0 oy
1,071 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kendisi başka şehirde ailesi bizde eşimle başka yerde oturuyoruz burada dershaneye yazılacakmış, yenge gelirim kalırım ders çalışırım dedi, bende Eğitim için sana destek olurum dedim üniversite sınavına hazırlanacak bende 22 yaşındayım oda 19 falan, bana oda yap orda kalırım dedi, çocuk odama çalışma masası koyup kitap falan birde yatak var orayı onun odası yapsam nasıl olur

45 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah ımm insanların içi nasıl fesat nasıl kötülükle dolmuss cok iyi düşünmüşsün canım çok da güzel olur
tarafından
Senin bilecegin is canim .Hayat senin , es senin.Biz sadece fikirlerimizi soyleriz.Senin tercihin .saygi duyariz.
(1,206 puan) tarafından
Bende birşeyler yazacaktım ama sonra vazgeçtim. Siz zaten anladığım kadarıyla kararınızı vermişsiniz. Eve almak konusunda. Altta bir arkadaş ileride olacakları söylediğinde de orası bizim sorunumuz demişsiniz  daha birşey demeye gerek yok bir yorum yapin  isterseniz de genel  olarak insanlar daha fazla sizi strese sokmasin ;)
tarafından
Bu kiz degil mi ? Erkek mi??? Haydaa jdjsjsjss .Kiz yazsana posta, yani yukari erkek diye .Allah seni napmasin .Biz de bi saattir kiz diye yorum yapiyoruz .Net bir sekilde yaz ki insanlar da ona gore yorumunu yazsin Postun net degil canim...
(1,206 puan) tarafından
Canim zaten kız da olsa erkek de olsa onlar kararlarini vermişler. Ne denilsede sonuçta ev onların evi yaşayacak olan onlar zaten eve alayım mı diye de sormamıs oda yapicam nasıl olur demis ;) inşallah pişman olmazlar. Ben bir sene amcamlarda kaldım üniversite okurken valla duşa bile girmeye çekinirdim yatmaya kalkmaya hani sanki askeriyede gibi yaşadım bir sene yurtta rezil olaydımda o bir senem öyle sığıntı gibi gecmeseydi. Sözde rahatça ders çalışacaktım o senem en kotu seneydi babam sene sonunda artık halimi gorunce gdiip küçük çaplı bir ev tuttu  ( Ne kadar yakın olsada olmuyor yani anlatmak istediğim buydu)
tarafından
Evet olmuyor .Ben de antalyada yasiyordum ailemle .Konyayi kazanmistim .Konyadada teyzemler , amcamlar ,bir suru akrabam vardi.Yurtta yetekteydim.O surecte beklemek zorundaydim.Derslerim de baslamisti .Bir kac gun amcamlarda kaldim.Ve onlarda ac olsam da yemek yemiyordum .Cekiniyordum.Okula gidip orda yiyordum .Ders bitince de yine orda yiyip amcamlara gidiyordum.Cok kotu hissediyordum.Sonra bir kac gun de teyzemlerde kaldim.Teyzemin bir hareketi zoruma gitmsti.Guya saka yapmisti ama saka gibi degildi.Alinmistim..Aglamistim .Sonra babami aramistim dayanamayip.Allahtan toplam 1 haftanin sonunda yedeklerden bana sira geldi .Yurda gectim.Bir daha da 4 yil boyunca amcamlara gitmedim shhshshs .Teyzeme de 1 kere gitmisimdir.Ne kadar uzak o kadar iyi.Yurt en huzurlu oldugum yerdi .
-Reklam-
+4 oy
tarafından
sonra post acmayasin esimin kuzeni söyle böyle yaptı diye iyi düşün 
tarafından
Ağır başlı hepsi zaten güvenmese eşim asla eve sokmaz, ama bir büyük geçse önlerinden hepsi birden ayağı kalkar gidene kadar oturmazlar çok saygılılar
tarafından
beraber uzun süre kalınca sıkıntılar oluyor sabredeceksen kalsın
tarafından
Yok yok canım sorunlu biri değil tanıyorum çünkü
+3 oy
(6,053 puan) tarafından
Asla kabul etmezdim gereksiz bence 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bilmiyorum bence saçma olur ben aranızdaki samimiyeti bilemiycem tabi görümce olsa neyse de kuzen ne alaka yani, ben olsam kabuk etmem şahsen
tarafından
Eşimgil hep iç İçeler, o buraya gelen çocukta kaynanagille oturuyor 2 katlı evde
(1,523 puan) tarafından
Bilmem yine de saçma bana göre bu benm fikrim
tarafından
Yani şu açıdan bakıyorum ben çocuk her halükarda bizim yaşadığımız şehre geliyor onu yurtlarda süründürmek mi insanlık yoksa evini açıp bir iki yemek verip rahat rahat ders çalışması mı
0 oy
(683 puan) tarafından
Kendi evi yok mu saçma bence 
tarafından
Bilmiyorum kendisi çalışmak istediğini söyledi, ama kaynanamgil çok kalabalık ders çalışmak mümkün değil hep iç İçeler, çocukta kaynanamla oturuyor şimdi yok diyemedim
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Vallaha bravo sana aşırı iyi niyetlisin ama 
tarafından
Zaten bizim sehirimize gelecek çocuk evime almayimde nereye gitsin kimsesi yok
(1,856 puan) tarafından
Niyetin iyi sabah gider akşam gelir dersaneye zaten sana bir zararı olmaz ama kız mı erkek mi güvenilir mi falan filan
(1,856 puan) tarafından
Yani evinizde yeri gelecek kavga edeceksiniz mahreminiz olmayacak az değil bir sene
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ben olsam sorun etmem asla gelsin kalsin  cocuk odasi iyi zaten   insanlar yardimsever olmayi unutmus galiba bazi yorumlarda gordm(
