0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar bugün dikislerim alındı çok şükür  fakat  içerden intap yapmış  taş gibi alt karnım  ezerek akıtmak istediler fakat başarılı olmadı  yatış önerdi fakat kabul etmedim  10 gündür 2 farklı antibiyotik kullanıyorum   enfeksiyon değerimde yükselmiş   evde şunu yapabilirsin dediğiniz birşey varmı  oğlum bugün 10 günlük oldu onu bırakmak istemiyorum   sitresten  tadavimde yanıt vermez herşey birbirine karışır     bı arkadaşım sarımsak önerdi   belki farklı şeyler de bulurum diye yazıyorum   şimdiden teşekkür ederim

9 Cevaplar

0 oy
(6,052 puan) tarafından
Cok gecmiş olsun canım öncelikle ne iyi gelir bilmiyorum 

Ama bence burda yazanlara inanıp da sürme birseyleri daha cok mikrop kapar daha kötü olur Allah korusun 
tarafından
Yaram iyileşti cnm çok şükür iç dikişte intap var  yarama birşey sürmem  kandaki enfeksiyonu atmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İlaçlarını düzenli kullan benim ilaçlarla geçti
tarafından
Bana pek ilaç fayda etmiyor cnm kızıma doğum yaptığım zaman 3 ay yattım hastanede enfeksiyon dan
(2,493 puan) tarafından
Baktın olmuyor yine git canım hastaneye enfeksiyon sıkıntı ya çok çektim ben de sezaryenden sonra
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Maydanoz suyu iltihap böbrekleri temizler diye duydum ama emzireceksen olur mu bilmiyorum arastirman lazım. 
tarafından
Şuan için emzirme yok cnm sağıp döküyoruz
(13,119 puan) tarafından
Yani adet söktürme özelliği var ya bı araştır derim
0 oy
(12 puan) tarafından
Dogum sonrası hastaneden enfeksiyon kaptım üstüne bide kan pıhtılaşması oldum  annem sag olsun günlük kuru dut çayı yaptı iki farklı iltihap kurutucu ile enfeksiyonu yendim çok geçmiş olsun faydası olur inş
tarafından
Deniycem cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmis olsun bende kaptım 14 günlüğüm iç dikisler enfeksiyon kapmış dıştakiler iglesmis dedi sadece 1 tane dikişim düştü diyerleri duruyo daha bana antibiyotik verdi onu kullaniyorum bilmiyorum ne durumda ilerledimi geriledimi ayağa kalkinca ağri baskı oluyodu bende sendede oluyomu

Bide bana suya baticon kat onunla taret ol ice kadar hemde eliyle hareket yapti yani baya ice ulastirmam gerek sende yap galiba benimki geriliyo koku yapmisti koku gitmis agrim fln da gecti idrarımida yapamamaya baslamistim oda düzeldi 
tarafından
Benim Sezeryan cnm alttan değil
tarafından
Hım onu bilmiyorum
0 oy
(734 puan) tarafından
Yatış vermişler yatsaydin keşke bazı ilaçlar damardan veriliyor daha çabuk iyileşiyor insan
tarafından
Cnm kızıma doğum yaptığım zaman da yatırdılar  verdikleri ilaçlar hiç fayda etmedi 3 ay yattım yine aynısı olacak biliyorum
0 oy
(399 puan) tarafından
Canim cok cok geçmiş olsun ins bir an önce iyileşirsin  öncelikle hastanede damardan verecekleri ilac kadar hic bisey iyi gelmez sanirim bir şekilde tedavi olmaya bak kuzum bebisle zor belki ama iyileşip bebeğine bakabilmek için bu şart onun dışında netten enfeksiyon için kuru dut tarifi yazar mısın sanirim kaynatıp suyu içiliyor muhakkak bak netten cok faydalı diye duymuştum birde enfeksiyin neden olmuş kuzum 
tarafından
Ben her doğumda bunu yaşıyorum cnm neden bilmiyorum
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm okadar şiddetli enfeksiyonu ilaç tedavisi olmadan evde geciremezsin inşallah antibiyotikler güzel yanıt verir geçmiş olsun
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Sirke çok iyi bir dezenfektandir. Ilık suya koyup aç karna da iç her gün bir yemek kaşığı kadar  taharetinj de o şekil yap direk değil suya katip yap  banyodan çıkarken en son  yarım çay bardağı sirkeyi bir litre suya katip yıkan ama onu durulama. Bu kesin biseydir  sirke bilinen en temiz enefeksiyon atıcı hicbi şekilde zarar da vermez ♥️
tarafından
Cnm şirkeyi biliyorum  ama benim doğumum sezeryan
tarafından
Olsun yine farketmez ki sirkeli su içmek içten söker iltihabı pisliği. Aynı yöntemi pamukla dikişlerine pansuman yapar gibi yaparak da uygulayabilirsin. Ama direk sirke değil suyla açılmış olsun mutlaka
tarafından
Tamm cnm deniycem teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
8 cevap 166 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...