0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Dün arızadan dolayı doğalgaz akşam 6 ya kadar kesikti bende annemlere gittim 2 gibi eşimde çalışıyordu 8 gibi falan çıkıyo işten önceleri kendi de gelirdi biraz daha oturur kalkardık çocuktan sonra çok gelmedi. Dün de bana dedi 6 gibi gel benden önce bende 6 30 a doğru geldim ancak babam getirdi babamı bekledim işi vardı 2 defa aramış duymadım bebeğimi hazırlıyodum mesaj atmış doğalgaz için geldiler ben işten çıkamıyom kalabalık sen eve geç ocağı kontrol edecekler diye mesajı da görmedim ama mesaj saatinden 7 dk sonra ben evde idim bu arada mesajı da görmedim tesadüf. Neyse babam getirdi kendi de 2 dk önce gelmiş ben açmayınca pencerenin önünde annesine bi şey tarif ediyo kombiyle alakalı ben arabadan iniyorum 2 3 defa babama baktı ne yanına geldi ne selam verdi babam da annesinden kokrkuyo herhalde dedi kendi selam verdi o da selamı aldı ama bakmadan. Neyse eve girdik biraz tavırlı dedi ki telefona niye bakmıyon ben çıkamadım dedi bende dedim valla görmedim neyse Tm dedi eve gelmeden önce yine pencerenin önünde annesiyle bayağı konuştu hafif tavırlı ama normal konuşuyoz. Bende dedim canım babamın yanına gelip neden nasılsın diye sormadın ayıp oldu dedim  birden bağırdı ya sen aramayı görmedin işten çıkamıyom tekim millet yemek bekliyo her biri bir yerden hadi hadi diyo orda anneme kombiyi tarif ediyodum gelemedim diye nasıl bağırıyo bende dedim ben normal sordum ben yapmış olsam bana dersin ayıp o senin kayınbaban ne olursa olsun gel bi sor diye başımın etini yerdin dedim iyice çıldırdı sağa sola yumruk atıyo kucağında 5aylık bebeğim korktu ağladı ağlayinca bende ağladım birden hâlâ bağırıyo çocuğumu ver korkuyo diyorum vermiyo bağırıyo sonra da taklitimi yapıyo. O benimde çocuğum dedi vermedi çocuktan özür diliyo korkuttuğu için bide. Bende sabah kahvaltı da hazırlamadım uyandır dedi uyandırmadım kendi uyanıp gitti. Ay çok sinirliyim bayağı uzun yazdım hakkınızı helal edin 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke telefonunun sesini açık tutsaydın eşin bu konuda kızmış olabilir haklı ama babana selam vermemesi sana bu kadar bağırması hiç hoş değil bu konuda %100 sana hak veriyorum 
(91 puan) tarafından
Evet orda haklı bende dedim duymadım annem ya da babamı arasaydın dedim neyse Tm bi şey olmaz dedi
-Reklam-
0 oy
(1,532 puan) tarafından

Şu çocukların yanında bagrip cagran okuzlerden nefret edyrum de bidaha gelirler ne var bunda ya

(91 puan) tarafından
Al benden de o kadar
(1,532 puan) tarafından
Ayn biz eşimle çok dikkat ederiz ama arada yine böyleleri çıkıyor valaa ama tafrini köy eşine bidaha bbegin yanında bagrma
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Erkekler telefon olayına takılıyor ya boşver ama eşin çok ayıp etmiş babana karşı 
(91 puan) tarafından
Genelde böyle annesinin babasının yanında selam veremez
(4,220 puan) tarafından
Ne alaka kız ilk kez duyuyorum böyle bişey
(91 puan) tarafından
Babamda annemde farketmiş kaç defa söylediler kocan annesi babası olunca bizimle konuşamıyo nasılsın derken bile sesini zor duyuyoruz diyo
0 oy
(66 puan) tarafından
Hiç kendini suçlama tamam esinde iste gergin olabilir ama cocukla her dk telefona bakamıyoruz bu herkes için geçerli baban konusuna gelince bencede ayıp olmuş ama sürekli dilleme bakalım bidahakine ne yapacak ?
(91 puan) tarafından
Her seferinde yapıyo ama ben yapınca ayıp olur
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Yüzde yüz haklısın. Duymamış olabilirsin, emir eri misin sen her dakika ulaşılabilir olmak zorunda mısın? Kaldı ki bunun hırsını babana saygısızca yansıtması, evde gereksiz birşey yüzünden kendince ezik tavırlara girip etrafa saldırarak çocuğu korkutması falan terbiyesizlik resmen.
(91 puan) tarafından
Annesigil alt katta oturuyo çok rahat bağırıyo ben bağıramıyorum duyacaklar ayıp olacak diye
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Burda haklı olan sensin . İnsanlık halı telefona bakmamış olabilirsin. Sessize alma nedenin büyük bir ihtimalle çocuk uyuduğu zaman çalıp onu uyandirmasin dye . Babana da ayıp etmiş. Baya ben olsam bende söylerdim babama ayıp ettin niye yanına gelip hal hatır sormadın dye bağırıp bir yere yumruk atmasida hatasını bilip seni bu şekilde haksız çıkarmaya çalışıyor kuzun için boşver herkes kendine yapar anca 
(91 puan) tarafından
Öyle canım ama insanın içinden çıkmıyo
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Eşin hatalı ve ayıp etmiş. Kucağında çocuk var telefona bakamamis olabilirsin sonucta yabancı yerde değilsin 
(1,895 puan) tarafından
Tuhaflarmis bu evlendik artık bizimsin muhabbeti kadar saçma birşey yok onlar senin ailen atamazsın eşinden bunu bilerek evlenmiş olması lazımdı
(91 puan) tarafından
Onlarda gelinsen ana babayı unutacan. Eltimi öyle yapmışlar  kadın ayda bir belki gidebiliyo kendi de diyo ne işim var artık evliyim kendi evim var diyo
(1,895 puan) tarafından
Ne kadar kötü ya çokda cahilce valla.
(91 puan) tarafından
Hem de nasıl
(91 puan) tarafından
Öyle olduğu için çok seviliyo eşimde hayran
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Ay sanki esimle beni okudum. Hepsi ayni *** demekki
(91 puan) tarafından
Öküz her yerde öküz maalesef
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Ay şu erkeklerin her olayda üste çıkmasına hayranım. Siz selam vermeseniz ağzınıza sıç.rdı. Suçlu olduğunu bilince hemen bağırmaya başlamış. Aynısını eşiminde yaptığı oluyor deli oluyorum 
(91 puan) tarafından
Kendilerini bi b.k sanıyorlar
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Babama böyle yapan kocayı anasının karnından çıktığına pişman ederim ** oğluna bak sen hele 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eşin haklı...
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ya olabilir oda stres yapmış çalışıyor sonuçta her yerden başını ağrıtmışlar adamin zor oluyor bi anlık sinir bisey olmaz
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Böyle adamları nerden buluyosunuz ben okurken bile bi tuhaf oluyorum 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 680 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 618 göst.