0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar dün akşamdan beri karnım ağrıyor midem bulaniyor ne kusma ne ishal var dün akşam ya zehirlendim yada yemek ağır geldi dedim gece geçmişti bugün öğlen tekrar başladı ilkönce karnım ağrıdı herhalde fazla ayakta kaldığımdan dedim uzandım ılık duş aldım geçmedi ardından bulantida başladı gene öyle yemekte yemedim ekmek arası biseyler yapıp yedim gene yemek yağlı geldi desem ne innesi bu ya ayakta duramıyorum kızıma yemek hazırlıyorum ama eğilip bükülerek mahvetti beni bu 30+4 hamileyim bide

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastaneye gitsene bi canım hamilesin birde midem karnım ağrıyor derken doğum sancin tutmasın bide
(3,099 puan) tarafından
Allah korusun canım daha çok erken bebeğin hareketleride güzel ama niye iki gündür böyle oldu anlamadim
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Muhakak doktora git cnm. Gebelik zehirlenmesi ins degildir swn yine.git
(3,099 puan) tarafından
Gebelik zehirlenmesinde tansiyon yüksekliği oluyormuydu canım daha yeni ölçtüm tansiyonumu normaldi 10a 5
(644 puan) tarafından
Oluyir cnm. Tansiyonun yuksek degulse sıkıntı degil ama sen yine bir görün istersen
(3,099 puan) tarafından
Yarın gündüz gidicem canım şimdi nane limon içiyorum midemi rahatlatsin diye
(644 puan) tarafından
Gecmis olsun canim zencefilde iyi geliyir cnm.ve tuzlu leblebin varsa bastiriyor iyi geliyor
(3,099 puan) tarafından
Zencefil bı kere denedim gripken hiç icemedim ya çok acı geldi ağzıma
0 oy
tarafından
Kusma bulantı karın ağrısı , doğum başlangıcı ve sancı olmuştu bende 34 haftalık ken istersen doktoruna git 
(3,099 puan) tarafından
Yarında haftasonuna denk geldi ya kendi doktoruma gidemezdim belki uzakta ama burdaki kadin doğuma giderdim acilde bakmıyorlar ta merkeze sevkederler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
0 oy
14 cevap 225 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,518 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 140 göst.

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...