0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızımın canı sıkılıyor biraz bahceye cıkar dedim tmm dedi bende dedim pencerenin önüne getir bende izliyeyim getirdi 1.kattayım kızım toprakla oynuyordu babsıda onu izliyordu elinden taşları falan izliyordu bende camdan onunla oynayıp sesleniyordum neyse gayet iyiydik 1 saat sonra uzun boylu Bayaa bakımlı sarı sacları uzun cok güzel bir kadın gecti ordan bana hic bakmadan eşime bakıp gülümseyip iyi akşamlar dedi eşimde iyi akşamlar dedi kadın gitti kim bu dedim bilmiyorum dedi bana sanki lafı geciştirdi gibi geldi ama hala yemin ediyor tanımıyorum diyor bende oturdum bir güzel ağladım bir sürü msj atıp saydırdım bana diyor ki belki kadın komşuluk icin iyi akşamlar demiştir iyide benide gördü bana niye demiyor siz olsanız yanlış anlamaz mısınız

27 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından
Selamün aleyküm güzel kardeşim

Öncelikle üzülme bebeğini düşün

İnşirah süresini oku

Olaya gelince ortamdan ve kadından bahsettin

Bana ve aile yaşantıma çok ters tanımadığımız bir kadın eşime iyi akşamlar diyemez

Kadın anlattığına göre zaten pek bu tür şeyleri dikkate alan biri değil

Tanımadığın bir erkeğe neden iyi akşamlar dersin ki?

Eşinde bu konulara dikkat eden bir insan olsaydı selamını almaz başını öne eğerdi veya sana bakardı

Ahir zamandayız bu çok basit gibi görünen olayda aslında kardeşlerim çok incelikler var..

Olayları daima iman hakikatinde değerlendirdiğim için pek çok şey yalnış geliyor bana

Eşin suçlu demiyorum ama insanoğlusun şaşarsın elbet

Ama islamı tam anlamıyla yaşayabilsek böyle şeylerle karşılaşmayız pek

Umarım anlatabilmişimdir

Üzülme canım benim eşinle tartışma sakince konuşun birdaha dikkat edecektir.. 
(1,264 puan) tarafından
Ahhh işte bunu anlatmaya calışıyorum yabancı bir erkek bana selam verse selamını almam onunda aynı şeyi yapmasını isterdim
-Reklam-
0 oy
(48,967 puan) tarafından
nesi normalki.hangimiz tanimadigimiz adama iyi aksamalr deriz kadin yollu demekki. esinde ayip olmasin diye cevap vermiştir
0 oy
(12,865 puan) tarafından
Sende iyi akşamlar deseydin 
0 oy
(428 puan) tarafından
Çok şiddetli ağlasaydin umarım değer agladiigna:)) hay allahim yarabbim ya hiç güleceğim yoktu.. 
0 oy
tarafından

Anacim sen dertsiz basina dert aramissin. Bunda bisey yok hormonlarina teslim olma :D

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çirkin ve şişkosun değil mi 
0 oy
tarafından
Ay bu hamilelik hormonları çok berbat bise ya eşimle hastaneye gittik hamileyken doktorum erkekti neyse doğru düzgün konuşmadı zaten konuşacağı da bisi yoktu ekrandan adam gösterdi oglusumuzu nst istedi sonra nst e bağlayan kızla konuşması aşırı sinirime gitmişti ablam diye hitap etti arada ama burnundan getirdim işte öğrenci olduğunu falan söylemişti kısa kesmedi. Ordan çıkan sen misin doktoruma bisi sormayıp nst baglayanla konuştun diye burnundan getiridim

Oda numarasını istemedim, erkek arkadaş var mı dedim saçmalıyorsun dedi. Ayyy aklıma yine geldi baktım yine sinirleniyorum ben yazımı noktaliyim.

Sözün özü hamilelik hormonu asiri kıskanç yapıyo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 500 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 746 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde İlk göz ağrım (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 593 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Rüyam (42 puan) tarafından soruldu
0 oy