0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Eşimin yigeni senenin 5 ayı bizde kalıyor yardım da etmez elini atmaz bir şeye herşeyi yapıyorum sesimi de asla etmem simdi bu kız yüzüme gülüp gülüp arkamdan konuşuyormus dedikodumu yapıyormus duydum ben şimdi kuzenlerinden destek alıyor yani onlar var onlar gidince tekrardan benim yanıma gelecek şimdi ben napayım bildigimi belli etmeden aşırı sinirim bozuldu gerçekten o kadar hizmet ettim yani sadece bir kere bn başka kuzeni ile konuşuyordum ona dedigim cümle ben onunla konuşuyorum sen dahil olma dedim annesine gitmiş hakkında olmayan şeyler uydurarak anlatmış kızlar ben kızmayın da napayım şimdi görümcem de yüzüme gülüp arkamdan konuşuyor artık kimse ile konusmayacsm

7 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Yuzles bence
(95 puan) tarafından
İnanın yüzlerini goresim yok eşime demeliyim
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından

o kadar kalmasın evinde 

niye kalıyor ki 

ki bence kendisine de sor böyle böyle dedin mi diye 
(95 puan) tarafından
Evinde benim evimdeki rahatlık yok yer içer sevgilisiyle konuşuyor burda cnki evinde evini toplamak zorunda ya
(2,226 puan) tarafından
tövbe ya rabbim ya
kabul etme canım bu ne böyle
(95 puan) tarafından
İstemiyorum ama eşim hattına susuyordum artık susmayacam zaten kötü olmaya kötüyüm
(2,226 puan) tarafından
yani bence de kabul etme canım bir gün değil iki gün değil beş ay ne demek
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yüzüme gülüp arkamdan fitne fesatlik yapanlara hakkimi asla helal etmiyorum de mesela igneleyeci konus gelirse fln kii 5 ay nedir yaa çüşş yani
(95 puan) tarafından
Bir araya gelsem yüzüme gülüyor arkamdan da konuşuyor ne desem boş böyle insanlara dayısının yuvası dağıldı diye göbek bile attı yengesini sevmiyor diye
0 oy
tarafından
Niye sizde kalıyor. Ben olsam tepkimi koyar evede kabul etmem
(95 puan) tarafından
Evinde annesine yardım ediyor ya burda yiyip içip sevgilisiyle konuşuyor da ondan kalıyor
tarafından
Sende iş buyur ona onu bunu yap şunu yap birdaha geliyormu. Söyle bence yani arkandan konuştugunu
(95 puan) tarafından
Yer kalkar koltuğa ay çok yoruldum sanki ne yaptıysam diyip g.otn devirip yatiyor
0 oy
(326 puan) tarafından
Eşine anlat kalmasına izin verme artık, kalıcaksada yüz verme burnundan getir pislik bunlar
0 oy
(168 puan) tarafından
Vla bnde oyleyim kimee diş desem vuruyor
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Çok saçma eşinin yigeni ne alaka gelsin bir gün kalsın iki gün kalsin beş ay ne demek. Tabi lafını da eder dalga da geçer bu kadar yüz verirsen eşinle hicmi ozelin yok hiç mi başbaşa kalmak istemiyorsunuz ne demek yani eşinin yigeni gelsin bide .... Amaaaaann yüz verme yollaaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 257 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 324 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 330 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...