0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Merhaba bayanlar kizim 5 aylik dun geceden beri atesi var 38 ve 37 altina inmiyo DOKTORA GÖTÜRDÜM tabikide ilac verdi kuplandim ama dogal bi cozumunuz varmi örnek: sirkeli su ve ilik banyo gibi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sirkeli su yapma sakın iç ateşi arttırır havale geçirir Allah korusun. Ayak tabanına limon sürebilirsin topuk kısmına özellikle gece yatarken de 2 diş sarımsağı iyice ez suyu çıkana kadar sonra üzerini geçecek kadar hakiki zeytinyağı ekle karıştır yine ayak tabanına sür çorap giydir kurudukça 2 3 kere tekrarla tahriş olursa ayağının altı süzdürüp kullan zeytinyağını sarımsaktan
(342 puan) tarafından
Ilk defa duydum sirkeli suyuu cok tesekkur ederimmm onerdiklerinizi uygulicam saolun
tarafından
Yok kuzum kullanma onu sirke dış ateşi bastırır havaleye sebep olur eskiler yapıyomuş ama yanlış yapıyormuş bunu malesef. Geçmiş olsun çok ❤️
(342 puan) tarafından
Cok tesekur ederim bidaha asla yqpmam iyiki soylediniz
tarafından
Rica ederim kuzum sağlıcakla büyüt bebeğini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hava zaten sıcak bol bol soğuğa yakın ılık suda yika hatta beklet kendine gelsin benim kızım diriliyordu resmen öyle olunca. Ama kalıcı bı çözüm değil en fazla 1 saat düşük tutar ateşi.  İnan ki hiç bilmiyorum ben kızımın ateşi öyle olduğunda böyle geçici şeyler yapa yapa iyilestirdim onu. Kalıcı bı çözümü var mıdır bilemem Allah şifa versin kuzuya ♥️
(342 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
(327 puan) tarafından
Canım ılık suyun altına tut inşaallah iyi gelir çok geçmiş olsun
(342 puan) tarafından
Tesekkur ederim

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 175 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
21 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
18 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...