0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
İyi geceler kızlar 2 gün boyunca boğazım yandı 3. gündede öksürük başladı çok kötü öksürüyorum onun dışında bi belirtim yok burun tıkanması ateş vesaire olmadı kuru öksürük var bu şekilde korona olan oldumu bebeğim çok ateşliydi öksürük falan vardı bende sürekli burnunu serum sıkıp çekiyordum ondan mı geçti bana yada 

4 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Test vermelisin
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
İnşaallah gripsindir canım bende 3 gündür öyleyim kulaklarıma kadar yanıyor boğazım ıhlamur nane limon sıcak süt içtim bu gün kendime geldim şükür hastaneye gitmedim ben hamileyim hiç bişey kullanmam toplum dan uzak durdum hamile olmama rağmen 3 günde atlattım umarım sende atlatırsın geçmiş olsun şimdiden :)
(18 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benimde boğazlarım iki gün boyunca çok yandı 3 gündür de öksürük var öksürmekten yutkunamıyorum artık bende hiç biyere çıkmıyorum 3 tane çocuk var zaten istesemde çıkamıyorum ona rağmen nerden nasıl hastakandım bilmiyorum bebeğimin burnunu temizledim ondan kaptım diye düşünüyorum inşallah öyledir test yaptırsam da emzirdiğim için ilaç kullanamıcam
0 oy
(428 puan) tarafından
Valla benimde bademciklerim çok ağrıyor ınsallah ustumusuzdur:)
(18 puan) tarafından
İnşallah öyledir sizede çok geçmiş olsun
(428 puan) tarafından
Insallah canim ilaç içip geçircez artık evde biryere çıkmam zaten ne olur ne olmaz
0 oy
(835 puan) tarafından
Hastaneye git test yaptır inşallah değildir
(18 puan) tarafından
Çok sağol amin test yaptırsam da ilaç kullanamıcam bebek emzirdiğim için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 126 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 83 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Canyavrum (31 puan) tarafından soruldu

381,976 soru

11,435,790 cevap

35,003 kullanıcı

...