tarafından
Aynen bide herkesin içi çok fesat
(1,370 puan) tarafından
Evet canim vallahi benim gorumcemin kizlari var bende 3 4 yas kucukler gelip ayla kaliyolar  beraber takilirz evde :) hep kendi evinz gibi fahat olun derim nolucakki yani
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bu tarz şeylerde genelde problem oluyor ama ilişkiniz nasıl bilemem 
tarafından
Problem olacak birşey yok kuzum benim evime kendi akrabam eşimin akrabası herkes gelip kalır zaten onlarda rahat ediyorlar evimde hiç yabancı gibide görmüyorlar eşimi beni :)
(13,203 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
(775 puan) tarafından
Misafir başka kalıcı başka
tarafından
Senin oğlun yada kızın ablana gitse dese ablan gel dese ama eşi gelme dese üzülmez misin buda aynı şey teyzesinin çocuğu
(13,203 puan) tarafından
Ben rahatım da burada problem yazıyorlar hep hiç sorun değil benim için
0 oy
(791 puan) tarafından
Vala bu zamanda kimse çekilmez elimde olsa bir dk durmam ayrı ewe çıkarım kimseyi istemem başını ağrtma aman
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Herkes ne kadar da art niyetli olmuş ya ne güzel aramış önce sana sormuş ben olsam kabul ederdim canım 
tarafından
Aynen canım yani napacak çocuk gelip bana mı aşık olacak töbe estağfurullah
0 oy
tarafından
Yorumlarda hep art niyet var yani anlamıyorm herşey eşinde bitiyor eşinde varsa öyle şeytanlık tek kuzeni için değil dışarı karşıda yapar yapan insan
tarafından
Yok canım ne eşimde ne ben de yok öyle şeyler
(3,156 puan) tarafından
Kız değil kuzeni erkekmiş galiba dime
tarafından
Erkek olsa nolur
(3,156 puan) tarafından
Bişe olacak demedim arkadaş kız zannedip eşinde bitiyo iş deyince yazdım..kötü manaya çekme hemen
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu zamanda kimsenin hele de gençlerin sorumluluğunu alamam valla çocuğumun sorumluluğunu zor üstleniyorum herkes kendi çatısı altında güvende dersini çalışsın isteyen her türlü her yerde çalısır
tarafından
Bu şehre gelecek bende yurda gitsin istemedim
(4,089 puan) tarafından
Ben yurda git derdim çocuğun bile sorumluluğu alınır ama ergenin alınmaz anne baba baş edemiyor kuzenim okul yüzüne babaannesinde kalıyor iyice kayışı kopardı hergün bin sorun ve sende gençsin daha
(4,089 puan) tarafından
Ve sizin hiç mahreminiz olmayacak mı çok sıkıntı bi banyo bile
0 oy
(66 puan) tarafından
iyi düşünmüşsünüz bence
tarafından
Yani canım bir meslek sahibi olduğu zaman arkamızdan dua eder
0 oy
tarafından
Olur niye olmasın canım gelsin kalsın zararı olmayacaksa bazi aileler  çok içli sorun olmuyor bazıları köpük sorun olur rahat edemesin açısından benim eşimin yeğenleri de gelir bende kalır içli dişli oldukkari için samimiyet olarakta iyiz sıkıntı olmuyor yanlız ben sevmiyorum yabana gelen en fazla bir hafta kalsın isterim ondan ben kabul etmezdim çünkü huyum öyle sevmiyorum çok aşırı kalanları kendimde kalmam sende benim gibiysen bı düşün ama Yok istediği kadar kalsın sıkıntı olmaz dersen  kalsın bence
0 oy
(775 puan) tarafından
Kız mı erkek mi bilemedim ama ne işi var sizin evinizde elin adamının ya da kızının ailesi okutacaksa tutsun bi ev yada her neyse benim kaynım bizimle ben bir an önce gitsin diye baktım özel hayat diye birşey var yani 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Genç kız yani eve aldığın canım tabi sen bilirsin dünya kötü bize de öyle düşündürüyor maalesef 
tarafından
Erkek mis
tarafından
Erkek canım, kız olsaydı asla eşim öyle bir insan değil alacak olsa kız kuzenleriyle evlenirdu, erkekte olsa asla asla asla öyle bişey olmaz
tarafından
Ben senin açından düşünüyorum havalar sıcak rahat edemezsin gibi geldi ya
0 oy
(269 puan) tarafından
O şehirde dershane yok muymuş? 
tarafından
Mutlaka vardır işte o kısım zaten garip
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Valla canım benim yaşamayan bilmez tabi ben aile içi taciz olaylarına aşina olduğum için her zaman temkinli olacaksın. Kimseye o yapmaz bu yapmaz demicen sen önlemini alıcan, 
tarafından
O karaktere bağlı bişey kuzum
0 oy
tarafından
Karşıdaki insanın huyuna bağlı aslında uyumlu biriyse neden olmasın 
0 oy
(1,166 puan) tarafından
kizmi erkekmi canim?? yorumlari okudum  cogu kabu letme. demis  o yuzden sordum
tarafından
Erkek canım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 711 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,344 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 663 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 808 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu

385,043 soru

11,516,050 cevap

35,175 kullanıcı

...