0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,321 puan) tarafından

image

oğlum iki aylık şimdi bezinde bunu gördüm neden olur doktor a götürelim mi telaş yaptım

9 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Götür tabi canım normal değil
-Reklam-
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Bilemedim ama götür derim
0 oy
(5 puan) tarafından
Beslenme yetersizliginden ya da susuzluktan olabilir
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yetersiz besleniyor 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kizimda  da  olmuştu  yeni  doğduğu  zamanlar  susuz  ve aç  kalmış  sütüm  yetmemiş ti  bende  mama  takviyesi  yaptım  günde  4 5 çay kaşığı  şu verdım  daha da olmadı  

Ama  yine sen doktora  götür  belki  başka  birşey dır geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Su ver sususzluktan oluyor havalar çok sıcak bebekler çok terliyor. Yedirdikten 1 saat sonra su ver. Kaynamış soğutulmuş. Minik alıştırma biberonla verebilirsin 
tarafından
Evet bende vermiyorum ama bu durumda vermek gerekli
(2,321 puan) tarafından
Bana önceden 6 ay verme dedi bugün gittim ver dedi ne dedikleri belli değil ya günlük 30 CC ver diyo
tarafından
Bacım cok sıcak normalde verilmez ama çok terliyor bebeler vermek gerekiyor o yüzden. Heleki bide anne sütü alan bebekse hiç tolöre edemiyor.
(2,321 puan) tarafından
Evet Anne sütü alıyor günde sadece 30 CC mama iki aylık oğlum
tarafından
Ben vermedim benimkiler kış bebeğiydi ama sizin yaz bebeği su verin küçük minik alıştırma biberonları varya bitane ondan edinin gün içinde onunla öğünden 1 saat sonra verin.
0 oy
(866 puan) tarafından
Dün gittim doktora ve idrar kristalleri ile ilgisi olduğunu beslenme su kaynaklı olmadığını söyledi ki zaten kızım cok su içer ona rağmen ondada oldu
(2,321 puan) tarafından
Ne yapım doktora gidelm mi yani
(866 puan) tarafından
Bn gittim yani önemli bi durum olmadğını normal olduğunu söyledi ama siz içiniz rahat etmesini isterseniz gidin belki sizin gideceğiniz doktor farkli bisey soyler
(2,321 puan) tarafından
Randevu aldım doktoruna oda 15.50 de anca buldum
0 oy
tarafından
Susuz kalmış canım benim oğlan da yeni doğduğunda böyleydi sütüm yetmedi ondan pembe olurdu sonra düzeldi 
(2,321 puan) tarafından
Ben sürekli emziriyom yetiyo süt kılo alımı da iyi
tarafından
Su ver canım bi de
(2,321 puan) tarafından
Doktora götürdüm bugün su ver susuz kalmıs dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Byhnbygl (18 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...