0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,768 puan) tarafından
Kızlar geceden beri en az 20-25 kez ishal sulu ve fışkıran kusma yaşadım şiddetli karın ağrısı vr belim sırtım bacaklarım kopuyor bebek sertleşiyor kadın doğum devlet hastanesine gittim pratisyen bakıyor dkktor tahlil yapmadı sadece serum taktı mide bulantısı hapı ve probiyotik yazcam dedi eczaneye bi gittik sadece metpamit var peobiyotik yok eczanede metpamid son aylarda önermiyoruz ama doktor dediyse siz bilirsiniz dedi kullanan var mı tahlil yapmaması normal mi bi metpamitle göndermesi normal mi

29+4w

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun annemde çok ağır hastalanmış bugun arabaya kadar yuruyememis bile ambulasla götürmüşler sanırım salgin var ortalıkta ozellikle Ankara'da
(7,768 puan) tarafından
Ya deme öyle yeni ankaradan geldik :(
tarafından
Durum bu....
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Mutlaka iyi bi doktora git hemen vücudunun bu kadar su kaybetmesi tehlikeli normalde yatış vermesi lazım beni bir gün bırakmamıştı doktorum değerlerim düzenlene kadar çıkamadım
(7,768 puan) tarafından
Bebek susuz kalır mı dedim birşey olmaz susuz kalsa ilk sen hissedersn dedi ben nasıl hissedeyim :( hangi polikiniğe gitmeliyim
(4,089 puan) tarafından
Canım bebek değil zaten senin vücudun susuz kalır böyle saçmalık olmaz ki ayrıca bebek susuz kalsa hissetmeZsin ama şuan senin bedenin için sıkıntı enfeksiyon falan varsa artar bebeğine enfeksiyondan erken doğum riski oluşur
(7,768 puan) tarafından
Doğru diyosun kuzum olmazsa yarn normal devlete acile gideyim çkta korkuyorm çnkü su içsem kustum hemde fışkırarak afedersn ishal desen çiş yapar gibi
0 oy
tarafından
Canm ortalıkda rotavirüsü salgını varmıs . Hem kucuklerı hem buyuklerı etkıleyen bı durum. Benmde kızım 7 bucuk aylık 2 gundur benım kızımda hasta. Ishal ates kusma . Sebeb aynı.  Kanda enfeksıyon cıktı kakasına bakacaktık 2 gundur yapmamıstı braz once yaptı ıshal oldu o yüzden  onun tahlılıne bakamadk. Atesı 40 dereceyı buluyo ta. Col zor bı durum allah yardımcımız olsun ınsallah cumlemızın 
tarafından
2 gundur hastanedeyım dun gece 12 bucukda geldık anca dusurduk atesı gun ıcındede sureklı ckıyo atesı canm. Cok sagol allah razı olsun.

Cocuk doktoruna goturdum ben onlar baktılar gecede acıldeydık zaten canm baska bı boljme sevk etmedıler buyuklere neresı bakıyo bu knuda ınan blmıyorum allah sıfanı versn senınde ınsallaj
(7,768 puan) tarafından
Rabbim hepimize şifa versn kendimizide geçtim evlada yürek dayanmıyor
tarafından
Amın canm ınsallh. O aglıyo bn aglıyorum caresz . Ona gelecek bana gelsın dıye dua edıyorum sureklı yavrum hasta olmasn ben atlatırım ama o anlatamıyo derdını garıbım
(7,768 puan) tarafından
Yavrum bnm valla evlat diyince gözlerim doluyo o kdr içim sızlıyor rabbim acil şifalar versin
tarafından
Cok sagol canm allah razı olsun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bu ara salgın varmış eşin çocukların hepsi ishal kusma ateş var bizde meptamid kullanıyoruz dünden beri birde antibiyotik probiyotik eşinin ateş düşmedi 2 hastaneye gitti ne test yaptılar ne serum üstelik serumu takarmisiniz demesine rağmen 
(7,768 puan) tarafından
Ya bu hastaneler neden bu kdr ***** hareket ediyor amşam veremiyorum çk geçmiş olsn canım bnde tekrar devlete gittim eskiden gebeye bakıyordu şimdi bakamayız dediler özele gittim şükür kankm temiz çıktı ama gaita veremedm sabah beri devam eden kaka durdu doktorda bu güzel bişey dedi şükür enfeksiyon yok inşallah hepimiz en kısa sürede iyileşiriz
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Biz İstanbul'da oturuyoruz çocuklar bayramdan beri kendine yeni geldi ateş ishal hastaneler yıkılıyor..çok büyük salgın var sana da geçmiş olsun ama iyi bir doktora gitmeni öneririm kuzum
(7,768 puan) tarafından
Sağolasın kuzum sizede geçmiş olsun özele gittim şükür kanım temiz çıktı
(5,721 puan) tarafından
Ohh çok şükür sevindim geçmiş olsun canım
(7,768 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sağolasın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 860 göst.

379,286 soru

11,353,082 cevap

34,824 kullanıcı

...