0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Konuşmaz herşeye çabuk celallanir 

Sizinki  de öylemi  merak ettim eğer öyleyse EYVALLAH hayır değilse 

Ne yapayım bilmiyorum sanki ben dara soktum onu

46 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Fatura ev çocuk derken bazen olur öyle sınırlı olmaları normal aklımda nasıl ay sonu getirsem diye düşünürler özellikle ay sonu daha çok sinirli olurlar mesela ben sorarım senin moralin bozuk bir sorunmu var diye ilk zmanlar söylemezdi şimdi oturup konuşuruz işin içinden ikimiz çıkarız acil ihtiyacimiz yok ufak tefek şeyler var deriz oturur birlikte hesap yaparız çözülür sonra siniri falan kalmaz birde elimiz bolken alışveriş yaptığınızda iki yağ iki çay iki şeker olarak alırım yada her alışverişte aynı şekilde çay şeker yağ salça gibi şeyleri alırım evde yedek olur bugünler için o zman yağ bitti şeker bitti olmaz bebeğimin bezi ıslak mendili mamasida aynı şekilde daha az sıkıntıya giriyor bu şekilde birde kenara koyamayada oluyor onuda sıkıştığımizda kullanıyoruz kumbara ya attığımız bozuk olanlar hariç kenara mutfak parası gibi koyuyorum 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İster istemez cani sıkılır ben anlıyorum ama pek belli etmez bizde bu durumda birbirimizi telkin ediyoruz yani konuşup üstesinden gelebilicegimizi anlatırım çünkü onun işi de zor tek çalışıp ev gecindirmek öyle kolay değil ki ama tabi eşinin yaptığı da yanlış..sonuçta sen tek başına parayı yiyip bitirmedinki gittiyse herkes için gitti o para 
0 oy
(755 puan) tarafından
Bizim şuan maaşımiz bize yetmiyor kredi ödüyoruz çocukda emmedigi için mama zaten çok fiyatlı ondan dolayı eşim streslenir sürekli bana şiddet olarak yansıtmaz ama suskunlasir gerekmedikçe konuşmaz sadece sorularıma cevap verir 
(12,264 puan) tarafından
Siddet bizde de Yok canım canı çok sıkkın kimseyle konuşmuyor birşey söyleyin ve de boş konuşma diyor bazen
(755 puan) tarafından
Olağan şeyler canım bunlar o zamanlar elinden geldiğince mütevazi ol ne olursa olsun yanında olduğunu hissettir
0 oy
tarafından
Maalesef öyle birşey olunca modu düşüyor. Yanına yaklasilmaz. Hayattan bile zevk almaz hale geliyor. Çok normal bir durum
(12,264 puan) tarafından
Ayenn öyle geçen dedi hiç birşeyden tat almıyorum yaşamak bile istemiyorum diye
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ne alaka ya yok gunumuzde oldu hamdolsun olandan yedik keyfimize baktik madd iyat icin aile ile kotu olunurmu defolsun gitsin para bulsun o zaman
(12,264 puan) tarafından
Bende elimdeki ile yetinmeyi bilen biriyim kız nereye defol sun çalışıyor ne yapsın rızkı o kadar demekki
(6,053 puan) tarafından
Kiz surat asiyorsa daha cok calissin ne hakki war huzursz etmeye
(12,264 puan) tarafından
Kız gıcık oluyorum ben ona zaten başka konulardan dolayı ama hastalığı başladı tekrardan hastalanır sa kim bakacak çocuklara valla perişan oluruz
(6,053 puan) tarafından
Haa o zaman bisey diemem kuzumm rabbim hayirli kapi acsn sifa wersn
(12,264 puan) tarafından
Amın kuzu Allah razı olsun inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Babam da öyleydi şimdi evlendim esimnde öyle borç falan olunca ya da sıkışık olunca çok aşık suratlı oluyir fazla kafaya takıyor 
(12,264 puan) tarafından
Offf ya demek ki herkes öyle Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(7,708 puan) tarafından
Biz de öyle bi dönemden geçtik her şeyi odeyince 1 ay için 400 500 mü ne kaliyodu ki eşim de sigara içiyor. Ama eşim öyle belli etmiyodu ben daha çok stres yapiyodum öyle böyle o zamanlar geçti şimdi hala çok borcumuz var 100 bin tl den fazla ama askeri personel ya borç aynı kaldı maaş arttı oylelikle daha iyi oldu bi de oğlana bezi biraktirdim bez seyi de gitti borçta çok zor para var ama biz yemiyoz borç yiyo komple ve daha 3 sene var 
(12,264 puan) tarafından
İnşallah bir an önce biter borcunuz canım Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
(7,708 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Rabbim darda olan herkesin yardımcısı olsun
(12,264 puan) tarafından
Amın ecmain Rabb'im merhametinden bizi eksik etmesin insallah
0 oy
tarafından
Tam tersi benmki uzaklara dalar dusunir sessizlesir
(12,264 puan) tarafından
Bizimki de çok konuşmaz gülmez
Ama çok batarix gözüne
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Aha aynı benim herifin kopyası eşinin burcu ne 
(12,264 puan) tarafından
Boğa canım
(2,634 puan) tarafından
Benim burcumda boğa esim koç  ama ikimizde anlattığın gibiyiz
0 oy
(10,522 puan) tarafından
Maddi o kadar çok derdimiz var ki Allah sağlık versin ya asmaz niye assın 
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
(10,522 puan) tarafından
Amin inşallah sen de iyi olduğu bi an bundan hoşlanmadığını söyle bence canım
(12,264 puan) tarafından
Dinlenmez ki vallahi çocuk parası 3 ayda bir 300 TL alıyorum devlet ten hemen eline veriyorum eve harcıyor biliyorum o yüzden veririm ama
Sanki herşeyin sebebi benmişim gibi davranıyor
(10,522 puan) tarafından
Valla o da değişikmiş he evdeki yemeği görüyor çocukları görüyor napacaksın mecbur harcanacak borç desen borçsuz insana rastlamak zor şu devirde takmasın o kadar canını mı alacaklar
0 oy
(418 puan) tarafından

