0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Evlemden önce nisaliyken fealn çok iyidi aramiz hersey çok güzel di evelendik evlendikten bir ay sonra çok kötü bı değişim yasdi ben 21 kendi 28 yaşında ve sürekli bana hakret eder insalrnicnde kuckk dusru boş konuşma der bir yere giderim gorntlu arar markte giderim aynı şekil köye annme geldim yine her dk gorntlu aryio kpio surekli onu aldatgni düşünüyor bana dio kimle konsuyorsun sefisz sen bı *** karstiyon hep sanki alditomusum gibi tavır yapio her gün yapio oğluma hamilyken bile nasıl oldu o çocuk dio çok zoruma gido ondan artk nefert bile edemiyorum hayatımi mahfeti hersyi yapr yapr ertesi gün bişi olmamış gibi gelir :(

18 Cevaplar

+2 oy
(2,792 puan) tarafından

Ne demek nasıl oldu o çocuk ya 

İnsan karısını nasıl böyle bişeyle suçlar hiç dokunmadı heralde sana evlendi evleneli

Tek başıma yaptım çocuğu deseydin 

Terbiyesiz herif 

Kişi kendinden bilir işi. Demek ki eşin bi haltlar karıştırıyor yoksa durduk yere seni bu tarz şeylerle suçlayamaz fikri neyse zikri de o
-Reklam-
+2 oy
(29 puan) tarafından
Bu psikiyatrik bir rahatsızlık. Mutlaka bir psikiyatra görünüp ilaç alması lazım. Ne yazık ki tamamen iyileşme de olmuyor. Ama ilacını düzenli kullanırsa uzun vadede rahat edersiniz. Yoksa çok zor
(118 puan) tarafından
Ben delimiyim sen git dio
(29 puan) tarafından
Bu delilik değil. Ailesinden destek alın,bizim bir tanıdığın eşinde de aynı durum vardı,oradan biliyorum, gerçekten çok zor. 2 çocukları vardı, ilaçlarını kullanmadığı zaman sürekli kadını itham ediyordu. Çocukların kendi çocuğu olmadığını, karısının sürekli onu aldattığını vs düşünür bunu da dile getirirdi. Dönem dönem atak yaşardı, özünde çok iyi biriydi aslında. Sonuçta elinde olmayan bir durum. Nöroloji ve psikiyatri ortak tanı koyup tedavi başlıyor. Allah yardımcınız olsun
0 oy
(568 puan) tarafından
İnsanın fikri neyse zikri odur. İnsan eşine böyle bir şeyi nasıl yakıştırır aklım almıyor.
0 oy
(33 puan) tarafından
Ya kusura bakmayın ama eşiniz şeref yoksunu bir mahluk bir insan nasıl eşine böyle bisey yakıştırabilir. Siz nasıl hala o adamla aynı evde durabiliyorsunuz aklım almıyor.
(118 puan) tarafından
Mecburiyet ten kalıyorum
0 oy
(55 puan) tarafından
Allahim akil fikir versin yardimcin olsun rabbim insallah
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Özeline yazdım kuzum şimdi lince yemeyelim ;)
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kendisi bi haltlar karıştırıyor ki seni de öyle sanıyor 
(118 puan) tarafından
Degilmi ama hiç görmedim bı bokunu
0 oy
(670 puan) tarafından
İnsan degisirde bu kadar değişmez resmen sana oynamış nisanliyken
(118 puan) tarafından
Aynen oğlum icn  idare ediyor um yoksa çoktan bosmmistim
(670 puan) tarafından
Allah korkusu yok böyle insanlarin inş dayana bilirsin çocuktan bile supehlenen bir adam normal degil
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Benimkide bana diyo bazen ikinci çocuk beyaz tenli kendisi kara ya diyoki sanki bu bizden değil avrat diyo ama seninki gibi değil ne demek bu çocuk benden değil ya a*tal mı bu adam her aradığında açma bırak arasin
0 oy
(13 puan) tarafından
Sağlıklı bir kafa yapısı hiç değil eşinin ailesine söyle köyde nasıl aldatabilirsin üstüne çocuğuna bunu nasıl der dediği an çekip gitmen yada uzaklaşman gerekirdi çünkü saygısı yok ve sınırını koy daha ileri gider kurtulmak için yap yada kaç
tarafından
Eski post
0 oy
(17,850 puan) tarafından
Bunu diyen insan bak adam demiyorum insan müsveddesi halen hayatındamı ?
tarafından
Umarım değildir. Boşanmıştır belki bir sene önce açmış postu
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Ben Meryem anayım haberin yokmuş de tövbe yarabbi ya mal mıdır nedir asıl ******** esinmis böyle denir mi insana insan kendinden bilirmiş işi 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım guvenmiyor  mu ki sürekli aldatildığını düşünüyor bence kullandığı kelimeler çok ağır heleki o çocuk nasıl oldu kelimesi falan eşinle bir konuş bence 
0 oy
(976 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi deyip susuyorum 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Şizofren bir eşin var farkında mısın 

Soruya gelince

Benimki de değismedi aynı tas aynı hamam giziyoruz 
0 oy
(187 puan) tarafından
Bana şizofreni gibi geldi. Hiç normal değil.. Eşin acilen tedavi görmeli.. Bu süreç içinde kendini korumaya bak.. Aslında yapman gereken onu tedaviye ikna etmek, aksi halde ailenin yanında kal canım. 
0 oy
tarafından
hasta psikolojik sorunları var galiba
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bu bahsettiğin bir insan mı gerçekten

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 376 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 490 göst.