0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Konuşmaz herşeye çabuk celallanir 

Sizinki  de öylemi  merak ettim eğer öyleyse EYVALLAH hayır değilse 

Ne yapayım bilmiyorum sanki ben dara soktum onu

46 Cevaplar

+2 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim erkeyin isi evine  para getirmek kadinina cocuguna  bakmak evin ihtiyaclarini gidermek bazen o kadar ust utse gelirki her sey cabuk sinirlene  bilirler.     ben bile  bazen evde  kizi mcok yorunca  cabuk sinirlenirim. bu benim fikrim yani o kadar sikintinin icinde  qayet sakin olmasini beklememek gerek
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle
Canım biliyorum işleri gerçekçi çok Zor ama elime ne geçerse veriyorum ediyorum bari bana yapma sonuçta o sıkıntıyı beraber çekiyoruz
-Reklam-
+1 oy
(359 puan) tarafından
Evet erkekler paradan garip bir güç alıyorlar eşim değil sadece babam dayım çevremde tanıdığım bütün erkeklerse gözlemledim bu durumu parasal sıkıntı olduğunda güçlerini kaybettiklerini düşünüp agrasif sinirli oluyorlar 
0 oy
tarafından
İlaçları bıraktı diye her dakika sinirli ve celalli.. 
(12,264 puan) tarafından
Yavrum yaaa ciddeen senin işin de çok Zor
Allah yar ve yardımcın olsun aslında acayip seviyor seni ama birşeyler  Yolunda değil  buda seni yıpratıyor hissediyorum
tarafından
Kalp kalbe karşı içine doğuyor demek ki kalbin temiz.. Çiçeğim benim burda sevdiğim sayılı insanlardansın sen inan. Farklı bir kanım kaynıyor sana. Dua et bana da ilaçlara tekrar başlasın çünkü bende artık iyi dğeilim :(
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ister istemez suratı düşüyor ev faturalar çocuk kısacası sorumluluk sahibi bir çok erkek üzülür. Ama hırsını eşinden almamalı..
(12,264 puan) tarafından
Vallahi taş olsa dayanamaz bazen diyorum bir kaçar giderse ne yaparım ben4 çocuk ev kira zorlanıyor gerçekten
(2,211 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah
(12,264 puan) tarafından
Amın canım benim ❤️ Allah razı olsun ❤️
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Benimki hiç belli etmez ben sorsam bile sen kafanı yorma benim yapacağım şeyler der herkesin yapısı farklı canim
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel aynen oyoe kuzum ya yapıyla alakalı sanırım
(15,823 puan) tarafından
Onlarda hak vermek lazım zor işleri ev yükü omuzlarında Rabbim feraha çıkarsın inşallah
(12,264 puan) tarafından
Amın nerede varsa inşallah ❣️
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yok sevom ya şükür bnm kı öyle değil

Eve Taşımaz sorunları 
(12,264 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım bizimki sınırlı soru sorduğunda de cvp vermez kafa gidiyur sanırım
0 oy
tarafından
Malesef eşimde öyle aylık taksitlermiz var sıkıştığımız ay baya asabi oluyor 
(12,264 puan) tarafından
Himmm anladım canım yaa vallahi bizimki de öyle Allah yardım etsin bize inşallah
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aynen benımkı de öyle hemen strese girer. Kendi işimiz cünkü kazandığı zamn oluyo kazanmadgı zaman oluyo. 
(12,264 puan) tarafından
AyNen oyoe bizimki para olunca ondan mutlusu yok yüzünde gülücük ler ama olmayınca düşman başına
0 oy
(48,700 puan) tarafından
su siralar is yerinde sıkıntı yasiyo bana surat asnaz sinirlenmez ama morali bozuk durur etkileniyor cok
(12,264 puan) tarafından
Bizimkide etkileniyor yetmiyor diye Allah yardımcımız olsun inşallah ❤️
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Evet. Kesinlikle. Erkek için iş, para çok çok önemli. Her şeylerini etkiliyor maalesef. Suratı size değildir, hayat şartları çok zor. Dertleşin. Konuşmuyorsa boşverin. 
(12,264 puan) tarafından
Konuşmaz pek sevmiyor gece kahve içer dik beraber artık onunda yapmıyor gidip sessizce yatıyor
(3,378 puan) tarafından
Umarım en kısa zamanda düzelir.
(12,264 puan) tarafından
İnşallah  canım benim çok teşekkür ederim ❤️ Allah razı olsun inşallah ❣️
(3,378 puan) tarafından
Cümlemizden. Yuvalara huzur versin rabbim.
(12,264 puan) tarafından
Amın ecmain canım
0 oy
tarafından
benimki de ister istemez düşürür yüzünü ama ben toparlarim zorda olduğumu belli etmem bu halimize şükür rabbim bundan geri koymasın bizden daha kötüleri var diye üzerine dua ederim esimin de ici rahatlar biraz daha yonne de belli etmemeye çalışır 
(12,264 puan) tarafından
Dikkat ediyordum evde ne eksikse söylemiyorum biliyorum ki  para yok dara düşmesin
0 oy
(447 puan) tarafından
Öyle çünkü erkekler kendini yetersiz hissediyor kendinden pay biç evin işleri yemek gibi şeyler yetişmedindr nasıl da gergin oluyorsun 
(12,264 puan) tarafından
Aynent csbim bende kötü oluyorum yetemeyin ce allah hepsine güç kuvvet versin inşallah
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benim eşim geçenlerde öyle oldu modu çok düştü.. Aldım elime kalem kağıdı hesap kitap yaptım çözüme kavuşturdum ve eşimde toparlandı. 

Oda yapardı ama morel bozukluğundan kendi kabuğuna çekilmişti benim destegimle (manen) toparlandı ve abartmıyorum 1 hafta bana teşekkür etti..  Bazen bizimde destek olmamız lazım.. 
(12,264 puan) tarafından
Kız oluyorum destek ye 4 çocukla zor oluyor bazen civuklsr da çok sıkıyor onu
(1,019 puan) tarafından
4 çocukla zor bacım ama huzursuz olması  normal.  Sen motive et yazık kolay değil hele bu zaman da..
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Eğer çok ciddi bir sorun varsa biraz morelsiz olur ama bana kızmaz sinirini hayatta benden çıkarmaz ufak tefek şeyler ise sen boşver ben halledeceğim der sen beni sev yeter der :)
(12,264 puan) tarafından
Benimki bana sürat aşıyor gereksiz yere konuşmaz çekilin önümden diyor ayakta birini görse o derecede
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay onu 2 defa öyle gördüm Allah düşürmesin kafasını ellerinin arasına alır saatlerce düşünür yemek yemez nasıl yapsam nasıl yapsam diye konuşur hesap yapar ben hiç birşey demem izlerim boğmak istemem onu şuan çorap makinaları var çorap imalatcısı ama bugünlere kolay gelmedik sıfır noktasından başladı eşim babasının 4 evi var annesinin 3 evi var hiç bir şekilde onlardan birşey istemedi ben kendim başarıcam onlara muhtaç olmadan dedi ve başardı 

Eşim 9 yaşındayken babası oğlum ne dua edersen kabul olur demiş eşim Allah'ım beni aileme muhtaç etme demiş ilk duam buydu Allah ta beni onlara muhtaç etmedi her zorluğu tek başıma yendim der 
(12,264 puan) tarafından
Yaaaa 9 yaşında nasıl dua etmiş
Maşallah
Ya bizim tekstil atölyesi vardı abiye imalatı pandemi de kapattı borç a girdi
Motor işi yaptı SONRA alıp sattit şimdi o iş te yok
Yeni bir işe girdi 1 hafta oldu ama sıfıra düştü iyice
(4,698 puan) tarafından
Allah büyüktür ben eşime hep Allaha güven Allahın sana bu zorluğu veriyorsa arkasından gelecek müjde için diyorum hepte öyle oldu her sıkıntıdan sonra feraha erdik Allah tez zamanda eşinin işini rast getirsin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sana bişi dicem yemin ederim şuan bizde öyleyiz işleri sıkışık çok mesafeli duruyo bana hak veriyorum işlerini düzene sokmaya çalışıyor ama sarılsan bile ona rahatsız oluyo sanki yüzü gülemez gibi 
(12,264 puan) tarafından
Kız yeminle önümde durma diyor
Oyoe gözüne batiyirum
Kardeşim sin zaten o işi bile düşünmüyor o derece sıkıntıda
(2,589 puan) tarafından
Aynıyız valla bak bazen sarılıp öpüyprum diyor ki hiç bişi umrunda değil sanki ya diyorum cenazesi evime mi çevirelim suratımızla evi töbe yaa
(12,264 puan) tarafından
Of valla zor bacım inan evde ne yağ ne şeker var
Kız kardeşin den borç aldı ama yine aynisyuxt faturalar i yatır di onla oyoe beş parasız oturuyuz şimdi
(2,589 puan) tarafından
Bu pandemi mahfetti tüm düzeni :( bi adam dan alıcağı borç var adam pandemi yüzünden sıkışık o da vermiyor
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Elinde olmadan suratı düşer dalgın dalgın oturur ama kızıp bağırıp çağırmak olmaz illaki morali bozulur
(12,264 puan) tarafından
Suratı düşüktür hep  Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Aynen öyle valla sürat aşar konuşmaz gece geç yatar yemek yemez sanki ben naptım 
(12,264 puan) tarafından
Bizimki erken yatar aksine
Kızını hergun o yatırıyor du
Artık yaptırmıyor kızıma hiç bakmıyor uzun tuden
tarafından
Yanı eşime ödeyemeyeceği  borcun altına girme diyorum ama dinlemiyor giriyor sonra gelip benden altin istiyor bu 5 ayda 3 çeyrek bozdurdum yeter artık dedim bi daha asla vermiycem sattiklarinida al dedim o kadar sinirlenirdi ki bide bana nankör diyor nankör olsam hiç vermezdim dedim kızımın çeyreklerdi bi yerde bir birikim bırakmıyorsun diye tartistik sonra istedim al diye altınlar bitince evde oturursun çocuğa bakarsın ben çalışırım artık dedim en son konuşmuyoruz şuan
(12,264 puan) tarafından
Valla Benim altın çeyrek falan gitti hepsini şeytan babası yedi ama hala bu yokluk ta bile sularını ekmeklerin i alıyor en sonunda olacağı buydu perişan olduk iyice
tarafından
Babasına versem gene iyi adam 1 ay dolmaz alıyor veriyor du ama eşim borç harç diye diye bitirecek artık vermiyorum gitmiş dün telefonunu satmış tuşlu almış faturaları yatırmış şimdi şöyle kötü huyu yok sığardı tek var işi yok çalışmıyor başka isede girmiyor her şey üst üste geliyor sonra istiyor bende biktim artk vermeyince bi surat bi tavır sonra ben nankör oluyorum bundan sonra nankörü görsün valla çalışsın umrumda değil artik
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Yani sıkıntılar borçlar olunca insan binevi sıkıntıya giriyor e patlayacak kimse bulamayınca da bize kalıyor
(12,264 puan) tarafından
AyNen öyle deneme tahtası gibiyiz biz kadınlar
0 oy
tarafından
Benimkide aynı ölüden farkı olmuyor sürekli düşünür gözünün feri solar 
(12,264 puan) tarafından
Valla bizimki de öyle ne yediği ne içtiği
Bağırsak hastalığı vardı uykuya geçmişti hastalık şimdi kan görmeye başladı tekrar dan ne yaptım sa ben gitmicem hastane ye diyor
Sanki ne olacak sa olsun der gibi
tarafından
Benimkide aynı hem en ufak hastalıkta ölüm döşeğine yatar kalk bi hastaneye gidelim deyince hastane sevmiyorum ben der sanki sevdigimizden gidiyoruz yemez içmez konuşmaz surat Hep asik benide mutsuz ediyor ben ne kadar onu ve çocukları mutlu etmeye  çalışırsam onlar o kadar mutsuz oluyor yoruldum valla bende artık ne olursa olsuncu oldum
(12,264 puan) tarafından
Ben ne olursa olsun na gelmedim hala ama yoruyur artık beni Allah yardımcıları olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
15 cevap 482 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 594 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 610 göst.