:):):)evlenğimden beri hiç param var dediğini görmedim alışık benimki sorun olmuyor;)

(12,264 puan) tarafından
Hahaha seninkinde değişik mis bazı erkekler hep yok der
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benimki hep ayrı bisey, hesapta bin liradan az para kalınca eli ayağına dolaşıyor maaş gününe kadar. Hiç konuşmuyor sanki 5 çocukla sokakta kalmışız gibi düşünceli oluyor. Hiç çekilmiyor valla.
(12,264 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım sende de 5 çocuk bacı kolay değil bizde de 4 çocuk var geçim zor hayat Zor Allah sonumuzu hayr eylesin inşallah
(4,668 puan) tarafından
Yok kız bitane cocuk var 2 yaşında. Ama eşim öyle bi panik yapıyorki sanki 5 cocuk var aç kalmışız gibi davranıyor.
(12,264 puan) tarafından
Hahahah bende 5 çocuk zannetim valla☺️ maşallah canım maşallah Allah bağışlasın inşallah
(4,668 puan) tarafından
Kiz yok bi cocugu 2 yaşına getirene kadar canımız çıktı. Çocuk perişan oldu yollarda. Anne baba çalışınca cok zor oluyormuş.
(12,264 puan) tarafından
Valla zor bacım bu dünya da hayatı ni idame ettirmek için baya çaba gerekiyor
0 oy
tarafından
Benim de öyle canım. Yüzü gülmez bizimle çok muhabebte giremez kızına sarılır öyle hüzünlü içim yanar. Çünkü baba bu ya evin rızkı ondan soruluyor geçim sıkıntısı bize layıkıyla bakabilme kaygısı uzuyor her adamı uzmeli. Bence eşin bundan ötürü bunalım yaşıyor  tek başına yaşasa böyle dert etmez sizin için üzülüyor  kötü düşünme
(12,264 puan) tarafından
Evet canım biliyorum kuzu dert etmem aslında ama umursamaz biri değilim ki elimden geleni yapıyorum yine
Allah' biliyor goruyur çocuklarınw çok üzülüyor aslında benim kuru ekmek bile yesem sorun etmeyeceğimi biliyor
tarafından
Zor bı süreç ama emin ol senin nasıl bı kadın olduğunu biliyordur hep de minnet eder. Çünkü kadın yoklukta erkek varlıkta belli eder kendini. Yine de bunun önüne geçemez işte. Sadece sabretmek lazım. Hep böyle devam etmez ya ne kadar sürer bilinmez ama illa ki düze çıkar insan. Kıştan sonra yaz gelir hep ♥️
(12,264 puan) tarafından
AyNen öyle canım benim çok teşekkür ederim güzel yorumun için bazen burayı i yüzden çok seviyorum
İnsanın içi rahatlıyor gerçekten
Allah' razı olsun inşallah ❤️❤️ kuzu
0 oy
(734 puan) tarafından
Aynen homurdanip duruyor o kadar çok soyleniyor ki bana fırsat vermiyor.Bende sesimi çıkarmıyorum canını sıkma falan diyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Morali bozuk olur ama sinirlenmek ben deuzerine gitmem o aralar fazla olcakla olecege çare yok napalim
0 oy
tarafından
Evet olur onca kişi onun eline bakıyor normal bence öğle zamanlarda sorun etmem güzel umut verici sözler ederim dua ederim çayı kahveyi daha çok hizmet ederim nazende kendi haline bırakırım 
0 oy
(9,006 puan) tarafından
Çok şükür öyle aşırı bi zora düşmedik ama hani çok da sürat yapmaz sadece dikkat eder giderlere 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benimkinin her sorununda asılır suratı :ermm: işte sıkıntı olur sürat 5 karış gelir maddi desen ondada öyle bana anlatır sen ne düşünüyon napsam diye konuşur ederim düzelir morali benim azcik suratım asık olsun hemen başlar neye sürat asıyon yine noldu diye 

0 oy
tarafından
Olmaz niye olsun ki sadece üzülür çare arar düşünür bir yol bulmaya çalışır 
0 oy
tarafından
Benimki celallenmez tek surat astığı konu babası cok çok çok aksi iyiki ayni evde yaşamıyorlar onunla tartıştığı zaman hemn suratı düşer başı ağrır. Bilirimki yine laf anlatamamış

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
15 cevap 485 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 602 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 618 göst.