+1 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Merhaba kizlar beni taniyanlar var ozellikle azerilerden Ayşem☺♥️❣ aranizdan ayriliyorum canlarin kiminle kavga ettiysem veya anlaşmazliģm olduysa hakkını helal etsin cok guzel bir platform burasi ben hamile değilim insallah allah bana en kisa surede nasip eder o duyguyu ve yeniden araniza katilirm hamile olarak hoşçakalin♥️

25 Cevaplar

0 oy
(4,583 puan) tarafından
Güle güle, İnşallah bebek müjdesi ile tekrar gelirsin. Sağlıcakla kal herşey gönlünce olsun ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim sana da nasip etsin inşallah canım hoşçakal 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim niye gedirsen?burda hami hamile deyilki?
tarafından
Kiz sen nerelerdesin. Görünmürsen ? :). Necesen ne edirsen. Qaynanan getdi?
(6,681 puan) tarafından
Canim demeye bu aralar hecneye marağim qalmayib yoldasima yeni vezife teyin edecekler emrin gozleyirik elim ayağim iş tutmur..butun gun gic kimi dolaniram evde gozlemek ne pis seydi :((
He gedibe coxdan ayin 3u getdi burda dayisi variyi vezyeti agir idi onuda goturduler getdiler..
Sen necesen neynirsen?
tarafından
Hee cann. Xeyirli olsun inseallah. Tezlikle cixar sad xeber. Hee demisdin usaqin ad gününden sonra gedecey. Hee Allah şefa versin.  Mende yaxsiyam sagol usaqla mesgul oluram. Bir yandan da evde usta isleyir bas qasimaqa vaxt olmur.
(1,370 puan) tarafından
Salam canlarimm necesiz:) kefiniz necedi darixmsam sizn uçun ♥️
0 oy
tarafından
Kiz postunu indi gördüm. Bilirem yazimi görmeyeceksen. İnseallah cnm. Allah arzularini versin. Tezlikle hamilelik xeberini ver bizlere. Rebbim xeyirli,imanli,sağlam,ağıllı esasi üreyince evlad payini versin. Seni çox sevdim gözelim.
0 oy
tarafından
Kuzum ben seni tanimiyorum ama dikkat et kendine .Allaha emanet ol .İnsallah soyle guzel bir bebegin olur ❤️

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 696 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 402 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,287 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 522 göst.