0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

dger kalcasindada var doktora goturdum hicbirsey demedi hametan anestol verdi sürüyorum da fayda etmiyor kollarindada hafif çıkmış sicaktan mi boyle oldu atesi vardi 39 drece doktor antibiyotik verdi onu kullaniyirum ates düşürücü kullanıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ateş dustukten sonra vücutta döküntü oluyor ondan olabilir mi
tarafından
Canm popo bolgesinde ozellikle var bende bezi ciksrdim yataga alez serdim ciplak yatırmak geldi aklima
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım antibiyotige alerjisi olabilir mi çok kötü olmuş cunku
tarafından
Yok canm antibiyotik kullanmadan once bunlar oldu
tarafından
Alerjik sanki kuzum bence başka doktora da gotur
tarafından
Allah onu korusun bağışlasın bana
tarafından
Amin canım korkma geçer
0 oy
(15 puan) tarafından
Oyy kıyamam kaç aylik bebeginiz alerjik olabilirmi bianda mi oldu
tarafından
15 aylik olacak insallah ya bianda dun gece hafif vsrdi bu sabah bi kalktm atesi 39 derece ve poposunda bunlar vardi şimdide sirtinda oldu
(15 puan) tarafından
Degisik ilk defa yediği bisey oldumu domates çilek kuruyemiş gibi bunlar yüksek alerjenler alerjik gibi duruyor benim bebegimde alerjik ordan biliyorum
tarafından
Yok canm dun hiçbirşey yemedi hasta doye agzini bseye degdirmedi
0 oy
(128 puan) tarafından
Ilık suyla sabunla güzelce  yıka birşey giydirrme
tarafından
Oyle yaptim canm suanda ciplak yatıyor
(128 puan) tarafından
Bizimd3 böyle oluyor hematen mavi olandan bi de travazol  karışımı  ıyi geldi
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Alerji gibi sanki acaba verdiği ilaca mı alerjisi var 
tarafından
Ilactan once böyle oldu dun gece cok kötü sicakti diyarbakir sabah atesi 39 du ve böyle pipisunda sadece vardi
0 oy
tarafından
başka doktora götür istersen 
tarafından
Giturdum simdi geldm mikrop kapmis dedi ama gece daha beter oldu heryerinde cikti kaşıntı yapıyordu sjrekli agloyirdu
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Canım bı tanidigimin çocuğunda da oldu. Aelrjisi vardı. Lütfen ihmal etmeyin başka Dr tekrar goturun
tarafından
Canm ilac tan once vardi bu yani ilacla bi alakasi yok sabah boyle oldu ben onu oglen goturdum aksam ilac verdim
(5,323 puan) tarafından
Çok kötü duruyor ne acı cekiyordur kiyamam
tarafından
Valla sabaha ladr kasontidan mahfoldu ağlıyordu butun vicuduna yayildi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Geçmiş olsun  bez ne kullaniyon alerjik olmuş gibi sıcaktan olsa ısırık olur o böle değil 
tarafından
Sleepy natural kulanıyorum doğduğundan beri
(1,301 puan) tarafından
Sleepy çok iyi bir marka bir bezin böyle yapacağını sanmıyorum ateşten olabilir kuzum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  bence başka doktora göster çok kötü olmuş 
tarafından
Doktor gördü bi yorum bile yapmadan ilac yazdi hepsi birbirinden beter
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ay sanki dokuntu gibi canim atesten olabilir hemateni ince bi tabaka sur sık sık havalandir
tarafından
Canm kaşınıyor surekli dahq az once gene dr gittim geldim kasinti ilaci verdi insallah gecer yavrum mahfoldu
(6,053 puan) tarafından
Aboo kiyamam ya insAllah hemen gecer
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuxum bez yapıyordur havalar da sıcak sen 2 kat alez ser  kremide birde akt açma bezi ser bi kaç gün toparlasın çocuk
tarafından
Bu gece alezin üstünde yatırdım ciplak bi sekilde ama kadintidan yatamadi komple bacaklarinda kollarindada cikti
(5,311 puan) tarafından
Eyer vucuduna yayılıyorsa başka bir doktora git  cnm
tarafından
Daha yeni doktordan geldim ilac yazdi kasinti ilaci tek bi yorum bile yapmadi allah bazi dontorlari islah etsin hicbir yorum yapmadan ilac veriyor gonderiyor özele gderdim hep bu sefer devlete gdeym ordakiler daha iyi diye ama yok yok yok umrunda bile degil adamin
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Canım gıda alerjisi olabilir ya yediği şeyleri Bi takip et benim kızımın mesela domatese (pişmiş olsa bile), çileğe, karamelli çikolata gibi ağır çikolatalara alerjisi var mesela çok kötü oluyordu bide şimdi sıcak ya iyice kabarır yavrum. Bez takma bakalım havalandır gül suyu varsa hakiki ondan yap veya kantaron 
tarafından
Canm vicundada cikti bu gec
e sabaha kadr kaşıntıdan yatamadi
(2,447 puan) tarafından
Sırtında ve göğüs bölgesinde başlar genellikle kuzu Bi alerji testi yaptır en iyisi
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Advantan diye bir krem var çok ince bir tabaka sur yarın sağlık ocağına git oraya göster advantan kremi de sor yazar büyük ihtimalle bire bir 
tarafından
Valla az once usmana goturdum kasinti ilaci verdi bütün vicunda cikti bunlar
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benim bebekde aynı oldu ama isirik diye düşündüm senin pitirciklarin ortası delik gibi olmuş göz göz , popolin yeşil olanını al canım sur ben sürdüm kalın gene iki güne geçti sıcaktan maffolsu çocuklar ya geçmiş olsun 30,TL felan
tarafından
Sagol canm gen3 doktor a gotrdum simdi geldim ilac uazdi bütün vicundada cikti bunlar hide kasintisi var çocuğun
(1,016 puan) tarafından
Gcemis olsun canım ilaç fayde eder inşallah
0 oy
tarafından
Ayy çok kötü olmuş yavrum benim nasıl dayanır helede bu sıcakta farklı bir doktora götürün yaa
tarafından
Götürdüm bugu  kesinti ilaci verdicanm butun vicuduna yayildi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 253 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
10 cevap 472 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy