0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim mahallede yeni evli bir cift varmis kadin 6 aylik gebeymis esi gece çalışıyormuş kiz evde yalnizmis gece 2de düşmüş evde beyin kanamasi gecirmis ölmüş  cok üzüldüm esi cok ağlıyormuş ocagim söndü diye diye . Esi eve gelince yuz ustu yerde yatarken bulmus koltugun dibinde . Hamile diye galiba bası döndü düştü nedeni otopside cikar . Cok dokundu icime simdi ne kadar kötü dudumdadir eşi ailesi ahh ahhhhh gebe bide yaa :(((

9 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Gece ikide  insanlar genelde uyur bu işte bence bir şey var 
(1,856 puan) tarafından
Yani sen sordun ben görüşümü söyledim uyarsın uymazsin sen bilirsin hoşuna gitmiyor diye iftiracı ilan etmen doğru bir şey değil zira ben sizi tanımak etmem karakterinizi de bilmem olmaması gerekiyor
(13,316 puan) tarafından
İşin dini boyutu önemli olduğu kadar mide boyutu da önemli bizler için nikah düşüyor diye herkese nikah düşüyor gözüyle bakarsak Göz zinasının dik alasını yaparız hiç bu açıdan baktın mı?
(1,856 puan) tarafından
Önlem alma açısından önemli şeyler bu konular bu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok öğrenciyse burs verirsin sevaba girersin bu kadar kolay
tarafından
Hah senin anlama gıtlığın var herhalde, ben kimseye bişey sormadım
2.si aşk-ı memnu gibi çirkin bir hayatı bana yakıştırdığın için ben senden utanıyorum anlım açık çok şükür
3. eşim gelecek dedikten sonra evi terk mi edeyim boşanim mi? Biryerlerin rahatlar mı
4. Merak etme 1000 tane erkeğin içine de koysa eşim beni dönüp 1 tanesine bile bakmam çünkü benim eşim bana yeter Senden daha çok sadığımdır,
5. Demekki senin zikrin böyle ki ki fikrinde bu canım kusura bakma :) hadi iyi akşamlar
(1,856 puan) tarafından
Ben sen yaparsın demedim bu bir senden sandığım ne demek beni tanımıyorsun bile seni çok şiddetle kınıyorum bir de bana iftiracı diyorsun yarın git bir camiye hocaya sor bu durumu bak ne diyecek hani benim içim fesat ya
-Reklam-
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Ayyy içim yandı ya Allah sabırlar versin inşallah mekanı cennet olsun 
tarafından
Amin . O sehittir bence hamile öldü sonucta
(3,496 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(7,011 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin çok zor durumm
tarafından
Amin cnm
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Kız bası dönüp düşünce beyin kanaması geçirir mi bir insan. O işte Baska bir iş var. Gözümün önünde kadın dolmustan fırladı kafayı kaldırıma çat diye vurdu da bişi olmadı. Emin ol bunda bir iş var. Allah yardım etsin. 
tarafından
Amin bilmiyorum cnm evde yalnizmis esenyurt gibi bir yerde hersey beklenir
tarafından
Ölüm canım bu vaden dolmuşsa kafana kuşta çarpsa ölürsün
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin. Üzücü gerçekten.
tarafından
Amin öyle ya
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Offf  offf  çok  kötü  yaa  allhım  sen düşmanımın  başına  böyle  bir  acı  verme  çok  üzüldüm  yaaa :((((
tarafından
Sorma cnm bnmde icime cok dokundu
0 oy
tarafından
Allah ailesine sabır versin yaaaa
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Gebelik çok zor Allah rahmet eylesin çok üzüldüm bende çok bayılırdım eşim geceleri nefes alıyor muyum diye kontrol ediyormuş gündüzleri devamlı arardı evde durma dışarı çık derdi korkardı bende hep gebelik şekeri hemde tansiyon düşüklüğü vardı 
0 oy
tarafından
Vadesi gelmiş kuzum demek ki çok üzüldüm Allah'ım sabırlar versin, onun ölümü de öyleymiş bakalım bizimkiler nasıl

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 369 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 494 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 397 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Humanin annesi (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 494 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu

397,162 soru

11,878,949 cevap

35,995 kullanıcı

...