetsen de iflah olmaz boşa dul kadının da günahına girmesin belki nikah da kiymislardir anlamadığım kadın bunları nasıl anlattı inkar etmedi demek ki bosanmani istiyor evlenmek için 
(45 puan) tarafından
Kadın hıc ınkar etmedi. Nıkah fln yok kendıne oruspu gıbı takılıyor. Dun yıne konustum bıde senın esınle ısım olmaz ben nısanlanıyorım dedı. Bıde kızı var. Anne olacak.  Fah!şe
(1,856 puan) tarafından
Belki eşinden hamiledir
(1,856 puan) tarafından
Esin ne dedi peki nasıl savundu kendini
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım en iyisini yapmışsın hiç düzenini bozmayıp onu göndermekle 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Canm seni iyi biliyorum eski konunu da eski nckini fln da. Hatta o zman ki postuna yazmıştm sanırm affedeceksen iyi duşun ikinco kez yıkılma die. Bak yine yıkıldn olan sana oldu. Emin ol tek seferlik birliktelik yok dha fzlası vardr. Sakın eve alma ve davanı aç. Evinden de asla gitme essek gbi bakcak size. Allah yardımcn olsb
0 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun ve seni tebrik ederim.kocani da onla yatan kadını da havale ediyorum.kadinlarda nasıl mide var ki evli çocuklu adamlarla konuşuyorlar.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, güç kuvvet versin 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Haram tatlı geliyor şimdi defolsun gitsin o harama geberesice nefret ediyorum doymayan iki ayaklilardan sakin geri adım atma kardeşim sana helal olsun 
0 oy
(394 puan) tarafından
******** Allah belasını versin gul gibi karısı dururken oruspuda ne aramış karaktersiz
0 oy
(552 puan) tarafından

Senin aklını veren Allah'a kurban olurum kız arkandayım <3

0 oy
(683 puan) tarafından
Bide kadınla birlikte mi olmuş yaa
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Seni gücünden ve kararindan dolayı tebrik ediyorum burda o kadar kadın var o olmazsa ben yapamam deyip her haltina göz yuman sineye çekenler varken tabi ki yuva yıkmak kolay değil zordur zor olacak ama Kendi sağlığın ruhsal sağlığın ve kızın için doğru karar vermişsin kadınlarımız kendindeki gücü gormeliler artık
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Ben esimi 4 gu kapiya geldi yumrukladi rezill etti gecenn bi acmadim sebepte icki icmesi.simdi nerde nebok yer bilmiyorum hic gorusmuyoruz konusmuyoruz gelmiyor ki ilk bebegim ve 57 gunluk. Sen sen ol bacim sakin acma dunyayi yiksin istedgni yapsin alma o kahpeyii eve allahim karilarini aldatanlar karilarini uzenler bu yavrulari ziyan edenler AIDS olsun da gebersinler inssallah. Canini sikma ailen arkandaymis sic agzina yasa hayatini ben 1 haftadir evimde bebegimle sakinim tek vaktimi kizima harciyorum huzur doluyorum onunla . O domuz gelince cin carpmisa donuyorum. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun insallahh
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne midesiz bu adamlar ya Allah bildiği gibi yapsın benim midem kalktı, iğrenç pislik. Allah sana güç kuvvet versin o da sürünsün köpek gibi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 250 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 791 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,214 göst.
0 oy
61 cevap 1,183 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,070 puan) tarafından soruldu