0 oy
508 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından

35 günlük bebeğim var ve göğüs ucum ikiside yarılma var ve canım çok yanıyor iç çamaşırı bile giyemiyorum uçlarının hem ağrısından hemde çatlağı yüzünden lansihoh kullanıyorum yaralarım geçti ama yarılmalarım duruyor tecrübeli anneler yardım edermisiniz ? Birde sizce kiraz uçlu meme mi iyi yoksa damak memesi mi ?

9 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bebegin hangisi alirsa kizim damakli aliyo en iyosi gogusune de zeytinyag sur bol bol gogus kalkani vs al
(41 puan) tarafından
Benim kızım şuan ikisinide alıyor maşallah
-Reklam-
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Zeytinyagi hem nemli tutar hemde tahris olan yerleri onarir canim kullan uclarinida kapat 

Emzikde damakli kullandim ben hep senn bebek alirmi.bilemem

(41 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benm  ya denedim ikisinide alıyor şuan hem damaklıyı hem kiraz uçluyu
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Doğru emzirme yapmalısın canım bebeğin göğsünün kahverengi bölgesini tuttuğuna emin ol göğsünü her emzirme öncesi sağ mutlaka sert göğsü tutamaz sadece ucunu tuttuğu içinde yara olacaktır bebegini emzirirken sırtına bi yastık koy 
(41 puan) tarafından
Canım zaten plastik göğüs ucuyla emziriyorum onunla bile canım yanıyor :(
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Damak daha iyi. Çok geçmiş olsun canım lansinoh çok iyi bi krem bende kullandım sürekli sürmeşisin ki o yarık yerlerinede geçsin malesef bi çaresi yok bu çatlakların :( 

0 oy
tarafından
Benim olmadi ama bir yerde gordum. Evde giydigin bir tisortun uclarini gogus ucun acik kalacak sekilde kes. Onu giy bir sure canim. Kuru kalip hava almasi gerekiyor ya. Bu sekilde daha hizli iyilesir insallah. Krem surup hava almasini saglamis olursun.
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Garmastan kullan canım
0 oy
(295 puan) tarafından
Ayva çekiedeğini suya ısla jöke kıvamı alsın onu sür canım en etkili ilaçlardan bile daha iyi canım...
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Ben bebanthen ve garmastan kullandım aynı anda iyi geldi. Bunun dışında tedaviden sonra da memelyn önerdi bana gebe okulundaki ebe ama henüz almadım memelyn ı. 
0 oy
tarafından
İnan benmkide oyle ağlaya ağlaya veriyorum oğluma 

İlgili bir soru bulunamadı

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı

...