0 oy
723 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar bebekler sarılık olunca kulak arkasından minik Bi çizik ile kulaktan kan akıtinca sarılık geçiyormus bilgisi olan var mi? 

20 Cevaplar

+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Yok artik sacmalamayin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçmalamayın lütfen doktora götürün
0 oy
tarafından
Yani evet var desek cidden kesecek misin minicik bebeğini bazı sorulara sabır çeke çeke bi hal oluyorum ya mantıklı mı dediğin Allah aşkına.
0 oy
(928 puan) tarafından
Ayy böyle bir film vardı sırlar dünyası hurafelere inanan kadının sonu diye  kadın oğluna yaptı ölmüştü oğlu
(1,862 puan) tarafından
Ahaha bu korku yeter heralde yapmamaları için
(928 puan) tarafından
Korkar mı ki bilemedim :)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Tövbe yarabbim yaaa açlıktansa süt yetmiyorsa mama vereceksin mama vermemek için çocuğu kesmek nedir ya 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yok artık sakın inanıp yaptırma canım çok cahilce çok
0 oy
tarafından
Bna yapılmıştı sarılık geçirmiştim ozaman yapıldı 
(928 puan) tarafından
Yani şans eseri yaşıyorsun iyi çok şükür bari
tarafından
Babaanem  götürdü bni kadina jilet aldı iki tane kulağımı dilimi keseyim dedi bnde Kulak dedim kesti  öle cahil birşey bu şeyler 20 sene önce oldu bu olay şimdi ki aklım olsa yapturirmiydim çocuk tüm ozman
(928 puan) tarafından
Tabiki sen çocuksun nerden bilecen götürende suç yaptıran da
tarafından
Cahillik bu nedir
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Direk kulagi kesin isterseniz tövbe estağfurullah 
0 oy
(644 puan) tarafından
Ya büyükler tamamda hacemat yapıyorlar kulak arkasını sarılık için ama bebeklere nasıl kıyılır hem her bebek sarılık geçirir siz bol bol emzirin en iyi ilaçtır kulak arkası bilmem ne sakın böyle diyenlere kanmayın
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm bu işlemi sakın ne yap nede yaptır yıllar önce halam yaptırdı hatta halamdan bebeğe damar yoluyla kan verdiler halamdan kan gittikçe bayılmış bebeğe geçtikçe de dr. Farkina varmami kulağının arkasından kan aka aka bebek kansiz kalmış ve öldü sakın bunu yaptırma eskilerde yapıyorlarmış ama bilinçli birşey değil
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kafayı mı yedin Allah için cogun kulağını nasıl kıyıp zarar vereceksin mantıklı olun artik ya doktor diye bişey var
0 oy
(2,139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tövbe tövbe daha neler duyacağız. Sarılık olduysa hastaneye götürün yavrucağızı bol bol emzirin. Benim bebeğim sarılık oldu iki gün hastanede  fototerapi aldı. Tıp bu kadar gelişmişken hâlâ böyle şeylerin var olması insanı ürkütüyor.
0 oy
tarafından
Ya Allah aşkına oyle bir ilim olsa doktorlar yapmazmi cocugun canini neden yakacaksiniz Allah muhafaza yapanin eli kaysa derine gitse ne olacak yapmayın doktor ne diyorsa o bitti
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Evet rahmetlik anneannem yapardı hepimize elide şifalıydı 
0 oy
(2,744 puan) tarafından
İlk kzmda hastanede yatmadan rağmen günlerce geçmiyordu kolay kolay valla iki yıl yolu bekledgm bebeğimi kucağıma almak için bana söylediler kestirmeyi gdp kestirdim kestirme dedigin bı çok minik bı kesi atti kan bile almadı doğru dürüst ama hemen geçmişti ikinci bebeğimde sarılık olunca yine gtrdm yine kesti ben doğrudur demiyorm ama bzm burda yapan çok etkisini gorende
0 oy
(851 puan) tarafından
Bol bol emzirmen inşallah geçirecektir. Bu kulak dil kesme duydum yapanida gördüm ama geneli yetiskindi el kadar bebeye yaptrma yazik
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Olsa kiyabilecek misin doktorlar varken çocuğun canını acıtmak nie ??
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bunu  kayananmi  dedi  ve sen buna  inanip  buraya mı  soruyorsun  doktor  denen  birsey  war  canım  ya öyle  saçma  şeymi  olur ya birde  ciddi  ciddi  soruyorsun  beginin  kulağını mi  keseceksin 
0 oy
(670 puan) tarafından
Kulağı bilmiyorum canım dil altıni biliyorum ama onunda ustası kalmamış hacamatcilar öncede çok iyimis yapiyomus bir kaç yer daha okumuştum ama bilen birileri kalmayınca dikkatte almadim
0 oy
tarafından

Bebeğinin canını yakma canım. Bol bol emzir. Emzirinca geçiyor. Siringayla mama ver yetmiyorsa. 2 saatte bir emzir. 

Benim kızım hiç gözünü açamıyordu ağlaya ağlaya mahvolmuştum. Böyle birşey duymadım. Duysam bile yinede kızımın canını yakamazdim. Aslının olduğunu sanmıyorum. Kulaktan duyma sözler bunlar. 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 166 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde seoz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

377,824 soru

11,308,726 cevap

34,741 kullanıcı

...