0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Yarin bu arabyala yola cikicaz arkaya koltuklari yatirip yatak yapicam 5 saat yol gidicez cocuklar rahat otursun uyusun diye bisey falanda alirim diye yicek olarak uc tane bebek ikisi benim birj ablamin ikisi 1 yasinda digeri 1 aylik ne yapabilirim baksa bize eziyet etmemeleri icin tavsiye verin bana

imagebenim kamerayi kizim catlattigi icin kapinin onundeki arbayi cekemdim internetten buldum aynisini

7 Cevaplar

0 oy
(15,822 puan) tarafından
Ne yaparsan yap eziyet oluyir valla ben tek çocukla perişan olmuştum 
(2,765 puan) tarafından
Bende kizimdayken perisan olmusdum ama hic bi hazirlikla gitmedim o zman simdi bi hazirlik yapsam belki biraz daha rahatlarim diye dusundum
(15,822 puan) tarafından
Bilemiyorum ki uyumuyirlar işte kızın neyse de diğeri sıcak diye sıkılır
(2,765 puan) tarafından
Benim arabayo gorunce uyuyor ama oglumla ilk defa tadicam yolu bakalim ne cileler bekliyor beni
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Arabayı sevmeyen çocuk için yola çıkmak tam bır işkence oturduğum yerden annemle aram mesafe olarak 1 buçuk saat ama gel gör ki kızımla o yol bana 5 saat gibi geliyo bu arada 1 buçuk yaşındayız bi çocuk hiç mi durmaz arabada şekilden şekile giriyorum gidene kadar ;)umarım sıkıntısız geçer yolculuğunuz ya :(

(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim ya bakalim iki yildir gitmedigim koyume gidicem
(3,156 puan) tarafından
Hadi inşallah..
0 oy
(48,905 puan) tarafından
oyuncak alin yaniniza bide atistirmalik yemelik biseyler alin bebek yormazda minik ablalar yorar ☺️
(2,765 puan) tarafından
Gqliba oyle olucak ya benim kiz belli bir yerden sonra dayanamiyor ama bakalim bazende inadi tutuyor uyumuyor
0 oy
(2,678 puan) tarafından
13 saatlik yola gittim şükür birşy yaşamadık geçen ay arka koktuğa battaniye yastık koydum öyle geldik gittik 
(2,765 puan) tarafından
Ben buyuk dosek koyucam canim onun ustund3 ne yapiyorlarsa yapsinlar
(2,678 puan) tarafından
Hayırlı yolculuklar cnm
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagil
0 oy
(945 puan) tarafından
1 aylıkla zor olmaz bence zaten beslenip uyuyorlar, 1 yaşındakiler için telefonuna çizgi film falan indir bence ben 30 saatlik yolu öyle geldim yoksa büyük eziyet oluyo
(2,765 puan) tarafından
Benim bir aylik olan biraz kolik canim beslense gazi ciksa dahi aglamadi bitmiyor sebebsizce
(945 puan) tarafından
Ooo o zaman zor canım evet sende arkada otur kucağında tut hep omzunda yatır madem hem rahat uyur
(2,765 puan) tarafından
Ben arkada olucamda bakalim insAllah korktugum gibi olmaz
0 oy
(5,375 puan) tarafından

5 saat uzun yol mu kız 18 saat geldim :D valla ıvır zıvır aldık meyve simit çikolata yesin oyalansın diye yanıma bi kaç oyuncak ama en işime yarayan telefon oldu çizgi film açtım izledi napim yoksa yol bitmicek imkanı yok :ermm:

(2,765 puan) tarafından
Bana uzun geliyor canim iki tane olunca cocuk sayisi gecen yil kizimla 3 saatlik yola gittim giderken heo uyudu ama gelirken aglaya aglaya hic durmamisdj simdi biraz daha uzak bide benim kiz cizgifljm falan sevmiyor izlemiyor sadice minianima diye bisey var onu izliyor onuda en fazla 20 dk dikkatini dagitiyor cok hiparaktif ya surwkli kosmak tirmanmak istiyir oturmayi sevmiyir
(5,375 puan) tarafından
Oyy yavrum zor o zaman biraz valla başka bi çözüm var mı bilmiyorum Allah yardımcın olsun :)
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol insaAllah
0 oy
tarafından
Keşke koltukları yatırmak yerine oto koltuğu kullansanız :(
(2,765 puan) tarafından
Malsef oto koltugum yok almaya gucumde imaknimda uok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
0 oy
14 cevap 574 göst.