0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Kızceler herkese selam olsun.. 32 haftalık hamileyim... Gündüz gece farketmiyor adet sancısı gibi sancılar geliyor.. Sonra geciyor. Acaba doğum yakın mı demek bu. Sezeryanlıyım 3 bebek olacak Allah bağışlasın.. Gün boyu yatıyorum oturuyorum. 2 dk ayaga kalkmama fırsat vermiyor hemen kasılma ya baslıyor. Oturdugum yerde de sürekli adet olacakmışım gibi agrılarım oluyor. Şaştım kaldım zaten çok sıcak. 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
bazı hamileliklerde oluyor normaldir
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben hamile kaldigimdan beri o sancı sürekli oluyo şuan 35+4 haftalik hamileyim hala devam ediyo ve sancı derecesi arttı yani önceden hafif olurdu şimdi arası sıklaştı ve ağrı derecesi arttı zamanı gelse de dogursam diye 4 gözle bekliyorum çünkü hem havalar bunaltıcı hem 15 aylik oglum var hem doğum yaklaştı ev temizliği yemek falan derken dermanım kalmiyo haliyle yoruluyoruz..bide hareketleri de canımı yakmaya başladı yeri daraldı ya hareket edince karnimin etlerini sanki kerpetenle sıkıyolar o derece aciyo..yeminle bazen acısından gözlerim bile doluyo dayanılmaz bi agri oluyo tabi Allah canına sağlık versin ama sağ salim bi doğuraydim
(3,551 puan) tarafından
Amin bende aynı şeyleri yaşıyorum ek olarak bacaklarımda da kasılma oluyo. Dikenli tel cekiyor lar sanki adale yerlerinden ama bu kasılma ile birlikte gelen adet sancıları korkutuyor beni.. Daha da var doğuma 5 6 hafta sezeryan a ne zaman gün verirse. Benim de 2 kıızm var. Yemek kahvaltı vs derken zorlanıyorum ama yaşları büyük yavrularım cok destekci bana cok. Maşallah
(9,626 puan) tarafından
Masallah canim Rabbim hepsini sana bağışlasın insallah ❤❤ benimde kalçamda aynı şekilde kasılma batmalar oluyo hatta bazen oturduğum yerden birekt kalkamıyorum resmen yerde sürüne sürüne kalkmaya çalışıyorum çünkü kalcam tutuluyo hareket ettiremiyorum bazende belimin tam ortasında kemiğe bıçak saplanır gibi agri saplaniyo ne zor şeylermiş ya bu hamileligimde cok zorlandım çünkü oglumda karnımın şişmesi dışında bi belirtim yoktu bi gram ağrım bile olmadı ama bu sefer mide ağrısı baş ağrısı eklem bel kalça ağrılarım cok fazla oldu
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Doktoruna muayene ol 

Ayrıca gün boyu yatıp uyunmaz hamilesin çok zararlı sürekli hareket etmen gerek
(3,551 puan) tarafından
Doktora gidiyorum da noluyor bana basını duvara cevir diyor. Ultrasonda bakarken.. Herkese virüs muamelesi yapılıyor. Oysaki her kadın karnındaki bebeği merak edip bakmak istiyor. Kilosu nedir boyu nasıl. İyimi kötümü.. Ne bilgi vermek var ne bişi. Sadece kan idrar ver diyor sonuclarına açıp ekranı bakmıyor bile.. Paran olacak özele gidecen de özel ilgi göreceksin.
(1,897 puan) tarafından
Her doktor aynı deil iyi domtor arastiracaksin her doktora gidilmez zaten ne devlette ne de özelde ben Mardin park şahin Dr gidiyroum yakinsan ona git veya Abdurrahman hoca da çok iyi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,219 göst.