0 oy
1,645 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,552 puan) tarafından
Aslında soru yukarıda ama şöyle açıklayayım.. Ben ankastre fırın almıştım.. Mutfağım dar olduğu için mutfağa koyamadım, yani ankastre olmasının çok bi anlamı kalmadı.. Bi de iyi pişirmiyor, o yüzden para bulursam değiştirmek istiyorum ama ileride evi değiştirir miyim, yine ankastre alsam koyacak yerim olur mu, yoksa mini ya da davlumbaz mı alsam kafam çok karışık.. Bi de hangi markayı tavsiye edersiniz

8 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Benim kaynanam davul fırın kullanıyor ama çabuk pişiriyor
(1,552 puan) tarafından
Davul fırın falan ayrı durduğu için istememiştim, mutfak dar olduğu için ankastre de ayrı duruyor.. Bişey değişmedi, onun için kafam karıştı.. Teşekkür ederim fikriniz için
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Kiraciysan mini fırın al canım bende kiraciyim yer yok bu evde mini fırın kullanıyorum evim olana kadarda ankastre almak istemiyorum
(1,552 puan) tarafından
Öyle yapim olmazsa.. Daha birinciye hamileyim ama ikinci çocuk olursa buraya sığamayıp taşınmak zorunda kalırız belki
(750 puan) tarafından
Aynen öyle canım ankastre fırınlarda daha güzel pişirme oluyor
(1,552 puan) tarafından
Benim markasından kaynaklı sorunum sanırım.. Sizin tavsiye edebileceğiniz bi marka var mı, etrafınızda kullanıp memnun olan
(750 puan) tarafından
Ablam Bosch marka kullanıyor biraz pahalı ama gerçekten çok memnun
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben ankastre  kullnıyorum  çokta  memnunum  canım  senin  içine  hangisi sinerse  işine  yararsa  onu al
tarafından
Hawa senın ankastrenın markası ne canm
(1,552 puan) tarafından
Benimki Skytech
(5,949 puan) tarafından
Hım  hiç  duymadım  canım  markasını  fırından  ozman  seninki
tarafından
Bnde ılk defa duydum ısmını
(1,552 puan) tarafından
Çeyiz alınacak zaman ailem  parayı verdi sadece, eşim ayarladı beyaz eşyayı.. Kendisi de kaynımla beraber beyaz eşya tamiriyle falan ilgileniyorlar.. Ben de benden iyi biliyor diye karışmadım.. Buzdolabı, çamaşır makinesi iyi çıktı.. Bulaşık makinesiyle de idare ediyorum.. Onların markası Arçelik Altus.. Aspiratörümle fırınımdan bi türlü memnun kalamadım
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben mini fırın kullanıyorum gerçi mini değil koca fırın ankastre yeri. Yok olsaydı ankastre isterdim açıkçası
(1,552 puan) tarafından
Ben de ayrı ayrı durmasın diye ankastre istemiştim ama mutfağım dar olunca koyamadım.. Onu koymak için dolap sökmem gerekecek, dolap zaten az, bi de sökersem eşyaları koyacak yer yok
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Dönenceli davul firin tabikisi asla vazgecmem firinimdan hem pistikce donduruyor hem yakmiyor
(1,552 puan) tarafından
Dönenceli de duymuştum sanki ama etrafımda hiç görmedim, teşekkür ederim :)
(2,765 puan) tarafından
Rica ederim canim kamera catlak olmasaydi sana foto atardim
(1,552 puan) tarafından
Ben bakarım internetten teşekkür ederim, zahmet etmeyin
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canm ben davul fırını hiçbirine değişmem tavsiye ederim 
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
(2,126 puan) tarafından
Ne demek canm
0 oy
(4,859 puan) tarafından

image

benik fırınım bundan gayet güzel pişiriyor herşeyi 
(1,552 puan) tarafından
Bi bakayım, çok teşekkür ederim :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ankastre derim yine hem buyuk hem güzel pişiriyor .bizde lojmanlarda gezdik  kaç sene ankanstre fırınına bı çerçeve yapıldı bulaşık makinanın üzerine duvara monta ettik hep o şekilde kullandım süreklionin üzerinde mikrodalga fırının koydum o şekil senelerce kullandım normal fırını nere koyacaksın ki onada yer lazim
(1,552 puan) tarafından
İkisini de koyacak yer olmadığı için fark etmez, demek istemiştim  zaten ben de ama anlatamadım sanırım :) Ben de diyorum eşime küçük bi dolap yaptıralım, altında iki kapaklı bi dolap olur içine eşyalarımızı koyarız.. Üstüne de fırını koyarız diye ama ikna edemedim.. Hangi marka tavsiye edersiniz peki
(2,330 puan) tarafından
Evet dolaplar iyi oluyor normalde biz kayinvalidemle altlinustluyuz biz dışta geri gelince o bizim evimize çıktı biz onun katına girdik o yüzden fırınlarında degistik çünkü ankastre in yeri yukardaydi kayinpederim bı dolap yaptı altı çekmeceli üzerine normal fırın onun üstüne mikrodalga güzel oldu altına tepsilerimi koyuyorum nette çok güzelleri var bakabikirsin
(1,552 puan) tarafından
Evet ben de gördüm, çok begendim.. Eşimin tanıdığı mobilyacı da var.. Fotoğrafını atsam aynısını yapıp yolluyor ama işte, eşim para gidecek diye istemiyor.. Ankastre fırınınızın markası ne, memnunsunuz sanırım
(2,330 puan) tarafından
Ankastre fırın ICF  markaydı ben memnundum tabi 4yil aralıksız kullandım ama çok iyi bişey değil Kumtel suanki onun güzel pisirmesi. Arıza çıkardı çünkü ankastre bı kaç kere tamirden geçti
(1,552 puan) tarafından
Hımm, teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 325 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.

379,364 soru