0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Kaç saattir kaç kere salladim kaç kere gazini aldim damla kullaniyorum fayda etmiyor kuş gibi uykusu var daha 2 aylik surekli miz miz hep agliyor kızımın hiç boyle agladigini duymadim hatta kızımın sesi daha gür bu kız gibi agliyor cok hassas cocuk sizin oglanlariniz da boyle mi? :)

9 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından
5 yıl oldu valla hatırlamıyorum ;) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karakteri öyledir canım her bebeğin kendine has karakteri var aman bebek bu ne karakteri dememek onunöyle kabullenmek lazım senin oğlunda da kız nazı var demek ki :) 
(3,895 puan) tarafından
Yükseleni balık ondandir eskiden beri balık burcunu hiç cekemem benden uzak olsun dedim büyük konuştum ondan oldu :)
(462 puan) tarafından
Hahaha hem eşim hem kızım balık :(
tarafından
Olabilir canım benim oğlumda da kız nazı var cilveli milveli maşallah oda güzel oluyo :))
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Ay benim oğlanda 17 günlük böyle içli içli yavaş yavaş ağlıyor.:) Kızım yıkıyordu ortalığı:D

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim oğlum öyleydi canım hatta niyeyse doğdugu gün hastanede hemşireler nazlı bebek dediler oğlum için ama birde simdi gör 19 aylık
0 oy
tarafından
Ayy benim ki de aşırı miz miz herşeye miz mizlanir yere herşeyi atar sonra ağlar geri ister  kucak manyağı kendisi 
0 oy
tarafından
Aynen bende farkettim kırılgan mi bilmem asıri da nazlı oluyorlar. Kız çocuğun hastalık dönemi asla bir erkek çocuk kadar yormuyor mesela
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben feniminist bir kadın olarak Tabiki kızlarım herşeyden daha önce.. Seninde öyle olsun. Kız cocugu narin naif olur. Gariban olur.. Erkek cocugu büyüyünce kendini idame ettirir... 
(3,895 puan) tarafından
Bnm için ikisi de eşit cnm ama kızım ilk oldugu için ona hamileligimde daha cok heyecan yaşadım tabii ilgilenecem bnm gorevim inşallah onlari korumayı başarabiliriz:)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oğlumun gazı 6 ay sürdü ve uyumuyordu doktor gayet sağlıklı ama karekter bu bebeğin geçecek sabret demişti 
0 oy
tarafından
Evet çok hassas oluyor çabuk hastalanir çabuk kuser iyiki var ben ona çiçeğim diyorum en ufak bir değişiklik hemen hasta eder

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 174 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.
7 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
25 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,030 cevap

34,780 kullanıcı

...