0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar lohusayken olumsuz Bi durum yaşadınız mı paylaşır msnız

Ben kızım doğdu Doğalı ne zaman balkona çıksak onu aşagı at diyor biri sankı bende sıkı sıkı tutuyorum biri gelip zorla aşagı atacak diye korkuyorum bu yüzden balkona çıkmıyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(13,322 puan) tarafından
Vesvese veriyorlar büyük ihtimalle. Evet bana da olmuştu sürekli sure okuyordum. 
tarafından
Bencede ama evin içinde hiç bişey olmuyor çok şükür
(13,322 puan) tarafından
Yani olmaz zaten ama vesvese insanı bitirir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok artık bencede çıkma canım sen balkona bi doktora gitsen keşke kuzum 
0 oy
(4,591 puan) tarafından
Bol bol Ayetel Kürsi, Felak ve Nas oku.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bana da oluyor bebek bagirdikca ağladikça camda bakarken içimden bir ses aşagi at diyor bnde seytan söylüyor diyip geri çekiliyorum.Rabbim evlatlarımızı korusun cnm❤❤
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben lojusaylen bişey yaşamadım özel olarak ama genel olarak hep başımıza bişey geldiğini görüyorum, bebeğim dururken sanki üstüne basıcakmışım ezicekmişim mutfakta iş yaparken ona zarar vericekmişim kucağımdayken onu atıcakmışım gibi hep böyle senaryolar var,
(521 puan) tarafından
Bu bendede var niye öyle oluyo kızımla yüksek bibyerdeyiz mesela bı anda sanki onu aticakmisim gibi şeyler geciyo gözümün önünden niye oluyo bu bende sadece bende var sanıyorum
(1,862 puan) tarafından
Aynen aynen canım bilmiyorum vesvese heralde estağfurullah çekiyorum,
0 oy
(388 puan) tarafından
Ayy ben yaşadım çok kötü . Kaynanamda eşimi dogurdugunda  yaşamış 
(388 puan) tarafından
Eşim gece calisiyodu bende tek kalıyodm Bebegm 4 de uyandi emzirdim geri uyudum rüyamda arkamdan biri sarilip kendine cekiyo dön buraya diye ses geliyodiğer tarafa döndürmeye calisiyo çünkü ben yan yatiyodm. Sonra rüyamda Ayetel Kürsi okuyorum o an kulagmn yanında erime sesi geliyo beni bırakıyo. Sonra on tarafima geliyo iki parmağıyla alnıma burnuma ağzıma dokunuyo . Sonra uyanmisim zaten
(388 puan) tarafından
Kaynanamda iki kadın upuzun kara kara giyinmiş kazan da simsiyah evin önünde su kaynatiyolar diyo gisbiyerleri gozukmuyo sade gözleri var diyo. Şu çok kötü kayniyodu diyo yanıma kadar geldiler ayağına dökelim ayağına demişler o an da uyanmis
tarafından
Ayy çok korkunç ya Rabbım tekrarını  yaşatmasın beni hamıleyken çok korkutuyorlardı yalnız kalma lohusayken fln bebegın kız olduğu için kıskanırlar kaçırmaya çalışırlar fln diyordu yalnız kaldım elhamdülillah hiç bişey olmadı inşallah da olmaz
(388 puan) tarafından
İnslh canım bn çok aklıma getrmemeye çalıştım . Kendime gelemedim 2.3 hafta tek yatmadm
(3,156 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu Allah ım korusun cümlemizi her türlü kötülükten ...
0 oy
(12 puan) tarafından
Evet maalesef ben de hep yaşıyorum. Cama balkona çıkamaz oldum elim ayağım titriyor. Onun dışında sürekli bişey olacakmış gibi düşünüyorum istemeden. Ağzıma bile alamayacağım seyler geliyor aklıma. Panik atagim var belki ondandır diyordum ama herkese oluyormuş 
0 oy
(337 puan) tarafından
Ayyy canım aynu şeyler bende de oluyor gözümden sakınıyorum ama. Içimden birşey keşke ölse diyor sonra tövbe tövbe deyip dua ediyorum korkuyorum bose olacak diye. Kendim el kadar bebeğe içimden öyle diyorum. Sonra gece utku uyumuyorum birşey olurmu diye korkuyorum yavruma. Rabbim tüm evlatlarımızı korusun kuzum.
0 oy
(2,066 puan) tarafından

Karabasan görüyorum ve dün gece de gördüm o kadar korkuyorum ki anlatamam. Dün gece eşimi uyandırdım çığlıklarımı duymadın mı dedim o da hayır ne oldu falan dedi boş yere korkutuyor sun kendini dedi :ermm:

tarafından
Kıyamam ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 310 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 291 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anonim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 361 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu