0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Onceden agrilarim oluyordu dogum yakın diye düşünüyordum agrilarim da yok artik hicbir belirti yok 39+2 

23 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından
benimki birden olmustu
-Reklam-
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Aniden suyum geldi 
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Yalancı sancı oluyordu tabi o sancı doğum sancısına benzemiyordu

Doğum sancım ansızın bir sabah aayy adet olacağım diye gözümü açtım :D

0 oy
(3,099 puan) tarafından
40+0 kontrole gittim nstye girdim 0 sancı eve dönmek için arabaya bindim kasilmalarim başladı bu aniden sayilirmiki
0 oy
(36 puan) tarafından
Benim aniden oldu. 41+1 de doktora gittim ne sancı ne de açılma vardı. Doktor iki gün daha bekleyelim. Sonra çantanı al gel suni sancı vereceğim dedi. Ben bir gün sonra akşam suyumun gelmesiyle iki saat içinde doğum yaptım. Ben bile ne olduğunu anlamadım. Şuan 33 haftalığım bunda 20 haftadan beri ara ara sancı çekiyorum ağrılarım çok oluyor. 
(13,015 puan) tarafından
Acilman çabuk olmuş galiba
(36 puan) tarafından
Aynen canım doktor bile çok şaşırdı. İlk gebeliğin bu kadar çabuk doğum yapman şaşırtıcı dedi. Ama ben o gün akşama kadar temizlik yaptım. Kapı pencere sildim perde geçirdim ütü yaptım. Sürekli ayakta hareket halindeyim. Birazda bunların etkisi oldu sanırım. Açılmanın hemen olmasında
(13,015 puan) tarafından
Ay olabilir. Benim sabah 7 de suyum geldi hemen hastaneye gittik beni yatırdılar suyu patlattılar akşama kadar yürüdüm acilmam olsun diye 1.44 de doğurdum düşün
0 oy
(256 puan) tarafından
Ay ben:) gece 2ye kadar yabancı dizi izledik sezon bitsin diye. Hic biseyim yoktu. Sabah uyandim sancim basladi:)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimde birden bire suyum gelmişti şancı neyim yoktu 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hicbir belirtim ne agrım ne sızım olmadan aniden su gelişiyle doğumum başlamıştı 36+6 da 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
39+3sabah 5.30 da suyum geldi 11 40ta doğurdum 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim öyle oldu beklemiyordum 
0 oy
(305 puan) tarafından
Benim 3 gündür ağrım vardı tuvalete çıkamıyordum ondan diye düşündüm ama doğum sancısıymış doktora geldim açılmam yok ama sancılarım devam ediyor hafif ama düzenli şuan bekliyorum hastanede yatışım yapıldı 35 haftalıl
0 oy
tarafından
Ben hiç yalancı sancı yaşamadım birden oldu 3 doğumumda 
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Benim yoktu aniden sancilandim birde sancimin geldiği gün rutin kontrolüm vardı o gün hiç bişey yoktu doğumla alakalı ama gece aniden sancım bı geldi pir geldi:D

0 oy
tarafından
Zaten aniden oluyo canım benim de 39+6 ya kadar hiç bişey yoktu sadece kasılmalar oluyodu ara ara sncı gelip gidiyodu ama hiç biri doğum belirtisi değildi en son o gün sabah sancı geldi bana kalsa uyurdum daha da sancı sıklaşınca bizimkiler gidelim ne olur ne olmaz dediler gittik ve o gün dpğdu
0 oy
(1,621 puan) tarafından

2 3 hafta önce senden nst de şancı çıkıyordu hissetmedim ha bugün ha yarın doğurcam diye bekledim cuma gün kontrole gitcem diye perşembeden temizliğe girdim belki doğuma alırlar diye temizlik bitti suyum geldi:Dzamanlama  süper oldu

0 oy
(2,749 puan) tarafından

Evet iki kızmda da aniden geldi yalancı sancı falan hiç olmadı hele ilkimde hiç mi kasılma bı ağrı olmaz o gün pazar market alisverisimi yapmistim sonra misafirlerim vardı onlarin kalkmasına yakın sancilarm başladı onlar gttigi gbi hastane yolunu tuttum doğum yaptm:D

0 oy
(791 puan) tarafından
Benim hastaneye de gtm kontrol vardı ne açılma vardı ne sancı eve geldm saat 5 te suyum patladı 7 de doğrdum
0 oy
(597 puan) tarafından
Sabaha karsi hafif sancim basladi ve gecti, oglen nisanim geldi acilmam sadece 1cm vardi, aksama dlgru birdensancim tuttu suyum patladi ve 3saatsonradogurdum
0 oy
(91 puan) tarafından
36 haftalıkken doktor kontrolüne gittim acilmam vardı o gece doğum yaptim
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Birden suyu  geldı benm de

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 177 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
2 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

379,859 soru

11,370,699 cevap

34,854 kullanıcı

...