0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
40 gunluk bebeğim grip burnunu temizlemek için serum kullanıyordum afedersiniz ama sumukle birlikte biraz kan geldi az birşey kanlı sümük işte zararlı midir

8 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Değildir sıkarken burnuna degdirmediysen tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma bisey olmaz çok sert yapma daha narın yap ve bebeği dizine yüz üstü yatır öyle yap 
(91 puan) tarafından
Serumu siktiktan sonra ponpayla çekemiyorum kızım çok ağlıyor ancak aykta çekiyorum yatiramiyorum
tarafından
Canım çekme sadece iki kere benim dediğim gibi serum yap
0 oy
tarafından
Sert yapmışsın sanırım canım birşey olmaz yavaş yap
0 oy
(996 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende bişey sorabilir miyim serumu kaç gün kullanıyorsunuz benim bebeğim de hasta serum yazdı doktor ama kaç gün kullanılıyor bitene kadar mı
(91 puan) tarafından
İyileşene kadr kullanacak ben burnu çok tikanirsa günde 2 3 kez kullanıyorum doktor zararlı değil dedi
0 oy
(754 puan) tarafından
Serum fizyolojik hiç kullanmadım tıkanıklık olmadığı sürece de hiç çekmedim ben aspiratör ile
0 oy
(568 puan) tarafından
Serum biraz tehlikeli sert yapınca bence şu otri bebeden al biz onu kullanior,z
0 oy
(672 puan) tarafından
Cnm biraz tahriş olmuştur belki önemli bişey olacağını düşünmüyorum.
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Kaç kere yapıyorsun canım birde kaç gündür yapıyorsun 3 gün üst üste yapabilirsin sadece onu 3 gün sonrasında burnu kurutuyormus o yzuden kanamos olabilir ben günde bir defa 3 gün yaptım ara verdim sonra tekrar yaptım 
(91 puan) tarafından
Ben her gün 2 3 kez yapıyorum çok tıkandığı için kan belki o yüzden geliyor ara verecem yapmicam artik
(1,561 puan) tarafından
Anladım canım sen bilirsin yinede tabi ama 3 günden sonra ara ver demişti bana hemşire  ama ben gripten dolayı değildi tıkanıklığı bibdanks istersen doktoruna yada hemşirene

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Periiii89 (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
0 oy
8 cevap 199 göst.

397,431 soru